Gamax

Bielsko-Biała

Opinie o Gamax

Cz-wa

Witam. Czy są jakieś opinie na temat pracy jako kierowca w tej firmie? Dostałem ofertę pracy w Czstochowie. Pochodzę z Częstochowy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Mil
@CZ 15.11.2017 18:55
okres próbny 2tys brutto. Końcowa pensja może się wahać w okolicach 2500-3500zł.

Spoko porobisz może tydzień i się zwolnisz.

CZ
@Mil 16.11.2017 18:33
Spoko porobisz może tydzień i się zwolnisz.

Czemu tak myślisz? Pracowałeś? Ogólnie co wiem to nie ma zbytnio rotacji kierowców w tej firmie robią po kilkanaście lat.

szukająca pracy

Nic nadzwyczajnego, powiedziała bym, że rozmowa jak rozmowa. Pytali o doświadczenie na podobnym stanowisku, oczekiwania itp. Potem były przedstawione ich oczekiwania , zakres obowiązków , szczegóły finansowe. Na koniec informacja, że po za kończeniu rekrutacji będą się kontaktować, jeśli będą zainteresowani. Zobaczymy czy się odezwą.

Magda
@szukająca pracy 15.09.2017 12:43

I co odezwali się?

Marta

Zachęcam też do zostawienia kilku słów na temat swojej rozmowy kwalifikacyjnej w zakładce: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,22255,1,1 Pozwoli to na dużo łatwiejsze znalezienie tych informacji osobom, które będą się w przyszłości starać o pracę w Gamax.

Marta

@szukająca pracymożesz powiedzieć coś więcej o swoich wrażeniach z rozmowy kwalifikacyjnej? Mogłabyś podpowiedzieć jakie pytania podczas niej padają? Czego jeszcze można się podczas niej spodziewać? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które ten etap rekrutacji mają jeszcze przed sobą.

szukająca pracy

Byłam kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej (na stanowisko pracownik działu zbytu). Nie było tak źle jak piszą wyżej ;) W biurze panowała raczej normalna atmosfera. Sama rozmowa też ok. Warunki finansowe podobne jak w innych firmach, u których byłam na rozmowach. Zobaczymy czy się w ogóle do mnie odezwą, bo ponoć rekrutacja jeszcze chwilę trwa.

Bylam na rozmowie
@xxXXxx 25.09.2017 08:00
"Byłam na rozmowie" napisałaś : "Powiedziano mi ze z tel nie mozna korzystac, bo jestesmy tu by pracowac a nie...

Całkowicie sie z Toba nie zgadzam. Własnie przez takich jak Ty, szefowie wchodza pracownikom na glowe!!! Nie twierdze ze chce siedziec na tel w pracy czy plotkowac bo zycie innych mnie nie intetesujse! Ale chyba dobrze jest miec swiadomosc gdy nie daj Boze cos sie stanie dziecku, mezowi itd i zadzwonia do Ciebie to masz mozliwosc odebrania tego glupiego tel, wiec nie przekrecaj moich slow. Mam nadzieje ze Ty, ktory to piszesz jestes osoba powiazana z ta firma bo inaczej Ci wspolczuje. Pozdrawiam Wszystkich:)

Bylam na rozmowie
@xxXXxx 25.09.2017 08:00

Marta

@adabco takiego wydarzyło się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Coś Cię szczególnie zaskoczyło?

adab

Nie polecam. Byłam na rozmowie, nie podobała mi się postawa osoby przeprowadzającej rekrutację. Myślę, że negatywne opinie mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Marta

@Były pracownik piszesz o licznych ogłoszeniach. Co jest ich powodem? Nie ma wielu wpisów dotyczących firmy w tym roku. Czy nic się nie zmieniło od w ciągu ostatnich miesięcy i poprzednie wpisy dobrze oddają sytuację w firmie? Wspominasz również, że wraz z czasem zwiększa się liczba obowiązków na stanowisku. Czy jest to związane również ze zmianą warunków zatrudnienia?

