Opinie o Rom-Bruk Gwóźdź Roman w Twardowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rom-Bruk Gwóźdź Roman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rom-Bruk Gwóźdź Roman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rom-Bruk Gwóźdź Roman w Twardowice

Kris

(usunięte przez administratora) i nędzny krasnolud. Buduje i remontuje na używanych materiałach. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zatrudnia samych meneli po wyrokach bo nikt u niego pracować nie chce. Jest oskarżony o niepłacenie podatków w urzędzie skarbowym w Bedzinie. Człowiek niezrównoważony psychicznie, na komendzie ma już kilka spraw założonych. Omijać z daleka. Poznałem się na człowieku bo pracowałem u niego w Chorzowie w parku. Nędzny przedsiębiorca dla którego liczy się tylko kasa a nie dobro inwestora j pracownika. Wypłaty pod stołem i zatrudnia pracowników na lewo. Tylko tych (usunięte przez administratora) trzyma na zusie. Straszy byłych pracowników- już zgłoszone na policję. Były pracownik.

Gonzo
@Kris

Witam przepraszam ale trochę nie chce mi się w to wierzyć . Pracowałem w tej firmie 6 lat zwolniłem się z powodu mojej przeprowadzki . Nie wiem skąd ma Pan takie informacje odnośnie takich oskarżeń . Praca ok , wypłata uczciwa na czas . Czy ma jakieś nie zapłacone podatki to nie chce mi się wierzyć . Moim zdaniem opinia typowo wyssana z palca . Nie przypominam sobie żeby pracował Pan w Parku , Także trochę szacunku

Lizon
@Kris

Musiałeś pracować w korporacji hahah

@Gonzo

Z ta pracą w parku to sugestia, że ten człowiek po prostu kłamie z tym wszystkim? I co z tym rzekomym oskarżeniem od US w Będzinie? Kolejny chamski kit?

Gonzo
@Agata

Według mnie to nieprawda proszę zobaczyć jak park był wcześniej zadbany wszystko to co miało być to było koszone na czas robiliśmy różne pielęgnację terenów zielonych . Karczowanie i usuwanie wiatrołomów . Dużo pracy i wysiłku włożyliśmy w to . A czy jak miała by firma Rom-Bruk problemy z US w Będzinie to dostał by leasing na maszyny , no chyba nie bardzo . Prawda ??? Także proszę sobie odpowiedzieć na pytania . Pozdrawiam

@Gonzo

No z tym US brzmi to wiarygodnie o ile żadnych układzików tutaj nie ma. A co z jego kadrą? Bo ktoś zarzucił, że "meneli" sobie zatrudnia, prawda to?

Radca
@Kris

Czytając wyżej udostępnioną opinię, mogę stwierdzić,że kolega musiał podpaść Pracodawcy. Znam cała firmę i Pana Romana, jest to najmilszy i najbardziej kompetentny człowiek w Parku. Każdemu człowiekowi daje szanse, człowiek z wyrokiem nie może zacząć normalnie żyć, tylko ma zostać skreślony? Zawsze daje okres próbny, a potem umowe na pełny etat, skoro osoba wyżej miała jakaś inną to niech przedstawi dowód,a nie tylko puste słowa. Również poproszę te oskarżenia o niepłacenie podatków, ponieważ w dzisiejszym świecie firma zostanie z tygodnia na tydzień zamknięta, a firma ma sam nowy sprzęt wiec szybko by go zabrali, chłopakowi (usunięte przez administratora). Jedziemy dalej. Firma Rom-Bruk otrzymała certyfikat rzetelnej firmy, wiec też pewnie wałek sobie zrobili. Skonsultowałem również sprawy założone na Policji, odpowiedź jest prosta( ŻADNYCH) -nawet złożonych-wycofanych, nie trzeba mieć dużego ilorazu inteligencji by to sprawdzić. Kto Pana Romana zna to wie, że to oszczerstwa rzucane przez osobę, którą boli żal ściska. Szkoda ,że człowiek pracuje na swoją renomę i zaufanie całe życie, a trafi się dziecko, które próbuje zrujnować spokój, fantastycznej firmy. Czekam na pisma z dowodami i proszę używać interpunkcji, ponieważ tego się czytać nie da, administrator powinien takie osoby bez szkoły od razu usuwać.

Jaro
@Kris

Chyba niezły (usunięte przez administratora) z ciebie jak piszesz takie bzdury. Ciekawe że nie poszles sam na policję z tymi " rewelacjami". Pewnie sam mosz tyle za uszami i w gardle ze nikt przy zdrowych zmyslach ani by cię nie słuchał ani w to nie uwierzyl. Jak byś prezesowi nie podpadł porządnie to byś dalej robił

@Jaro

Co nie? W sumie 3 miesiące minęły to już nawet przez ten czas policja by zareagowała. Ale w końcu to wiadomo czym ten człowiek tak właściwie podpadł, że tak to wszystko się potoczyło?

Gość Nowy wpis
@Kris

Partacz i tyle. Na kostke daje 2 lata gwarancji, a po 2 latach kostka się zapada.

Były klient Nowy wpis
@Gość

Ta opinia jest fałszywa. Dostałem 3 letnią gwarancję na wykonaną usługę. W trakcie gwarancji firma wymieniła kilka pękniętych kostek.

Kierowca Nowy wpis

Pozytywna firma , Pan Roman mega fajny jako szef i do żartów :) Brak negatywów

Marzena Nowy wpis
@Kierowca

A możesz napisać coś więcej o pozytywach skoro negatywów brak? jakieś konkrety?

anonimowy

ja znam romka od lat to miły uczciwy człowiek ten kris to jest 100% kłamca

@anonimowy

No ciekawe czy faktycznie taką totalną nieprawdę napisał. A wiadomo skąd wziąłby tego typu informacje i czemu by je tu wypisywał? Bo z nudów to raczej nikt tak nie robi, bo po co?

Kamila

Fantastyczne prace i pomysły. Gorąco polecam firmę Rom-Bruk.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rom-Bruk Gwóźdź Roman. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Rom-Bruk Gwóźdź Roman - Twardowice

• Jak się pracuje w Rom-Bruk Gwóźdź Roman?

Zobacz opinie na temat firmy Rom-Bruk Gwóźdź Roman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rom-Bruk Gwóźdź Roman?

Rom-Bruk Gwóźdź Roman
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ogrodowa 12
    42-595 Twardowice