Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

ktosław

Sabre sięga już poza Kraków. Dostałem ofertę (QA Certification Analyst - Contributor) , która mnie przeraziła. W preferowanych znajomościach ponad połowa to jakieś korporacyjne technologie z którymi masz styczność tylko w Sabre. Skąd więc ma to umieć gość, który przychodzi z łapanki?

wujek dobra rada
@ktosław

Mówisz o lokalizacji oferty pracy czy o tym, że Ty mieszkasz poza Krakowem i Sabre wysłało Ci ofertę? Jeśli to drugie to nic nowego. Gdzieś w okolicach 2006-2008 sporo osób zostało wyłapanych z innych lokalizacji.

denciak

Cześć, jak wyglądają pierwsze dni w Sabre na stanowisku Associate przy małym doświadczeniu? Będzie jakieś wprowadzenie, szkolenie itd? Pracowałem w małej firmie, gdzie takich rzeczy nie ma, nie wiem jak jest w korpo :)

Bbbaa
@denciak

Od kiedy zaczynasz ?

świeżak

A wie ktoś może czy Sabre zamierza wprowadzić koszty uzyskania przychodu na 50%? Bo większość Krakowskich firm to oferuje.. To przy 10k brutto już daje 900zł miesięcznie do kieszeni. Zmienił się General Manager miesiąc temu, który zgodził się na to w Motoroli to dlaczego nie chce dać "darmowej podwyżki" w Sabre?

Maras

Ploty ploteczki, dlatego pytam czy ktoś jakieś konkrety zna, dla mnie to było mało prawdopodobne, co do kontraktorów to jak na razie w Lublinie Sii ma stale powiększający się zespół Szabrowników.

Programista Java

Rozmowa profesjonalna

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
hmm

Fakt, chodzą słuchy o Lublinie, ale nie oddziała po prostu kolejna firma z kontraktorami, tym razem na zewnątrz.

Maras

Czy to prawda, że Sabre przymierza się do otworzenia oddziału w Lublinie?

sg666
@Maras

Tak to prawda tylko, że: Nie w Lublinie tylko w Dublinie. Nie otwiera tylko zamyka. I nie przymierza się tylko to zrobiło 5 lat temu.

sg02*****
@sg666

Chciałoby się dodać #gimbynieznajo :P

developer

Dzisiaj pojawilo sie ogloszenie o wyborze przedstawicieli pracownikow. Teoretycznie w sprawie zmiany regulaminu pracy- ale podobne ogloszenie bylo wysylane przed ostatnimi zwolnieniami. Ktos cos wie blizej? Faktycznie zmieniaja regulamin czy szykuje sie- na przekor obecnej sytuacji z headocountem- kolejna fala zwolnien?

sky

z tego co slysze to najlepiej teraz w TripCase - dostac sie, wynegocjowac 15k brutto i cieszyc sie zyciem

ciekawski

Jakieś newsy po zmianie site manager? Okręt dalej tonie czy szykują się jakieś zmiany? Widzę, że Sabre dalej kontynuuje praktykę zatrudniania ludzi z ulicy na ważne stanowiska zamiast poszukać kogoś w obecnym zespole. Nie ufają nawet własnym pracownikom :)

Devastator
@ciekawski

Poprzedni site manager zasłynął tym, że wysłał maila z kondolencjami po śmierci pracownika w Tatrach pod tytułem "FW: To review", czyli ktoś inny (zapewne polska asystentka) napisał mu maila po angielsku do recenzji, którego on forwardował bez modyfikacji tytułu. Sabre ma "liderów", którzy nawet nie potrafią napisać maila w swoim ojczystym języku. Nic dziwnego, że firma się stacza.

Rajca
@Devastator

Nie biorą, bo to zasiedziałki, co siedzą po 10+ lat w Sabre i (usunięte przez administratora) umieją. Nie ma również zgrania na poziomie liderów, a do tego dochodzi marny dział HR, który nie zna swoich pracowników.

K

Firma Sabre nie jest specjalnie zainteresowana zatrzymywaniem pracowników z wiedzą branżową i projektową. Przypadkowa osoba z ulicy dostaje 30% więcej od specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Starego pracownika traktuje się jako problem na rozwiązanie którego nigdy niema pieniędzy.

