Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Associate

Pierwszy dzień to szkolenie. Pod koniec dnia dołączasz do swojego zespołu, gdzie ktoś cię wdroży. Pewnie na początku dostaniesz jakieś prostsze zadanie. Często też stażystom przydzielana jest robota, którą zespół chciałby zrobić, ale nie ma na to czasu.

Essa

A jak wyglądają takie pierwsze tygodnie dla stażysty? Ma on juz jakies swoje taski czy jest jakies wdrozenie/szkolenia itp?

Essa

Witam, chciałbym się zapytać jak mniej więcej wygląda staż w sabre? Czy są jakieś szkolenia, cz przysługuje jakieś wolne, jakie sa benefity itp? I czy istnieje po stażu możliwość zostania na dłużej firmie na jakiś lepszych warunkach niż tez stazowe?

pOISJG
@Essa

Sporo osób zostaje po stazu, zalezy to od potrzeb zespołu i tego, jak wypadniesz. Chociaż jak wypadniesz na prawdę dobrze, a zespół nie potrzebuje nikogo, to możesz zostać przydzielony do innego zespołu.

sg08.....

sabre layoff :)

Programista Java

Rozmowa profesjonalna

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
AODJ

Ok, nie wszyscy tam wtedy pracowali, jakbys podal nazwe, np "listazwolnionych" to juz sobie wyszukamy ;)

@AODJ

Gdybyś szukał informacji o zwolnieniach w Sabre w języku angielskim, to jakie hasło wpisałbyś w Google'u? ;)

Miś

Na angielskojęzycznym forum o zwolnieniach jest informacja, że Sabre straciło kontrakty z liniami lotniczymi i będą ostre redukcje.

AIFJ
@Miś

Skąd informacja? Który portal masz na myśli?

@AIFJ

Na tym forum nie wolno podawać linków, ale chodzi o portal, na którym były dyskutowane plotki o zwolnieniach 2,5 roku temu.

dawny sabrowiec

Będziesz miał około 8k pewnie, około 20% up, ale wszystko zależy od managera, Max regulowany przez policy to 25%, żeby to przeskoczyć potrzebny jest approval z góry.

Associate

Jak teraz wygląda sprawa w Sabre z awansami? Oczekuję awansu w tym roku z associate na contributora po dwóch latach na obecnej pozycji Na jaką podwyżkę mogę liczyć mając 6500 brutto obecnie?

DawnySG0...

Ludzie, Szanujcie się z tymi zarobkami. Senior: 14 brutto, regular 9-10 brutto, junior: 6-8 brutto. Takie są stawki rynkowe a jak ktoś pisze, ze dostaje 8 brutto jako senior Java to albo z niego taki senior, jak ze mnie ksiądz albo się lekko mówiąc frajerzy :) Programiści z Ukrainy biorą i więcej - znam kilku, wiem co mowię.

WPDGIPJS
@DawnySG0...

To teraz wytłumacz juniorowi z 6k brutto w jaki sposób może przy awansie dostać 9k brutto, przy wszystkich Sabrowych obostrzeniach w kwestii wzrostu płac :_

sg08.......
@WPDGIPJS

awansowac do innej firmy :)

sg02xxxxx
@sg08.......

Czasami czlowiek lubi swoja prace i daje z siebie wszystko. Tak bylo w moim przypadku kilka udanych i zakonczonych na czas projektow, nagrody, wyroznienia i ogolnie wszyscy zadowoleni z Twojej pracy a potem brutalna rzeczywistosc i podwyzka 5% z komentarze od managera zeby sie nie chwalic kolegom w zespole bo oni dostali (0-3%). Firma stracila mnostwo zdolnych i utalentowanych ludzi, ktorzy byli pasjonatami ale nie mieli ciagot do pracy charytatywnej. Teraz firma obudzila sie z reka w nocniku i jest duzo bardziej otwarta na awanse/podwyzki. Szkoda, ze tak pozno. Mijalby mi teraz 8 rok w firmie.

python

Python w Sabre raczej nie; przynajmniej ja nie kojarzę zespołu używającego Pythona; Ruby się znajdzie; głównie Java i trochę C++.

sg997

Ludzie przychodzą z różnych zawodów. Znałem QA psychologa. Pytanie, czy są oferty dla pytonistów?

