Opinie o Gamax w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gamax. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gamax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamax w Bielsko-Biała

Adad

Byłam jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko do biura. Nie ukrywam że zależało mi na tej pracy. Właściciel prowadził 30 min monolog. Wymagał potwierdzenia swoich wcześniejszych prac. Ogólnie to najwyraźniej wybrali kogoś innego ale jak się później okazało spotkałam znajoma i mówiłam o mojej rozmowie to opowiedziała mi że jej koleżanka tam pracowala i że odradza pracę tam. Więc świat mały i najwyraźniej tak miało być.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gamax?

wera

Na umowie najniższa krajowa + premia którą zabierają przy możliwej okazji.

@wera

Tam zawsze tak było. Temu taka rotacja. Od początku firmy.

Jak jest z pakietem medycznym w Gamax? Można dołączyć rodzinę?

wera

W tej firmie nie ma żadnych dodatków. Ewentualnie przeterminowane batony.

Irek

Jak wygląda tu sprawa świąt? Są wolne od pracy?

Pracownik Administracyjny

Pan prowadzi 30 minutowy monolog opisując dosłownie wszystko od stanowiska (gdzie ten sam opis jest wysyłany wcześniej na mail) po to jak się u nich znalazłam (tak jakbym była (usunięte przez administratora) i nie wiedziała ze aplikowałem do tej firmy) podważył on również moje wcześniejsze miejsca pracy - nie polecam od razu daje się we znaki ze pracownicy nie są tam szanowani. Radzę omijać to miejcie - strata czasu a można znaleźć w tym czasie znaleźć firmę gdzie nie będą tobą gardzić od progu.

Pan nie miał żadnych pytań wręcz wymuszał je na mojej osobie pomimo opisu całego stanowiska, obowiązkow, godzin pracy wynagrodzenia itd troszkę dziwne praktyki. Bardzo ciężka i nie zmierzająca do niczego rozmowa

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
garbata

Kolega bez zmian ma racje, ta baba jest niemożliwa? Chyba ma jakies problemy ze soba a lekarza tam brak i wylewa swoje zale na pracownikow. Co ona tam robi, umie tylko z toalety korzystać a i tego nie jestem pewna bo po niej strach wchodzic...

Niki

Byłam na rozmowie w ostatnim miesiącu i jestem mega rozczarowana. Pan rekrutujacy nie mily, Cała rozmowa trwała ze 40 min. Miałam dostać odpowiedź mailową czy przeszłam rekrutację czy nie to odpowiedzi nie otrzymałam ponad 2 tyg. Chcąc wiedzieć czy szukać innej pracy czy co napisałam że odpowiedź miałam dostać w przeciągu kilku dni a tu już tyle czasu czekam.... I wiecie co owy Pan mi odpisał? Że rekrutacji nie przeszłam bo jestem, uwaga, NIE MIŁA!!!!! ???? ???? ???? Całe szczęście że jestem Nie miała, nie muszę się z Panem uzerac.

@Niki

Jakby Pani sobie poczytała opinie o tej firmie /przecież nie zmyślone/ , to nie poszłaby Pani nawet na te rozmowę. Dla mnie proste. Starczy popatrzeć ,jak często szukają ludzi. To o czymś świadczy.

Zibi

Interesuje mnie praca na pół etatu, jest to tu możliwe?

Bez zmian

Pracowałem z biurze kilka temu i widzę że wciąż nic się nie zmienia. Pani kierownik musi mieć jakieś powiązania z szefostwem że dalej tam pracuje. W mojej ocenie jest przyczyną szybkich zwolnień pracowników bo wprowadza bardzo toksyczną atmosferę w której żadna szanująca się osoba nie spędzi więcej kilka dni lub tydzień. Po innych wpisach widzę że problem się powtarza.

bielskiDriver

jeżeli chodzi o prace w firmie Gamax to odradzam widzę pojawiło się ogłoszenie do biura i przedstawiciela w kwietniu pozwalniali ludzi pół biura a teraz chętnie będą przyjmować masakra. wniosek krótki dzisiaj pracujesz jutro już nie tyle odemnie. WIELKIMI LITERAMI ODRADZAM

Zyga

W 100% odradzam pracy w tej hurtowni szefowa może i ok ale szef dramat olewka na kierowców jak dzwonisz to Pan ma wiecznie problem dramat

Hej, czy w firmie Gamax płacą za nadgodziny?