Kamilek

Dziękuję za odpowiedzi. Jedna kwestia mnie zastanawia - jest bardzo dużo ludzi narzekających na tą firmę, ale jednak tam pracują. Dlaczego? Przecież programista czy tester z kilkuletnim doświadczeniem nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracy.

Student1

Panowie, czy ktoś dostał telefon z Sabre w związku ze stażami 2015?

SAbreExper
@Student1

Tak są już wyniki.Jak nie rozwiązywałeś tego testu w 4-5 osób i nie znasz biegle c++14 to nie wezmą Cie do tej kuźni talentów

Student1
@SAbreExper

Genialne posunięcie ze strony firmy z tymi testami przez internet :D Śmiech.

komor
@Student1

Też tak uważam ,po co ten cały kwiat polskiej inteligencji i umiejętności programistycznych o których zabija się cały krakowski rynek IT zapraszać do firmy?

Bbbbbanana
@SAbreExper

Bez przesady, wymagań dużych nie mieli na teście. Robiłem z javy i c++ i każdy z nich napisałem wystarczająco dobrze, żeby przejść do kolejnego etapu rekrutacji. Biorąc pod uwagę, że c++ niezbyt znam, to poziom nie mógł być na tym teście zbyt duży

Aktualny

Content Integration = stare niekompatybilne technologie, nieciekawy refaktoring kodu oddziedziczonego od HP:(

Kamilek

SSD Content Integration - co to za projekt, jakieś opinie? Nie mogę nic znaleźć w sieci na ten temat :(

wujek samo zlo
@Kamilek

glowne technologie obecnie uzywane w ssd content integration: spring-batch, spring-integration, spring-admin, hibernate, mq (z jak i bez sabreowej nakladki o nazwie mom), czesc aplikacji juz na jdk 1.8, czesc aplikacji w c++ glownie backend, malo frontendu (ale tez sie zdarza)

Gimli

Na layoffs'ach są nowe komentarze nt. Sabre.

berto
@Gimli

czy mozesz podac linka?

Gimli
@berto

Linkowanie jest zablokowane na forum, niestety Google musi wystarczyć.

Czy na contributora c++ w sabre 5 k. netto to dobra kwota ?

student

Ktoś ma jakieś info o wakacyjnym stażu w sabre? Jak to wygląda od środka? Jakie wynagrodzenie?

Dyzio

Na the layoff jest informacja, że zwolnili jakiś zespół w Buenos Aires. A tam się zarabia mniej, niż w Krakowie ...

sgTroll
@Dyzio

Normalnie między 3% a 8%. Możesz dostać i 20 jeżeli zatrudnią Cię dookoła na zewnętrznego openinga, ale z contributorem, to nikomu się nie będzie chciało.

marek

Hej, dostałem info ze zmieni mi się stanowisko z associate na contributor. Na jaką podwyżkę mogę liczyć? jest to jakoś odgórnie ustalone? 10 - 15% ?

sg02*****
@marek

Przy awansie senior->lead zaoferowano mi 10% gdy powiedziałem, że w takim razie podziękuję Sabre za współpracę szybko poprawiono się na 20% i już podobno więcej się nie dało. Konkurencja jednak dała radę i jakoś się dało +50% :) Reasumując można w ciemno mówić albo przyzwoita podwyżka albo się odchodzi. Przy takich brakach jakie są teraz w Sabre to teraz ze studentów seniorów robią. Ech gdzie te czasy że trzeba było mieć minimum 7 lat doświadczenia :( Panowie korzystajcie z okazji i nie dajcie się dymać. Jak nie zarabiacie 5 cyferek brutto to jesteście frajerzy a nie deweloperzy.

sg0000666

W zespołach odnoszących sukcesy, z którymi firma wiąże duże nadzieje jest łatwiej o awans, podwyżkę i ciekawe technologie. Gdy zespół jest w fazie schyłkowej, wszyscy uciekają, kod składa się z żużlu, horroru i dramatu, to możesz być contributorem i 5 lat, a głównie będziesz słuchał o ciężkich czasach w jakich żyjemy. Jedyny problem, to że nawet najlepszy zespół łatwo może zmienić się w żużel. W moim wystarczyło, że odszedł jeden dobry manager, a pojawił się jeden średni. Życzę wszystkim aplikującym pracy w udanych zespołach.

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabre Polska Sp. z o.o.