Opinie o Mega Development Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mega Development Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Development Sp. z o.o. w Jelenia Góra

zawiedziona

!!! UWAGA!! niestety nie polecam, obiecują że zrobią potem odwlekają robotę nie odbierają telefonów, mogłem wziąć kogoś innego i nie blokować sobie remontu!! tylko pięknie mówi jeden Pan (duży)

Mega Development
@zawiedziona

Dziękujemy za komentarz wyciągniemy z niego wnioski na przyszłość.Pozostaje nam tylko życzyć udanego remontu z inna firmą budowlaną.Niestety Pan nie doczekał by się naszej firmy u siebie, ponieważ MEGA Development nie wykonuje i nie wykonywała nigdy remontów w sektorze prywatnym. !!!!!! ŻADNYCH PRAC BUDOWLANYCH U PRYWATNYCH INWESTORÓW !!!!! Dziękujemy i Pozdrawiamy

Pracownik Nowy wpis
@Mega Development

Praca u inwestowrów prywarnych to koszmar.Kredyty wziete w banku na inwestycje spłacają stare długi i wdane na zagraniczne wakacje a potem firmy i budowlańcy to złodzoeje i oszuści.Brak dyscypliny finansowej u wydatki nie swojej kasy łatwą ręką na drogie materiały a potem niech budowlancy zasówają za frajer.MEGA to spoko firma i tyle w tej sprawie.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam żadnej współpracy z tą firmą nie warto, później tylko będzie zal do samego siebie że ktoś wziął tą firmę do wykonania jakiego kolwiek remontu

Żydek Nowy wpis

Kolega gruby (usunięte przez administratora)dużo ludzi w Londynie a teraz przeniusł się spowrotem po kilkunastu latach na jelenią górę gdzie miał wcześniej dużo wrogów!!!!

Agata

Cześć, jakie są wymagania firmy względem kandydata na pracownika Mega Development? Czy osoby bez doświadczenia są także przyjmowane i mogą liczyć na przyuczenie? Wiele firm wymaga już jakiejś wiedzy czy konkretnych umiejętności więc chciałabym ustalić jak jest w tym przypadku.

Były pracownik Nowy wpis
@Agata

Odradzam przyuczenia w tej firmie- krętacze

Firma Mega Development Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zbyszek

(usunięte przez administratora) firma i głośno o niej w jeleniej gorze z tego co słyszałem przekręcili kilka inwestorów na kilkaset tys omijajcie z daleka jak wpadniecie trzymajcie się za portfele

MEGA Development sp. z o.o.
@Zbyszek

Witam. Uprzejmie proszę nie wypisywać rzeczy niezgodnych z prawdą, co podlega karze. Firma MEGA Development sp. z o.o. nikogo nie (usunięte przez administratora) i nie toczą się przeciwko niej żadne sprawy sądowe.

Ryszard Betliński własciciel
@Zbyszek

Proszę Panie Zbyszku napisać gdzie pan jak twierdzi usłyszał o prawdopodobnych oszustwach przez firmę Mega Development jestem tym osobiście jako właściciel bardzo zainteresowany.

Bodekjg

witam serdecznie nie ma na rynku lokalnym w Jeleniej Górze firmy z którą tak dobrze się współpracowało na dużych obiektach o skomplikowanej architekturze i konstrukcji.Firma cechuje się sumiennością i terminowością wykonywanych zadań .Współpraca z SZEFOSTWEM(tak należy to pisać)!!! odbywa się na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i technicznym.Współpraca z Podwykonawcami tworzy grupę fachowców zdolnych do podjęcia skomplikowanych zadań budowlanych oraz buduję mocny zespół ,który radzi sobie w ekstremalnie trudnych zadaniach. Szkoda tylko,że nie wykonują prac budowlanych w sektorze prywatnym..WIELKA SZKODA!!. POZDRAWIAM SZEFOSTWO FIRMY MEGA DEVELOPMENT kierownik budowy

Witam wszystkich. Pracowałem dla tej firmy i mogę powiedzieć, że współpraca przebiegała bardzo dobrze a co najważniejsze siano się zawsze zgadzało. Pozdrawiam szefostwo.

Aneta

Co tu tak cicho? Nic się nie dzieje ciekawego w firmie? Niech ktoś napisze, jaka jest sytuacja !

MEGA Development sp. z o.o.
@Aneta

Witam. Sytuacje w firmie jest bardzo dobra - dziękujemy. Pozdrawiam

Moniek

Szkoda że nie mogę zgodzić się z Panią Luc. Nie polecam. Mieszkanie w centrum, mało pracy miało być w miesiąc mijają trzy a prace w połowie. Tylko miłe gadanie i zero konkretów!

Mega Development
@Moniek

Opinia nie zgodna z prawdą firma Mega Development nie wykonuje usług dla osób prywatnych . Wiec skąd się wzięła opinia remontu mieszkania w centrum.

Luc

Firma cechuje się sumiennością i fachową obsługą inwestora. Prace zawsze wykonywane do końca na wysokim poziomie. Moje sugestie dla Mega Development Sp. z o.o.: Szkoda że nie wykonują prac wykonczeniowych. Lubię atmosferę w Mega Development Sp. z o.o. za: Dobra komonikacja z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Development Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Mega Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Development Sp. z o.o.?

Mega Development Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 16 lok. 1
    58-500 Jelenia Góra

Mega Development Sp. z o.o.