Opinie o Szeja Jarosław Moto-Tech w Strumień

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szeja Jarosław Moto-Tech. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szeja Jarosław Moto-Tech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szeja Jarosław Moto-Tech w Strumień

wqrw_drwal

Dzień dobry, na początku chciałbym nadmienić jako klient, iż na pierwsze wrażenie odnośnie sklepu, miałem pozytywne, wszystko wyglądało profesjonalnie, a więc zacznę od początku, postaram się być obiektywny co do opinii, mimo tego że zostałem potraktowany w troszkę prostacki sposób przez obsługę sklepu. Przede wszystkim jako klienci cenimy sobie miłą obsługę, profesjonalizm, wiedzę i kompetencję sprzedającego, ponieważ to poniekąd on reprezentuje sklep oraz firmę. Zakupiłem parę części do maszyny, do tej którą od nich również zakupiłem, więc nie ma wątpliwości co do zaniedbania oraz lenistwa z ich strony, do rzeczy otóż, sprzedający bez jakiegokolwiek sprawdzenia czy owe części w ogóle pasują. A więc pojechałem do lasu z maszyną, ok 40min drogi, opierając się na wiedzy i doświadczeniu sprzedającego, iż to on wie jakie części dobrać, na miejscu okazało się, że wybrane części przez osobę pracującą w sklepie absolutnie nie pasują, a więc mieliśmy już po pracy tego dnia. Pojechaliśmy kulturalnie wyjaśnić sytuację do sklepu i zapytać dlaczego, w odpowiedzi zostaliśmy zignorowani za pierwszym razem, za drugim sprzedawca odpowiedział jakimś tekstem na odczepne, że to nie jego wina, zero przeprosin, jeszcze pretensje że w ogóle przyjechaliśmy zwrócić części które ONI ŹLE DOPASOWALI, bo przecież jest wszystko w porządku i to my przesadzamy w momencie gdy sprzedano nam niepasującą cześć, logiczne nieprawdaż? Na prośbę kontaktu z właścicielem sklepu, dostaliśmy odpowiedź, że nie jest on dostępny i nie wiadomo kiedy będzie, wstyd, pracownicy powinni zastać odesłani na podstawowe szkolenia, z zakresu maszyn, które sprzedają/serwisują, bo naprawdę jest ryzyko, że coś zostanie uszkodzone z ich winy. Na sam koniec chciałbym już dodać swoją osobistą opinię, aby sklep MOTO-TECH w miejscowości Strumień unikać jak tylko się da, a jak już jest potrzeba coś tam kupić to pytać po 2 razy i SPRAWDZAĆ, bo pracownicy nie dość że niekompetentni, to jeszcze chamscy i olewczy w stosunku do zakresu swoich obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o Szeja Jarosław Moto-Tech - Strumień

Szeja Jarosław Moto-Tech