@Marta 05.09.2017 09:39

Tak - wpisy mówią wszystko o sytuacji w firmie. Nie mogą znaleźć pracownika, bo nie potrafią nikogo docenić, szanować. Ciągle się tylko słyszy: za mało faktur wypisujesz, czemu to, czemu tamto itd. Ciągle kogoś obgadują i wyśmiewają (przy pozostałych pracownikach). Nikt na dłuższą mete tego nie wytrzyma. A jak już się na kogoś uwezmą - tak będą robić, że albo ta osoba się sama zwolni albo i tak zostanie zwolniona. Z tego co wiem to pytając o powód zwolnienia nie dostaniesz odpowiedzi, bo szefunio nie ma obowiązku podać powodu. Co do warunków - ewentualnie możesz mieć co jakiś czas większą wypłatę - czasem o 10zł, czasem o 50zł. Umowa pozostaje bez zmian. Czyli podstawa + premia. Atmosfera zmieniłaby się w firmie, gdyby w końcu przejrzeli na oczy i zwolnili 2 osoby. Ale one są nie do ruszenia :) Humorki szefa idzie przeżyć, ale tylko dlatego, że nie ma się z nim zbyt często kontaktu. Nie wiem jaki jest w życiu prywatnym, ale jedno jest pewne - pracownika traktuje jak robaczka, którego można upokorzyć i zdeptać. Zero szacunku. Pozdrawiam :)

Marta

A co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane aktualną ofertą pracy na stanowisko Pracownik Działu Zbytu? Firma oferuje między innymi możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji. Jak to wygląda w praktyce?

@Marta 21.07.2017 10:48

Pracownik działu zbytu pozostaje pracownikiem działu zbytu. Jedynie co może zostać podniesione to ilość obowiązków. Jest to już chyba 30-ste ogłoszenie w tym roku, więc się lepiej zastanów :-) O atmosferze w biurze powyższe wpisy mówią wszystko. Nie trzeba nic dodawać.

Przyszlypracownik1

Można prosić o opinie w sprawie pracy na stanowisko pracownika biurowego?

@Przyszlypracownik1 26.06.2017 20:49
Można prosić o opinie w sprawie pracy na stanowisko pracownika biurowego?

O pracy biurowej zostało już wszystko napisane. Adelajda wszystko dokładnie opisała. Zawsze możesz iść i spróbować, ale radze lepiej szukać czegoś innego.

Elix

Fajnie że PH z goworka robią sobię swoje prywatne forum... I to chyba przy opiniach każdej z firm. A opowie ktoś o pracy jako kierowca? Dostałem maila z informacjami jak to mniej więcej wygląda. Śmieszna podstawa plus nadgodziny i premie. W sumie ma się to wahać między 2500-3300 netto. Rozumiem że praca po 10h dziennie minimum. Na jakiej podstawie są wypłacane premie? Jaka jest ich wysokość? Kiedyś widziałem jakieś skatowane ducato z gamaxu, rozumiem że klimy nie ma?

Elix
@Były pracownik 22.06.2017 16:54
Godziny pracy są różne. Jeśli się magazyn wyrabia - zaczynasz o 6.00 (chyba że jesteś kierowcą zamiejscowym), ale mało kiedy si...

@Elix 22.06.2017 22:51
W takim razie, opisane przez nich widełki 2500-3300 są realne czy tylko bujda? Auto pod dom czy pod firmą?ni...

Zależy, gdzie mieszkasz. Jeśli w Bielsku - auto masz pod domem (po wcześniejszym uzgodnieniu z szefem). Co do zarobków to 2500 jest realne. 3300 wątpię, chyba że się coś zmieniło i podnieśli stawki. Do wypłaty wchodzą 32 nadgodziny, reszta przechodzi na kolejny miesiąc.

Przyszlypracownik

...
@Przyszlypracownik 08.02.2017 12:16
Jak jest tam teraz, gdyż widzialam ogloszenie na stanowisko pracownika biurowego? Z gory dziekuje o odpowiedzi. Pozdrawiam....

