Opinie o Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere w Wejherowo

kornikobornik Nowy wpis

Pan Longinus to (usunięte przez administratora) partacz i po prostu (usunięte przez administratora) Począwszy od mojego pierwszego dnia pracy pan Longin był do mnie bardzo nieprzychylnie nastawiony. Nie wypłacił mi pieniędzy a na dodatek obcinał mi z pensji za spóźnienia!!! Już tam nie pracuje ponieważ zostałem zwolniony jednakże szczerze nie polecam tego jegomościa. ta praca nie jest warta nawet 13 zł za godzine

Host Nowy wpis

Terminy nie są dotrzymywane, bierze tyle roboty, ze potem żadnej nie może dokończyć. Brak poszanowania dla pracowników. Bierze sie za fuchy o ktorych nie ma pojęcia i obciąża pracowników za to ze nie umieją zrobić czegoś na co nie byli umówieni. Brak wypłaty w terminie, która nie powinna przekroczyć 2k w miesiącu. Odradzam komukolwiek usługi bądź prace w tym cyrku

znajomy

Bardzo nieżytelny człowiek pan Skrzypiński życzę jemu więcej umiejętniści Niema pojęcia o prowadzeniu żadnej firmy Powonien dać spokój w prowadzeniu działalności gospodarczej ponieważ ta firma to wielkie matactwo

Marco Nowy wpis
@znajomy

Przecież to były nauczyciel historii. Dlatego nie ma pojęcia o budowlance i ogrodach

klient Nowy wpis

a ja jestem zadowolony i nie mam problemu z kontaktem

Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY/POMOCNIK OGRODNIKA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
klient

macie numer telefonu który ten człowiek odbiera, możecie podać?

krissss

pracuje u longiinusa i jest masakra rzuca nami z budowy/ogrodu na 10 roznych miejsc nie wypłacalny brak narzedzi własne trzeba przynosic jednym wielkim słowem masakra i zenada brak zabezpieczenia pienieznego poprostu partactwo z jego strony a winne zruca na nas pracownikow ja pie rd ole taka robote to PIP-U go podam miłego pozdrawiam przemyslicie jego usługi a tym bardziej jaka kolwiek prace u niego

Paulina
@krissss

No nie da się ukryć, że masz raczej niezbyt dobre zdanie na temat pracodawcy, jakim jest Longin. Powiedziałeś coś o tym, że są tam dość spore problemy z wypłacalnością. To jak duże właściwie są te opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń? Doprecyzuj to.

Darek

Idealnie to nigdzie nie jest i jeśli ktoś szuka to zawsze znajdzie się coś do naprawienia ale generalnie to fajna firma i praca.

victor

Firma condere to wyłącznie pseudo firma,beznadziejni nie znający się na fachowej pracy,brak narzędzi do pracy,brak organizacji, (usunięte przez administratora) na kasę.

Grzegorz
@victor

Sporo negatywnych słów pod adresem firmy. Czy pracując tam widziałeś także dobre strony zatrudnienia takie jak wynagrodzenie lub rodzaj umów zawieranych z pracownikami? Liczę na Twoją obiektywną i merytoryczną opinię.

Ala

@Kot prezesa czemu piszesz o tym miejscu 'pseudo firma'?

Jak szefostwo w Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere? Spoko traktują ludzi?

Kot prezesa

Trzymaj sie człowieku z daleka od tej pseudo firmy

Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka. Skrzypiński partacz i (usunięte przez administratora) winą obarcza pracownika za swą nieudolność i partactwo ! Jedna wielka burda, dno i oszustwo. Żałosne !!!

Robert

Witam. Z panem Longinem jest taka sprawa że bierze za dużo pracy w różnych miejscach i nie wywiązuje się z terminów. Poza tym nie odpowiada na telefony i zostawia inwestycje w połowie a pózniej szukaj wiatru w polu. Nie wywiązuje się tez ze zobowiązań pogwarancyjnych. Brak jakiejkolwiek kontroli nad pracownikami. Nie polecam nikomu tej firmy i przestrzegam innych przed współpracą z tą firmą.

Tomasz

UWAGA !!! Przestrzegam wszystkich przed firmą tego pana, nie przestrzega żadnych terminów i ustaleń, nierzetelny, niedotrzymujący słowa, nic nie jest na czas, nie ma żadnego projektu, oferta, którą przedstawia w cenie netto ale o tym dowiadujesz się jak chcesz fakturę. Nie dokańcza prac , zostawia upierdliwe rzeczy - niewykończone, po drodze zepsuje Ci to co miałeś już dobrze zrobione, miga się od naprawienia szkód. Ludzie z Ukrainy nie wiedzący co mają ze sobą zrobić ponieważ nie ma osoby nadzorującej prace a robotnicy są przenoszeni w ciągu dnia z jednej inwestycji/budowy/ogrodu na drugą. Szkoda pieniędzy bo potem trzeba wziąć następną firmę, która to wszystko poprawi. (usunięte przez administratora) Jeszcze raz przestrzegam, zanim podejmiecie decyzję przemyślcie to i do umowy radzę usiąść z prawnikiem i konieczne są tu duże kary umowne bo nic inaczej nie wyegzekwujecie.

Psa
@Tomasz

Proszę o kontakt ,na (usunięte przez administratora) tez mam problem z tym panem

Zostaw merytoryczną opinię o Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere - Wejherowo

• Jak się pracuje w Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere?

Zobacz opinie na temat firmy Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Longin Skrzypiński Studio Obsługi Ogrodnictwa i Nieruchomości Condere
  • Gniewowska 43
    84-200 Wejherowo
  • NIP: 5881737825 REGON: 190522426

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042