GalAnonim Nowy wpis

Dość specyficzne miejsce pracy. Ludzie mili, sympatyczni, w przeciwieństwie do pana właściciela. Jego zmieniająca sie co 5 minut rzeczywistość i notoryczne zapominalstwo moga napsuć krwi. Swoje braki w zakresie wiedzy, umiejetnosci i wykształcenia, generalnie kompetencji, w sposób ciągły próbuje przerzucić na pracowników. Obietnice z rozmowy o prace, w zaden sposob nie pokrywaja sie z rzeczywistością. Czas potrzebny na otrzymanie umowy to czas około 3 tygodni i to gdy codziennie człowiek sie przypomina. Po rozwiazaniu umowy, pracodawca robił problemy z rozliczeniem, a i to nie do końca odbylo się tak jak powinno. Brak obiecanego zwrotu za dojazdy etc. No i ta mania kamer, bo w końcu wszyscy pracownicy go okradają, ale wiadomo każdy mierzy wedle siebie. Gorąco nie polecam. W moim dlugim życiu żaden pracodawca tak mnie nie oszukał.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie P.P.H.U. Agmar Marek Michta w mieście Ujazd? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat P.P.H.U. Agmar Marek Michta. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Agmar Marek Michta - Ujazd

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
P.P.H.U. Agmar Marek Michta
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marii Curie-Skłodowskiej 2
    97-225 Ujazd
  • NIP: 7731064099 REGON: 590341652
P.P.H.U. Agmar Marek Michta