Zmiana zawodu...

ile jestem w stanie wynegocjowac jako inzynier elektryk (czyli zupelnie inna branza), ale za to sam w domowym zaciszu kodze w Pythonie i powiedzmy, ze jakies male projekciki moglbym pokazac. ogolnie sporo smieci wrzucam na Git'a, bo potrzebny mi w moim wypadku "sztuczny tlum" Albo inaczej - czy sa tu ludzie, ktorzy sie dostali z zupelnie innych branz ?

JavaDev

"dyskutuje się tylko o ofertach trzeciego sortu (HR, administracja itp) " - ktoś ma niezłe kompleksy, które próbuje leczyć poprzez okazywanie braku szacunku innym ludziom :)

poinformowany

Dziewczyna która pracowała na tej pozycji od kwietnia już pracuje w nowej firmie a Sabre dalej szuka kogoś na jej miejsce. Widać firma ma doskonały PR na rynku pracy ;) P.S. Ciekawe czemu przestano dyskutować o pozycjach które stanowią z 90% ofert (dev, qa i ogólnie pojęte IT) a dyskutuje się tylko o ofertach trzeciego sortu (HR, administracja itp)

ajfk

Nie ma utrzymania? Znajdz projekt w THCS bez utrzymania :D

tkxjd

Tak, projekt mozna zmienić, ale po poltora roku...

sg0000666

@diablo Ciężko porównać rozwój przez szkolenia, do rozwoju przez udział w fajnych projektach. Stała pensja nieco poniżej rynku nie jest szczytem marzeń wszystkich.

andres
@sg0000666

W Sabre przecież jest sporo ciekawych projektów, nie ma maintenance tylko jest aktywny development. Firma inwestuje w rozwój swoich produktów. Jeśli chodzi o wynagrodzenia, to są one całkiem OK, nie są może one najwyższe na rynku ale to wynika też z tego że Sabre nie jest nowym graczem na rynku więc nie musi oferować ponadprzeciętnie wysokich stawek aby ściągnąć pracowników z innych firm i zbudować swoją własną kadrę tak jak to robią firmy otwierające w KRK swoje oddziały. Poza tym każdy z pracowników indywidualnie negocjuje warunki płacy więc jak Ty dostajesz Twoim zdaniem za mało to nieznaczy że każdy jest niezadowolony. Sporo ludzi każdego miesiąca jest zatrudnianych do Sabre i duża część z nich to doświadczeni pracownicy przychodzący z innych firm. Sabre się rozwija a nie zwija :) Znajdź sobie może lepszy projekt jak z obecnego nie jesteś zadowolony, tak to już jest w korpach że można trafić na mniej lub bardziej interesujący projekt. Sabre daje przecież możliwość zmiany projektu.

wildrobin

jeśli ktoś chciałby wystartować do Sabre z polecenia to proszę CV na wildrobin752@yahoo.com

Rozczarowany

Atmosfera bardzo miła, ogólnie nie ma pośpiechu, nie ma ciśnienia. Płacą za nic nie robienie - to nie do końca tak jest, bo zawsze jest coś do zrobienia ale nie związanego stricte z proramowaniem. To może się wydawać fajne ale po 2-3 latach czegos takiego można zapomnieć o pracy gdzie indziej bo w takim czasie można wszystkiego zapomnieć i znać podstaw programowania a rynek nie śpi.

Rozczarowany

Rekrutacja - spore wymagania, udało się. Backend Java developer. Po przyjściu okazało się, że jednak ze względu na priorytety jakiś idiota z managementu przydzielił mnie do teamu front-endowego, gdzie króluje js, html i css. Jakieś taski w Javie są ale to przywilej seniorów z wieloletnim stażem. Ponieważ nie mają co ze mną zrobić przyjęli starą wyjskową technikę pt. masz łyżeczkę do herbaty, wykop nią 3 metrowy dół będziesz w ten sposób miał co robić przez długi czas. I tak właśnie robią - dostaję jakieś js-owe bugi do poprawiania, co zajmuje mi sporo czasu, ponieważ nie znam I NIE CHCĘ ZNAĆ js ale nikogo to nie interesuje bo roboty w Javie nie ma. Ogólnie 2 razy więcej ludzi niż pracy, fatalny management, ogromna dawka korpo-bzdur i nuda. Lubisz nic nie robić i się uwsteczniać? Tu się odnajdziesz. Chcesz się uczuć, rozwijać - zapomnij. Jak mawia mój kolega, który też tutaj pracował - jak ktoś siedzi w Sabre dłużej niż rok to już bardzo źle o nim świadczy. Zgadzam się z tą opinią i zawijam się czym prędzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabre Polska Sp. z o.o.