Jak niema szefostwa to spoko.

ja

teraz ich zweryfikują

Hello

pewnie pińcet plus;) babom się robić nie chce!:)

brunhilda
@Hello 15.11.2016 11:18
pewnie pińcet plus;) babom się robić nie chce!:)

Z tego co wiem tam już tak było od dawna nim nastało 500+!!!!!

Paula

Jestem ciekawa dlaczego od paru lat poszukują pracownika biurowego fakturzystke. Co tam jest nie tak?co tam się dzieje? Hmmmm....

HOHO
@Paula 03.11.2016 23:01

Również jestem ciekawa?może ktoś coś napiszę kto tam wcześniej pracował i jaki problem jest z tym zatrudnieniem...

qwer

@anonim jaka rotacja? teraz przecież nic nie maja.

Deyva

No cóż.... Szału nie ma, (usunięte przez administratora)nie urywa. Szefostwo super (zarówno p. Dorota jak i p. Piotr - pozdrawiam). Reszta załogi też ok. No ale... jakby wszystko było super to by się ten wpis nie pojawił. Rotacja spora, ale tak sobie myślę, że powodem nie są złe warunki pracy, ale pani kierownik A.Z. Po kilku przepracowanych dnia doszłam do wniosku, że to się mija z celem, żeby psuć sobie nerwy i kopać się z przysłowiowym koniem. Nie wiem jak przedstawiciele handlowi, ale na miejscu do pracy biurowej odradzam no chyba, że lubi się być co rusz ochrzanianym za coś czego się nie wie. A skąd ma się wiedzieć skoro się zaczyna i nikt nie tłumaczy co i jak? Twarda psycha wskazana.

były pracownik
@Adelajda 15.08.2016 10:04
Pracowałam kilka miesięcy, skończyłam jako strzęp człowieka. Szefowa kochana kobieta, naprawdę życzliwie do mnie podeszła, nies...

Zgadzam się z Twoja wypowiedzia w stu procentach. sama tam przeszłam przez niesamowite piekło. Szefowa w porządku,ale wydaje się być marionetka w rękach kierowniczki. Po dwóch tygodniach pracy słyszałam tylko tekst "jak mogę jeszcze tego nie wiedzieć"-zdana sama na siebie. Bałam się o cokolwiek zapytać,bo wszystko było tak odwrócone przeciwko mnie ,że szybko zaczęłam żałować ze poprosiłam o pomoc. Nie wspomnę już o pomyłkach na które nie było miejsca,bo od razu zjeba. Szef -totalny prostak i burak. On jak i ta cała kierowniczka potrafią poniżyc człowieka przy całej ekipie. Ale to w taki sposób ,że ryje psychikę na cały tydzień. Wydaje mi się ze ta cała kierowniczka jest tam pod jakaś super ochrona, kręci się w koło nic nie robiąc tylko każdego kontroluje. Fakt ,kierownik od tego jest,żeby pilnować ludzi,ale nie od tego żeby tylko szukać Twoich wad i kolejnego pretekstu żeby tylko Cię zniszczyć. Mój chłopak juz po tygodniu pracy mi powiedział ze wykończe się tam psychicznie. Codziennie bolał mnie brzuch z nerwów przed praca,ze znowu przyjdę i będzie coś nie tak. Bo tam nie mogłaś dostać dyskretnie upomnienia ,tylko dostałaś go w ten sposób ze wszyscy o tym wiedzieli. Weekend cały w nerwach o to co wydarzy się w poniedziałek. Proponuje Wam szukać innej pracy,no chyba ze jesteście odporni na poniżanie.

znajomy
@były pracownik 25.01.2017 10:16

... podobno teraz FARMAK szuka ph

szybki

/pitron/ a dzwoniłeś do farmaku ?

szybki

podobno w Farmaku chcą nowych przestawicieli

nic nowego

widac ze nic nowego w temacie sie dieje i nikt nic nie ma do poweidzenia a to bardzo dla mnie zle swiadczy - szkoda ze nikt nie chce sie podzielic swoimi informacjami ktore possiada o gamaxie - chcialem tam pracowac ale teraz nie wiem do konca co robic bo bardzo mi zalezt zeby moja praca byla najlepsza praca ever

zizinio

masz racje ronin. tylu zatrudnia. tylko ze zeruja na tym ze na miejsce ph stoi stu w kolejce. mlodzi ludzie nie maja pracy i przyjda robic za marna stawke.

