El-Instal Gdańsk Przemysław Plechoć

Gdańsk

Opinie o El-Instal Gdańsk Przemysław Plechoć

max
użytkownik zarejestrowany

Adrianna87' a nie trzeba miec pleców by sie tam wkrecic, tak po prostu mozna aplikować do nich? Mi zalezy by znalesc wlasnie taka firme jak ta polecana przez ludzi i chwalona, b wlasciciel nie zalegal z wyplatami i nie byl oszutem jak inni, daj znać.

R

Jestem pracownikiem firmy, miła atmosfera w pracy, za równo w biurze jak i w terenie. Wypłaty na czas, duże zaplecze potrzebnych narzędzi. Firma profesjonalnie wykonuję usługi, szeroki zakres robót.

xx

Odradzam [usunięte przez moderatora] brak szacunku i oszustwo.Nigdy nie spotkałem się z czymś takim.

Seba

Porządna firma,czyste i przejżyste zasady, front robót na cały rok...rozwojowa

Zostaw opinię o El-Instal Gdańsk Przemysław Plechoć - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Instal Gdańsk Przemysław Plechoć