Opinie o Jacek Chodakowski w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jacek Chodakowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jacek Chodakowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Chodakowski w Gdynia

Dziś szczęściarz Nowy wpis

NIGDY PRACY DLA TEGO GOSCIA w żadnej z śmieciowych knajp. Nie chodzę odkąd skończyłem tam robotę. W Gdyni w każdej knajpie pracują CHORZY ludzie managerowie to ludzie z problemami psychicznymi ,aż zadziwia skąd on znajduje dokladnie takie osoby ,znęcające się na drugim, bez szacunku do drogiej osoby . NIGDY PRACY W ZADNYM MC- U . ODRADZAM ZDECYDOWANIE PIP KONTROLA NATYCHMIAST , są filmy przecież w każdym MC U są kamery dowody są jak na dłoni, nie rozumiem czemu ich tam nie ma .

Lola Nowy wpis
@Dziś szczęściarz

Ale co dokładnie się dzieje? Bo piszesz o znęcaniu się, a przykładów sytuacji nie podałeś. Mnie oferta pracy przekonała, niecałe 31 zł/h oferują więc może i atmosferę bym zniosła:)

Force Nowy wpis

Miałem przyjemność u niego pracować i slyszałem i widziałem jak traktuje ludzi.Stary (usunięte przez administratora) się wyżywa na pracownikach i wymyśla jakieś chore zasady że nie można pić podczas pracy. Taki to jest jeszcze sknera że zabrania pracownikom zamawiać więcej niż 3 rzeczy po zniżce i patrzy na kamery. Współczuje ludziom którzy tam pracują niech się ludzie dowiedzą jaka jest prawda o pracy w tych obozach pracy..

(usunięte przez administratora) traktuje innych w zależności od swojego humoru ,przynajmniej w moim przypadku, gdzie za błąd popełniony na stanowisku kasjera, zareagował bardzo agresywnie, po cichu używał wulgaryzmów,(usunięte przez administratora)Po tej sytuacji przez kilkanaście dni płakałem, głównie przez to, że jestem osobą cierpiącą na lęki ,o czym firma wiedziała.. Przy następnej kontroli ze strachu znowu popełniłem błąd, tym razem jednak Jacek miał lepszy humor i nie rozumiał, dlaczego się go boję, ja próbując się bronić mówię, że nie miałem być stawiany na kasie (uzgodniliśmy, że tylko w sytuacjach koniecznych, co i tak było nadużywane, bez pytania mnie, czy jestem w stanie). Zareagował głośniej przyciszając mnie słowami ,, no dobra, ale...” i mając to oczywiście gdzieś. Od innej dziewczyny słyszałem, że pociągnął ją za włosy za niezgaszenie światła i, że się go bała. Jacek Chodakowski cwaniakuje też na tym, że nie przestrzegamy standardów (podobno o tym nie wiem mimo kamer i spisu strat) oraz dostajemy wypełnione podania o urlop, które mamy tylko podpisać (usunięte przez administratora) W jego firmie brakuje profesjonalnych szkoleń, które działają na zasadzie, o czym pamiętają instruktorzy to ci powiedzą, za co często potem dostajesz uwagę, że coś robisz źle czego się nie dowiedziałeś podczas szkolenia. Szukając nowych pracowników, oferują dogodne warunki i miłą atmosferę zwłaszcza dla osób z niepełnosprawnością co mija się z prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Chodakowski - Gdynia

• Jak się pracuje w Jacek Chodakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Chodakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Jacek Chodakowski
  • Al. Zwycięstwa 256