Opinie o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anwi Angelika Wiśniewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anwi Angelika Wiśniewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Olek

Jak dobra firma to i pracownicy nie zmieniają pracy!! Szkoda

@Olek

Witam Pomylił Pan firm. Anwi nie zatrudnia pracowników. pozdrawiam

były
@Anwi Angelika Wiśniewska

nic dziwnego, że już nie zatrudniacie (zaraz się okaże, że nigdy nie zatrudnialiście) skoro przekręt gonił przekręt...

Jola

Szafa powstała w 10 dni od podpisania umowy polecan

Cezary

Zleciłem firmie wykonanie mebli kuchennych. Dwa dni temu zakończył się montaż. Meble wykonane są bardzo precyzyjnie. Wszystko zgodnie z podpisaną umowa. Świetny kontakt z Panem Michałem na każdym etapie realizacji .

@Cezary

Cieszę się,że jest Pan zadowolony. Współpraca z Panem to naprawdę przyjemności. pozdrawiam

Ada i cezary

Wczoraj zakończył się montaż mebli. Wszytsko przebiegło bardzo sprawnie. Meble wykonane bardzo precyzyjnie. Kontakt z wykonawcą na każdym etapie bardzo dobry. Czekamy n szafę

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Wulkanizator-Mechanik w firmie Anwi Angelika Wiśniewska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Remik

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

@Remik

Witam Firma nie prowadzi rekrutacji. Nie zatrudniamy pracowników. Pozdrawiam

Mieczysław

Sprawnie. Precyzyjnie i terminowo. Polecam firmę. Jestem bardzo zadowolony.

Tomasz

Współpracuje z biurem rachunkowym od kilku lat. Współpraca przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Dotychczasowe opinie koncentrują się wokół ukazania firmy Anwi w kontekście świadczonych przez niej usług. Na tym forum powinniśmy się jednak skupiać na opisywaniu jej jako pracodawcy. Może w związku z tym ktoś z Was pracuje albo pracował w wyżej wspomnianej firmie i zechciałby coś na ten temat napisać? Bardzo serdecznie zachęcam Was do dyskusji.

@Marta

Witam, Pani Marto firma Anwi nie zatrudniała i nie zatrudnia pracowników. Jeśli tylko to się zmieni poinformujemy Panią o możliwości rekrutacji. Pozdrawiam

Tutys

odradzam pracę w tej firemce... podeśjcie do pracownika mogę określić tylko w jeden sposób... (usunięte przez administratora).. na obietnicach oczywiście się kończy

Zostaw merytoryczną opinię o Anwi Angelika Wiśniewska - Smolec

• Jak się pracuje w Anwi Angelika Wiśniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Anwi Angelika Wiśniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwi Angelika Wiśniewska?

Anwi Angelika Wiśniewska
3.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Wrzosowa 2A lok. 1
    55-080 Smolec