Opinie o Incore Oskar Kwietniak w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Incore Oskar Kwietniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Incore Oskar Kwietniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Incore Oskar Kwietniak w Sopot

Dora Nowy wpis

A coś o pracy Sprzątacza? Szczególnie o pensji? Kiedyś dawali stawke godzinową 18,30 zł. Jak teraz zatrudnia się nowa osoba, to też ma taką stawkę? Czy obecnie podnieśli stawkę godzinową?

INCORE Nowy wpis
@Dora

Dzień dobry, stawki są różne w zależności od umiejętności oraz od stanowiska, jest stworzony cały system wynagrodzenia i w ciągu pół roku można znacznie podnieść swoje wynagrodzenie na podstawie wykonywanej pracy oraz współpracy z biurem - jest to bardzo ważny element przy ocenie do wyższego wynagrodzenia. Stawki systematycznie się zmieniają oraz dajemy propozycje dorobienia do pensji dodatkowymi pracami, dzięki temu pracownicy mają możliwości nawet podwojenia swojej pensji w miesiącu. Prace dla osób sprzątających są zawsze od poniedziałku do piątku w trybie 8h dziennie lub 4h dziennie, wszystko zależy od tego gdzie poszukujemy pracowników. Praca nie jest wykonywana w weekendy chyba, że jest to praca dodatkowa i nie ma możliwości wykonania jej w inny dzień, ale to dotyczy tylko prac dodatkowych i dla osób chętnych. Prace są wykonywane zawsze w tym samym miejscu do którego jest przypisana oferta pracy. Prosimy czekać na oferty pracy ale jeżeli chciałaby Pani poznać naszą firmę to zapraszamy do kontaktu email biuro@incore.pro i zapraszamy do naszego biura, dla osób chętnych i zdecydowanych do pracy zawsze sie znajdzie miejsce u nas. Stawiamy na stałych pracowników oraz rzetelnych w swojej pracy, resztą nie musi się przejmować, ponieważ mamy całe biuro stworzone właśnie po to aby ludzie, którzy u nas pracują miały pełną swobodę oraz cieszyli się ze współpracy z firmą INCORE - na dzień dzisiejszy takich ludzi u nas jest bardzo dużo. Pozdrawiamy INCORE

xxx

Fajna, młoda firma. Widać, że szybko się rozwija - nie ma nudy. Z tego co się dowiedziałem to zaczynali od sprzątania apartamentów tylko w Sopocie, a teraz działają na terenie całego trójmiasta i nie tylko w sprzątaniu apartamentów. Szef młody, ale za to bardzo wporządku. Zawsze próbuje jakoś zorganizować czas i nawet kiedy nie ma pracy, to działa żeby było jej jeszcze więcej. Widać, że jest bardzo zaangażowany. Płaca może być, ale jest wiele dodatków - premie, prezenty i za każdym razem jakieś nowe sprzęty do pracy. Polecam gorąco. P.

Zostaw merytoryczną opinię o Incore Oskar Kwietniak - Sopot

Firma Incore Oskar Kwietniak prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI INWESTYCJI, Sopot - Luty 2022
  • SPRZĄTANIE BIUR, Gdynia - Luty 2022
  • Sprzątacz/sprzątaczka, Sopot - Październik 2021
  • SPRZĄTACZ, Sopot - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Incore Oskar Kwietniak lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Incore Oskar Kwietniak
  • Morska 2 lok. 6