Opinie o It Engineering Sławomir Gibas w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy It Engineering Sławomir Gibas. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie It Engineering Sławomir Gibas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o It Engineering Sławomir Gibas w Zabrze

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w It Engineering Sławomir Gibas?

Klient

Czy ta firma realizuje rzetelnie powierzone zadania? Dostałem ofertę na mailing i po Waszych komentarzach poważnie się zastanawiam czy te zadania zostaną wykonane.

a.m
@Klient

Daj sobie spokój z tym człowiekiem. Wziął zaliczkę 50% i teraz od 6 miesięcy nie odbiera telefonu, nie reaguje na korespondencje.

Firma Nowy wpis
@Klient

Facet nie odbiera telefonów. Zachowuje się dziwnie. Kompletnie niewiarygodny. Nie polecam

Jak szefostwo w It Engineering Sławomir Gibas traktuje ludzi?

Robert Nowy wpis

HAHA w wielkim skrócie. Prosić się trzeba o pieniądze swoje zarobione! Facet nie ma pojęcia o tym co sprzedaje. On jest tylko handlowcem i to średnim. Pracowałem tam 3 miesiące, bo zorientowałem się, że tam będzie ciężko z pieniędzmi. Naciągacz w skrócie.

Ajti

W wizutowce w google pojawila sie informacja, ze firma jest zamknieta na stale. Czy to potwierdzona informacja? Ktos moze wie czemu firma zostala zamknieta?

Robert Nowy wpis
@Ajti

Bo pewnie już nikomu nie płacił. Nowych klientów brak pewnie, to zrobił jedyny sensowny manewr. Czekam już 2 lata, żeby oddał mi pieniądze, które u niego zarobiłem!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie It Engineering Sławomir Gibas? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Robert

Jestem byłym pracownikiem. Od 2 lat walczę z tym Panem aby oddał mi 2800 zł wypłaty. Do dnia dzisiejszego jeszcze nie spłacił całości. Jak ktoś lubi pracować za darmo to polecam.

g.g

Od pół roku nie mogę doczekać się wykonania strony. Wpłaciłem zaliczkę 50%.

Mlodyprogramista

Czy firma jeszcze istnieje(na facebooku od kilku miesięcy żadnych postóe? Szukam firmy na staż i nie wiem czy mogę aplikować.

@Mlodyprogramista

Nie warto dobrej firmy o nic aplikować. Wykorzystywanie pracowników i wciskanie kitu każdemu. Niczego się nie nauczysz .

Mirosław

Jak długo pracowałeś w It Engineering? Mówisz, że nie można się tu wiele nauczyć, w takim razie jak rozumiem nie można też liczyć na żadne szkolenia i kursy? Czy jako pracownik byłeś zadowolony ze swojej pensji? Czekam na to co mi powiesz!

rysio
@Mlodyprogramista

Jeśli nie zdecydujesz się na aplikowanie do w/w firmy. Spróbuj tutaj www.veleo.pl

@Mirosław

pracowałem ok. pół roku. Zero szkoleń, kursów. pensja to marne grosze za które ciężko przeżyć. Szef pomimo umowy na etat wypłaca pensję dopiero po skończonym projekcie co byłoby zrozumiałe gdyby była to umowa o dzieło lub po prostu B2B. Więc wypłaty są opóźnione nawet do kolejnego miesiąca. Poza tym zatrudniasz się na stanowisko programisty, a zajmujesz dodatkowo grafiką czy dzwonieniem po klientach z zapytaniem czy nie chcą strony internetowej.

Pracodawca (usunięte przez administratora) nie wypłaca wynagrodzenia. Większość z 13 pracowników jakich posiadał podała go do sądu, nie odbiera telefonów, nie można w żaden sposób wyegzekwować od niego pieniędzy. Jako handlowiec prowadzi firmę IT kompletnie nie mając pojęcia o tej branży. Klientów traktuje jak idiotów

Mariusz

Czy nadal jest taki problem z wypłacaniem wynagrodzenia pracownikom? Ktoś posiada jakieś informacje ?

Ktoś
@Mariusz

Tak. Mało tego, gdy żądasz wypłaty ma Ciebie gdzieś a następnego dnia "żali" się, że przychodzi się do niego z mordą

Czy w firmie It Engineering Sławomir Gibas są regularne szkolenia pracownicze?

Oczywiście. Każdego dnia, sponsorowane przez Google Search Engine!

Pracodawca wykorzystuje pracowników nie wypłacając im wynagrodzeń. Zatrudnia nowych pracowników, nie spłaciwszy uprzednio zatrudnionych. Po złożeniu do sądu pozwu o zapłatę wynagrodzenia nie odbiera nakazów zapłaty. Piszę w liczbie mnogiej, ponieważ pozew złóżyła większość pracowników, którym zalega wypłaty. Radzę tego człowieka omijać szerokim łukiem. Co do samej firmy - właściciel jest handlowcem, a oferuje usługi informatyczne - na czym w ogóle się nie zna. Nie polecam.

Kamil

(usunięte przez administratora) po rozwiązaniu umowy nie odbiera telefonów. (usunięte przez administratora)

Pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia. Radzę omijać szerokim łukiem!!!!

Kompletna porażka. Pracodawca ciągnie firmę, w której nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników. Po rozwiązaniu umowy, nie odbiera nawet telefonów, zalegając wciąż z wypłatą !!! Moje sugestie dla It Engineering Sławomir Gibas: Likwidacja Lubię atmosferę w It Engineering Sławomir Gibas za: Pracownicy (chociaż większość odeszła )

inny pracownik

ten portal jest po to żeby wyrażać opinie. Pracodawca zgłoszony do PIP bo zalega z wypłatami pracownikom.

Pracodawca ok(usunięte przez administratora). Moje sugestie dla It Engineering Sławomir Gibas: Pracodawca ok(usunięte przez administratora) Radzę omijać chyba, że lubicie pracować za darmo. Lubię atmosferę w It Engineering Sławomir Gibas za: brak nadzoru nad czymkolwiek. szef nie ma pojęcia o IT

Zostaw merytoryczną opinię o It Engineering Sławomir Gibas - Zabrze

• Jak się pracuje w It Engineering Sławomir Gibas?

Zobacz opinie na temat firmy It Engineering Sławomir Gibas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w It Engineering Sławomir Gibas?

It Engineering Sławomir Gibas
  • Prof. Tadeusza Banachiewicza 8 lok. 9