Opinie o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Zygmunt

Święta ulepszone zakupem super samochodu. Pan Bartek profesjonalista. Powiedział przez telefon tylko prawdę. Po przyjechaniu, oględziny były czystą formalnością. Świetny zakup. Super obsługa. Polecam . Wesołych świąt !!!

Jarosław

Udane zakończenie roku zakupem samochodu. Samochód porządny sprzedawca uczciwy. Polecam firmę. Życzę wszystkim wesołych świąt! Jarek

Osiem gwiazdek

Z radości, że (usunięte przez administratora), kupiliśmy z żoną samochód, bo teraz wiadomo, że będzie kasa :) i całe szczęście trafiliśmy na Pana Bartka. Wóz sztos !!! Jesteśmy szczęśliwi. Polecamy . Tomek i Marta

Jasiek

Pracowałem wcześniej jako sprzedawca samochodów i rozglądam się za podobną robotą. Tu można się załapać czy bardzie zatrudniają tylko rodzinę i nikt z zewnątrz nie ma szans? Dobrze byłoby jakoby ktoś rozwiał wątpliwości bo wiedziałem że inni tez pytali o prace.

Agata i Piotrek

Firma kozak, gość spoko człowiek. Szukaliśmy z żoną auta bardzo długo, znaleźliśmy tutaj i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy

Gdzie Wy wyszukujecie te samochody, komis nie ma strony int, ano social mediów :) Ale jeśli jest stacjonarny, tym bardziej okej, bo co prawda robiłem w e-commerce motoryzacyjnym, ale z miłości do auta mogę też sprzedawać "na żywo" :D Ktoś poda, czy Pan Bartłomiej sam sprzedaje, czy zatrudnia ludzi?

Kamil

Hej! Uczciwy handlarz, co jest rzadkością. Dziękuję za auto. Polecam

Polecam usługi tego Pana, chociaż samochód sprzedawała mi jego żona :) Po miesiącu jeżdżenia nie znalazłem, żadnych wad. Zrobiłem sobie tylko pierwszy serwis i jeżdżę bardzo zadowolony. Jak ktoś ma wątpliwości odnośnie modelu to ja zakupiłem citroena c5 w automacie 2.0hdi i jest to bardzo dobry wybór . Polecam

Alek

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za profesjonalną obsługę oraz świetny samochód. Kupiłem peugeota 508sw. Długo szukałem zanim trafiłem na Pana Bartka. Polecam firmę.

Widze wielu zadowolonych klientów, a jak z pracownikami? Zastanawiam się czy pan Bartłomiej nie szuka kogoś do sprowadzania samochodów ? Mam w tym już spore doświadczenie, nietsety ofert brak, może to bardziej firma jednoosobowa ?

Adam SZ

Wystawiam pozytyw. Jeśli ktoś szuka dobrego francuskiego auta, to tu zdecydowanie znajdzie dobry egzemplarz. Polecam !!!

Grzegorz zielona Gora

Potwierdzam, że udało się kupić auto. Wysoka jakość samochodu, dokumentów, obsługi , kultury. Kupiłem citroena c5 w automacie i na hydro- polecam taki samochód , polecam również tego sprzedawcę. Jestem zadowolony.

Wiesława i Karol

Kupiliśmy błyszczącego peugeota 508. Silnik taki jak chciał mąż, wnętrze jasny kolor tak jak sobie wymarzyłam. Samochód sprawdziliśmy przed zakupem na stacji diagnostycznej gdzie bez problemu zrobiliśmy pierwszy przegląd. Wszystkie opłaty były w cenie auta. Dodatkowo do auta dostaliśmy bogatą dokumentację serwisową, która potwierdzała przebieg samochodu. Polecamy firmę.

Henryk Wislinski

Polecam usługi firmy Pana Bartka. Poszukiwałem ładnego peugeota 508 od jakiegoś czasu. Ofertę znalzlem w internecie. Samochód był ładnie opisany i przedstawiony, sprzedający przez telefon zapewniał, że na żywo będzie jezcze ładniejszy. Jak na 10 letni samochód stan bardzo dobry, ale to pewnie przez mały przebieg. Peugeot 508 2.0 allure- 2012r - 251tys km. Polecam .

Gruby Międzyzdroje

Po samochód jechałem aż z nad morza. Samochód dla syna na pierwszy wóz, dlatego zależało mi na bezpiecznym, pewnym samochodem z pewnego źródła. Taki znalazłem u Pana Bartka. Kupiliśmy synowi c5 w automacie. Full wypas , stan perfect. Firma jest profesjonalna! GODNA POLECENIA !!! Irek

Mechaniczny Tomek

Zanim udało mi się kupić samochód od Pana Bartka, obejrzałem około 10szt u innych sprzedawców. Wszędzie złomy. Gdy traciłem już nadzieję, znajomy polecił mi usługi Bartka. Co prawda wcześniej szukałem forda Mondeo 2.0 a okazało się, źe Pan Bartek sprzedaje tylko peugeoty 508 i citroeny C5 to kupiłem peugeota. Dziś się cieszę, samochód jest nowoczesny, dopracowany, wnętrze jak w audi, ale przede wszystkim każdy km mojego egzemplarza jest udokumentowany, przebieg 100% oryginał, bezwypadkowy. Długo szukałem ale nie żałuję. POLECAM FIRMĘ!!!

Krzysztof

Samochód już po pierwszej długiej trasie. Pojechaliśmy na Wszytkich świętych 500 km do rodziny. Jechało się bez problemów. Citroen C5 okazał się słusznym wyborem, jest wygodny, cichy, bardzo mało spalił. Jesteśmy bardzo zadowoleni z żona. Polecamy Pana Bartka

Szczepan K

Samochód kupiłem w niedziele, od razu dostałem wszystkie papiery, w poniedziałek poszlem i zarejstrowac i zdążyłem na wszystkich świętych nową furą :) Super wóz, frunie nad droga, idzie jak rakieta. Jestem zadowolony . Dzięki

Karol

Dzień dobry. Dziękuję za udany zakup. Samochód przed zapłaceniem sprawdziłem w ASO, które potwierdziło jakość auta oraz autentyczność dokumentów. Wszytkie opłaty w cenie. Polecam .

Emilia

Wyśmienity zakup. Samochód czysty, zadbany, warty swojej ceny. Sprzedawca uczciwy. Zakup przebiegał w miłej i profesjonalnej atmosferze. Gorąco polecamy sprzedawcę. Za rok, dwa przyjedziemy na wymianę. Pozdrawiamy i dziękujemy. Emilia i Robert.

Zostaw merytoryczną opinię o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski - Oława

• Jak się pracuje w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 95 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Kandydaci do pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski
  • Jana Kasprowicza 24 lok. 10