Opinie o Konrad Billewicz Carolus w Warszawa

Konrad Billewicz Carolus
2 9 3 5 1
Marek Nowy wpis

Czy firma nadal poszukuje pracowników?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick Nowy wpis

Zacytuję, bo śliczne: Firma Carolus (http://www.carolus.pl) prowadzi sklep komputerowy na warszawskiej Woli w al. Prymasa Tysiąclecia. Specjalizuje się w modernizacji komputerów stacjonarnych i sprzedaży do nich części. Firma zajmuje się również naprawami elektroniki oraz serwisem laptopów. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko technika. Podstawowe zadania na tym stanowisku to: - diagnostyka komputerów stacjonarnych i ich części - naprawy elektroniki - udzielanie pomocy technicznej klientom w lokalu, mailowo i telefonicznie - serwis laptopów Dodatkowe zadania na tym stanowisku to: - rozbiórka i ewidencja komputerów stacjonarnych - pakowanie części i zamówień Na tym stanowisku wymagana jest wiedza i doświadczenie. To stanowisko wymaga: - gotowości do rzetelnej pracy - bardzo dobrej orientacji w tematyce sprzętu komputerowego - doświadczenia w naprawach elektronicznych - chęci do nauki Doświadczenie w naprawach laptopów mile widziane. Szukamy osoby do pracy w pełnym wymiarze czasu. Chcielibyśmy nawiązać stałą współpracę. Osoby zainteresowane zaprezentowaną ofertą proszone są o odpowiedź na ogłoszenie. Prosimy o podanie przy pierwszym kontakcie: 1) czym spowodowane jest zainteresowanie właśnie naszą ofertą 2) jak dobrze jest Pani/Pan zorientowany w tematyce sprzętu komputerowego 3) jakie jest Pani/Pana doświadczenie w naprawach elektronicznych 4) jakie jest Pani/Pana doświadczenie w serwisie laptopów 5) dlaczego uważa się Pani/Pan za dobrego kandydata Wszelkie dodatkowe informacje, mile widziane.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Konrad Billewicz Carolus w miejscowości Warszawa? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Konrad Billewicz Carolus - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Konrad Billewicz Carolus