Opinie o El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański w Bolków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański w Bolków

Niedoszły na szczęście klient

Amatorstwo do potęgi. Po uzgodnienach telefonicznych z podaniem szczegółów i zakresu prac Panownie podjęli się "wyzwania" - lekka przeróbka elektryczna w kuchni i w łązience w bloku "z wielkiej płyty". Po prostu przesunięcie i instalacja kilku gniazdek pod nową zabudowę, ot cała skomplikowana praca. Cena ustalona, data i godzina też. Panownie przyjechali, obejrzeli żelbet, NIBY wyszli po narzędzia i zadzwonili, że się jednak tego nie podejmą. Śmiech i kpina. Zamiast opisywać w ofercie tak szeroki zakres usług, może lepiej dodać, że tylko i wyłącznie instalacje w budynku z regipsu, gazobetonu czy innego "miękkiego" materiału, wliczając plastelinę. NIE POLECAM!!!!

Firma
@Niedoszły na szczęście klient

Po pierwsze jako firma mamy prawo odmówić wykonania zlecenia, jeżeli mamy wątpliwości jakieś, lub jeśli zakres prac jest większy niż przy ustaleniach. Pan chciał podłączyć nowa instalacje pod stare aluminiowe przewody, oprócz tego chciał żeby przewód siłowy pod kuchenkę przepuścić przez komin wentylacyjny, co jest niezgodne z prawem budowlanym. Po ogledzinach na miejscu odmowilismy wykonania tej pracy. Do czego mieliśmy pełne prawo.

Tomek Nowy wpis
@Niedoszły na szczęście klient

Bardzo dobrze że firma nie podjęła się takiego zlecenia. Rozkuwanie żelbetu jest niezgodne z prawem budowlanym. A pan pewnie chciał w razie problemów mieć podkładkę że zrobiła to firma a nie on sam

Krzysztof Nowy wpis

Polecam!!! Pełen profesjonalizm

Adaś Nowy wpis

Wiecie czy są nowe oferty pracy na mechanika bo nie mogę znaleźć takiego info na stronie?

Katarzyna Serska Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, szybka realizacja. Umowa i gwarancja na plus

Czy rozmowa kwalifikacyjna w El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz

Wojtek

Polecam

Wiloa

Mimo wolnej niedzieli Pan pomógł mi przy awarii. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański - Bolków

El Daw Usługi Elektroinstalacyjne Dawid Sobiepański
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Robotnicza 6 lok. 2
    59-420 Bolków