Helikon Sp. z o.o.

Wyry

Helikon Sp. z o.o.

Opinie o Helikon Sp. z o.o.

Biuro kredytowe

Poziom satysfakcji ze współpracy przeważnie zależy od ludzi pracujących w tej firmie - ja doceniam i cieszę się z postawy i zaangażowania mojego dyrektora. Pełen profesjonalizm we wsparciu - widać doświadczenie. Dobrze że są bo inni operatorzy nie mają wszystkich produktów i straciłam przez to sporo kasy...

Robert

@aura jesteś pracownikiem tej firmy? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jest ono oparte o umowę o pracę czy jest jakaś inna forma? Proszę pracowników o informacje i opinie. Wszystkie komentarze z pierwszej ręki będą cenne dla zainteresowanych użytkowników forum.

viva

może trochę więcej szkolenia pośredników finansowych w kierunku kultury, grzeczności, pomocy dla klientów. Zawsze są dwie strony lady, a mnie spotkało (usunięte przez administratora) arogancja i brak pomocy jakiejkolwiek ze strony pośrednika. Nie zawsze wasz klient to trzęsący się i prawie spod śmietnika, no i lawirowanie brakiem łączy komputerowych, wręcz wyrzuceniem z lokalu przez zgrane małżeństwo. Omijam z daleka.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Helikon Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

aura22

Wspólpraca uklada sie bardzo dobrze.Polecam wspólpracę z ta firmą

zadowolona

nie zgadzam się z powyższą opinią, współpracuję z tą firmą już ponad 2 lata, i mogę powiedzieć coś zupełnie innego. Firma bardzo przyjazna, nie ma rotacji pracowników ponieważ od czasu kiedy współpracujemy mam kontakt z moim opiekunem oraz z bardzo dobrze nimi znanymi osobami na infolinii. Ponadto zawsze służą wsparciem i pomocą. Ponadto prowizję wypłacają na czas( na żądanie). Szczerze polecam są uczciwi, mili i pomocni. Z nimi praca jest prosta i przyjemna

Janek

Nie polecam współpracy z nimi , jak masz jakies fajne pomysły to zaraz ukradną i przypiszą sobie . Po za tym jak podczepisc pod siebie agentów to helikon ci ich ukradnie i guzik z tego masz.

Zostaw opinię o Helikon Sp. z o.o. - Wyry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helikon Sp. z o.o.