zizinio

firma beznadziejna,nie wyplacaja premii takiej jak sie nalezy,albo wogole jej nie placa, a wymagania coraz wieksze. kto kolwiek bedzie chcial pracowac w tej firmie NIECH PODZIELI TO CO SZEF OBIECUJE NA SPOTKANIU PRZEZ 2 ALBO NAWET PRZEZ 5 bo sie gorzko rozczaruje jak dostanie wyplate. system motywacyjny na papierze super jednak w realiach go praktycznie nie ma. w biurze dziewczyny bardzo mile i pomocne po za szefowa i jej przy-du-pasem A.Z. serdecznie odradzam:)

indu

Jak chcecie pracować w handlu - to wiadomo - musicie wypruwać flaki,to jest chyba oczywiste.Najlepiej zatrudnić się w porządnej,dobrej firmie produkcyjnej ,gdzie jak będziesz dobrym specjalistą to będą cię szanować i nie będziesz musiał gonić jak poparzony wariat!Pamiętajcie,że żyjemy w zrujnowanym,ciągle niszczonym,ograbianym,bezprawnym kraju pokomunistycznym bez reguł i odpowiedzialności.

kebab

hej wszystkim, no zgadzam się, przez ich www nie da rady aplikować, może teraz nie szukają? nic nie słyszałem o codziennych rekrutacjach

cappy

w jaki sposób aplikować można do Gamaxu? na swojej stronie o ile mi wiadomo nie mają niestety zadnej takiej możliwości

mikołaj

To może nich ktos napisze jak naprawdę wyglada to wszystko w Gamax, a co było tutaj wpisami rzekomej konkurencji...

koszi

tak bierzcie wszystko co Wam powiedzą na poważnie to daleko zajedziecie :) tak jak te groźby konkurencji o wygryzieniu Gamaxu z rynku ;)

nigdygamax

rekrutacje oczywiście codziennie,dlatego gamax postrzegaja jak postrzegaja, zle sie ubierzesz i juz cie odstrzeli hahaha

wiem

no ... jest potrzebne

nie wiem
@wiem 12.01.2014 00:03
no ... jest potrzebne

A coś więcej? Jaka atmosfera? zarobki ?

xxx

ile się zarabia na stanowisku kierowcy albo magazyniera ? jaka atmosfera w pracy ?

nigdy gamax

codziennie hahaha

Merkury

hahhaa cieta riposta hahahhaa dobre dobre:D czytam opinie bo mam zamiar przejsc do konkurencji i czytam to zle tamto zle no ale to mnie KO pozdro gosciu Piwko walne za Ciebie:D

konkurent

Witam wszystkich serdecznie, Śledząc poczynania rynkowe Państwa Firmy, jak również ożywioną dyskusję tutaj, z satysfakcją pragnę donieść, iż już niedługo Was zmieciemy w obszarach pozafarmaceutycznych. A więc może skupcie się na tych farmaceutykach. Pozdrowienia z północy kraju :-)))

odpo

odpo - 2012-07-18 15:20:30 ABC - 2012-07-18 11:08:57 W sieci znowu pojawiły się oferty pracy do tej firmy. Powiem tak - kiedyś ubiegałem się o pracę tam, byłem na 3 rozmowach kwalifikacyjnych i w końcu zrezygnowałem bo w trakcie rozmów odniosłem wrażenie, że potrzebni im ludzie z doświadczeniem astronauty lub lepszym. Zdobyte z internetu oraz kilku znajomych informacje na temat warunków i atmosfery pracy przyprawiły mnie o dreszcze ale życzę wszystkim samych sukcesów... Ja odpadam.... do jakiej firmy chcesz sie dostać ?.sie pomyliłem, sorry wszystkich coś mam z kompem

