Praca nienajgorsza,sa plusy i minusy tej pracyMinusem jest to ze jest stawka godz ,a pracowac trzeba jak na akord cele ciezkie do wyrobienia samemu trzeba przynosic sobie materiały choc od tego sa skoczkowie.Plusem tej pracy jest to ze jest to praca czystaw suchym i w miare lekka nie trzeba dzwigac .co do minusow Mam wielkie zastrzeżenia do liderki M.U. Uważam że nie dojrzała do pracy jako lider ma bardzo specyficzny charakter zakłóca spokój na produkcji , odnosi sie w sposob prostacki hamowaty do pracowników. Aby zwrócić na siebie uwagę w wolnym czasie ,a ma go dosc sporo przywiązuje sobie do rozporka czerwonego tampona i praduje po hali . Zycze wszystkim pracujacym i tym ktorzy zamiaruja w tej firmie pacowac wytrwalosci bo psychika na tym najbardziej dostaje w (usunięte przez administratora)