Helikon Sp. z o.o.

Wyry

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Helikon Sp. z o.o.
00

Opinie o Helikon Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helikon Sp. z o.o.

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Helikon Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

aura22

Wspólpraca uklada sie bardzo dobrze.Polecam wspólpracę z ta firmą

zadowolona

nie zgadzam się z powyższą opinią, współpracuję z tą firmą już ponad 2 lata, i mogę powiedzieć coś zupełnie innego. Firma bardzo przyjazna, nie ma rotacji pracowników ponieważ od czasu kiedy współpracujemy mam kontakt z moim opiekunem oraz z bardzo dobrze nimi znanymi osobami na infolinii. Ponadto zawsze służą wsparciem i pomocą. Ponadto prowizję wypłacają na czas( na żądanie). Szczerze polecam są uczciwi, mili i pomocni. Z nimi praca jest prosta i przyjemna

Janek

Nie polecam współpracy z nimi , jak masz jakies fajne pomysły to zaraz ukradną i przypiszą sobie . Po za tym jak podczepisc pod siebie agentów to helikon ci ich ukradnie i guzik z tego masz.

Zostaw opinię o Helikon Sp. z o.o. - Wyry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helikon Sp. z o.o.