Biuro Inżynierskie TRAKT

Sędzisław

Opinie o Biuro Inżynierskie TRAKT

insza

firma dziala mocno w zamowieniach publicznych, widac to po przetargach w necie. BI TRAKT zajmuje sie stricte projektowaniem dróg, placow. Na infopracy jest aktualne ogloszenie o naborze na asystenta projektanta branzy drogowej i mostowej. PRI Trakt zajmuje sie wykonawstwem.

insza

Zostaw opinię o Biuro Inżynierskie TRAKT - Sędzisław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Inżynierskie TRAKT