Xyz

Nie

Tom
@Xyz

Skąd taka informacja? Płacą jak najbardziej. Zależy też od stanowiska.

@Tom

Razem z @Xyz macie odmienne zdanie co do tego, czy w Gamaxie płacą za nadgodziny. Sam twierdzisz, iż płacą. No ale teraz rodzi się podstawowe pytanie: czy w tej firmie nadgodziny są obowiązkowe czy jednak niekoniecznie? Będę wdzięczna za odpowiedź!

Anabel

Czy coś się zmienilo w firmie gamax??Zaprosili mnie na rozmowę, nie wiem czy iść.

Ph
@Anabel

Nic tam się nie zmienia :D

Mobbing jest bardzo poważnym zarzutem i polecam zapoznać się z jego definicją, ponieważ fałszywe oskarżenia mogą mieć konsekwencje prawne. Jeśli jednak takie sytuacje mają miejsce, należy im niezwłocznie przeciwdziałać. @Ktos, czy pracownicy zgłaszali mobbing? Próbowali w jakiś sposób wpłynąć na sytuację? @Nikt, możesz po prostu przedstawić swoje zdanie na temat zatrudnienia w tym miejscu. Czy dobrze oceniasz atmosferę w firmie, warunki pracy?

Nikt

Dobrze pracowało? Zależy o co pytasz? Zadaj konkretne pytania a postaram się odpowiedzieć.

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się Gamax na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Bielsko-Biała i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Ktos

Radzę poszukac pracy w innym miejscu. Tą firmę należy omijać szerokim łukiem. Jeden wielki mobbing...

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może ktoś wie?

Cz-wa

Witam. Czy są jakieś opinie na temat pracy jako kierowca w tej firmie? Dostałem ofertę pracy w Czstochowie. Pochodzę z Częstochowy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ciekawy
@Cz-wa

... i jaką pensję zaproponowali ?

CZ
@ciekawy

okres próbny 2tys brutto. Końcowa pensja może się wahać w okolicach 2500-3500zł.

Mil
@CZ

Spoko porobisz może tydzień i się zwolnisz.

CZ
@Mil

Czemu tak myślisz? Pracowałeś? Ogólnie co wiem to nie ma zbytnio rotacji kierowców w tej firmie robią po kilkanaście lat.

tomasz
@CZ

I pracowałeś bo znów szukają?

Ziom
@tomasz

Tam ciągle szukają. Jak chcesz pracować od rana do wieczora i dodatkowo odbierać ciągle telefony z pretensjami to powodzenia. W tej firmie ludzi traktują jak śmieci. Nie polecam.

@Ziom

Święta prawda.

Jaa
@tomasz

Jutro idę na badania od wtorku na stanowisko kierowcy zobaczymy co to będzie

Gumiś
@Jaa

I jak??

Gumiś
@Jaa

I jak?

@Były pracownik A jak przedstawia się sytuacja z pozostałymi warunkami zatrudnienia? Możesz napisać coś jeszcze o tym? I jeśli możesz - powiesz jak Ci się pracowało w firmie Gamax? @guru W takim wypadku dlaczego nie umieściłeś swojej opinii? Nie zrozum mnie źle, ale Twój komentarz nie wnosi nic do wątku na temat pracy w firmie Gamax. Więc jeżeli pracowałeś to zachęcam Cię do umieszczenia swojej opinii na temat pracy tutaj.

guru

trzeba przyjść zobaczyć na czym polega praca i wtedy ewentualnie można dodać opinie

@Ziom uważasz, że wszystko to, co zostało napisane jest prawdą? Możesz to uargumentować? A może powiesz coś więcej na temat firmy Gamax? Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniami? Może pracodawca oferuje jakiś dodatkowy pakiet socjalny? Jak to wygląda? Są to informacje, które na pewno są dla każdego rozważającego aplikację ważne.

@Marta

Tam nie ma żadnych dofinansowań do wakacji, premii świątecznych. Żadnych socjali. Na święta możesz dostać co najwyżej jakieś przeterminowane gratisy + coś, co jest jeszcze w terminie i jakieś drobiazgi, np. zapach do samochodu ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Gamax - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Gamax?

Zobacz opinie na temat firmy Gamax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gamax?

Kandydaci do pracy w Gamax napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gamax