odpo

odpow - 2012-07-18 15:21:57 cela - 2012-06-20 13:43:37 witam mam pytanie czy osoba która pracowała jako przedstawiciel D2D i B2B ma szansę dostać się do tej firmy jako handlowiec? trochę się naczytałam i mam mieszane uczucia... do jakiej firmy chcesz się dostać ?..sie pomyliłem

odpow

szuk

ABC - 2012-07-18 11:08:57 W sieci znowu pojawiły się oferty pracy do tej firmy. Powiem tak - kiedyś ubiegałem się o pracę tam, byłem na 3 rozmowach kwalifikacyjnych i w końcu zrezygnowałem bo w trakcie rozmów odniosłem wrażenie, że potrzebni im ludzie z doświadczeniem astronauty lub lepszym. Zdobyte z internetu oraz kilku znajomych informacje na temat warunków i atmosfery pracy przyprawiły mnie o dreszcze ale życzę wszystkim samych sukcesów... Ja odpadam.ale gdzie w Marsie ?

ABC

cela

szukający

dzięki ... trochę mnie zaskoczyłeś z tym farmakiem bo słyszałem odmienne opinie - dobrze płacą, nikt tam się nie zwalnia, istnieją od 12 lat .... ale dzięki

Tomasz Ibek

Witam! Rozmawiałem (usunięte przez administratora) i prawą ręką właściciela (nie pamiętam jak miał na imię) przedstawiła mi tą osobę jako właściciela ale swoimi kanałami zweryfikowałem tą informacje jeszcze w czasie rozmów. Ale do rzeczy w gadce(usunięte przez administratora)jak wyjechałem z systemem motywacyjnym z Gamax (pracowałem tam prawie dwa lata) to im buty spadły i tyle było z negocjacji, szukali jelenia który za fabie i 1000zł zrobią wszystko. Chcieli kontakty mogli zapłacić a nie ochłapy. W Gamax jest może ciśnienie ale jak na czasy kryzysu firma się trzyma i jest wypłacalna co najważniejsze. (usunięte przez administratora) czy jak się tam nazywa to taka średnia firma tam gdzie mają umowy to działają a drobnica no cóż. Ta ostatnia firma to jakaś nowość mają tro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kasy poszaleją z pół roku i zobaczymy czy coś ugrają ... Odszedłem z Gamax ze względu na podejście do mnie pani (usunięte przez administratora)po prostu ciężko jej było znaleźć na mnie haki żeby na mnie szefowi poskarżyć, to raczej mój mail do szefa wywołał burzę choć do dziś pan Piotr jej broni. Pozdrawiam panią(usunięte przez administratora) i resztę z mojej drużyny. Chyba większość w Gamax wie kim jestem :)

szukający

A co sądzicie o firmach MARS, DARGO, FARMAK ??? jest tam sens uderzać ? ktoś mi powiedział że ten farmak to taka mała firemka ale płacą dobrze i ogólnie jest ok.

Maki

ZNOWU REKRUTUJĄ ALE Z WASZYCH WYPOWIEDZI DOCHODZĘ DO WNIOSKU ŻE SZKODA CZASU NA TĘ FIRMĘ.SKORO TYLE NEGATYWNYCH WYPOWIEDZI ,TO NIESTETY JEST TO LIPNA FIRMA.

łepszy - 2011-11-08 19:32:09 anonim - 2011-08-21 00:10:45 podobno farmak szuka PH ..... hmmmm Gamax....Gamax... nieudana ofensywa na Intermarche, no niestety za wysokie ceny.... ... co Gamax ma za wysokie ceny czy ten Farmak ?

łepszy

podobno farmak szuka PH ..... hmmmm

1234 - 2009-07-09 21:27:00 ciekawe czemu non stop usuwane są wypowiedzi osób. jakie sa zarobki w tej firmie??

jak tak cisniecie to potpiscie sie nazwiskiem kozaki .

miqa

Witam, mam pytanie: jak wygląda sprawa z zarobkami, na jakim poziomie?

Zostaw opinię o Gamax - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamax