Opinie o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Bartek i Renata

Fantastyczna atmosfera przy zakupie, samochód świetny, jakość najwyższa, cena adekwatna do stanu auta. Same superlatywy. POLECAMY. Dziękujemy .

To indywidualna działalność gospodarcza i to by się zgadzało, bo wszyscy piszecie o panu Bartku, że sprzedał, że coś tam. Może ktoś na 100% potwierdzić, że nie będzie tu pracy dla sprzedawcy aut?

Tomasz W

Przez telefon wyczułem, że warto pojechać zobaczyć. Nie myliłem sie. Kupiłem bardzo ładny egzemplarz peugeota 508sw. Jestem zadowolony z zakupu. Polecam firmę.

Krzysiek

Uczciwa firma i sprzedawca. Same dobre samochody.

Adam adi

Usługi tego pana poleciła mi firma testująca samochody. Mówili, że za każdym razem auta mają oceny pozytywne. Firma specjalizuje się w autach francuskich. Kupiliśmy fajnego citroena C5. Do wyboru było kilka opcji. Pan Bartek to uczciwy profesjonalista.

Kupiliśmy z żoną peugeota 508 w automacie. Polecam sprzedawcę, polecam też model samochodu. Obejrzałem Forda Mondeo u innego sprzedawcy i Peugeot u Pana Bartka wygrał pod każdym kątem. Obsługa, wiedza, jakość samochodu. Na medal ! POLECAMY

Magda

Zakupem samochodu dla Nas zajął Się znajomy mechanik. Wskazałam interesujące ogłoszenie i auto kupione; za pierwszym razem. Polecam .

Kuba W

Profesjonaliści w każdym szczególe. Polecam usługi tej firmy. Samochód czysty, pachnący, ale co najważniejsze sprawny i bezwypadkowy co potwierdzono w Auto-Testo. pan Bartek zgodził się na badanie bez wahania i teraz wiem dlaczego. POLECAM!!

@Kuba W

Hej, to super, niech autko ci służy ;)) Piszesz o profesjonalistach, czyli pracuje w firmie więcej pracowników?:D Ja bym z chęcią zagdał o pracę tutaj, ale myślałem, że szef sam zajmuje się sprzedażą samochodów. Kojarzysz mniej więcej, ile liczyła osób ekipa, podczas Twojej wizyty?

Arkadiusz Citroen C5 Exclusive

Długo szukałem samochodu. Ale każdy jeden odpada po wizycie w salonie. Aż trafiłem do Pana Bartka, z polecenia kolegi. Auto przeszło wizytę w ASO na piątkę. Kupiliśmy i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Poziom auta i obsługi wzorowy. Arek i Łucja

Błażej

Samochód kupiony! Opinia pozytywna! Peugeot tak fajny, że dwa dni spać nie mogłem . Dziękujemy Panie Bartku .

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski na Trener? 18 września ogłoszenie na Lento.pl.

Opinie od klientów napływają regularnie, chyba niemożliwe jest, żeby szef pracował przy sprzedaży samochodów sam? Padało już to pytanie, ale może jednak ktoś zechce z was pomóc i napisać, czy są tu zatrudnione osoby do pomocy Panu Bartkowi? Szukam pracy w branży, doświadczenie też mam, ale nie pochodzę z Oławy więc się nie orientuje czy znajdzie się tu etat:) Pozdro

Bajan

Bałem się jechać, bo na forum citroena przeczytałem kilka złych opinii, ale w rozmowie Pan Bartek przekonał mnie, że to zazdrośni oraz konkurencja i że jeśli auto nie spełni oczekiwań zapłaci mi za podróż podwójną stawkę. Opłacało się przyjechać. Kupiłem świetnego C5 2.0 hdi. Długo szukałem, wiele obejrzałem. Polecam gorąco !!!

Samanta

Czy właściciel tej firmy zatrudnia jakichś pracowników? :D Można przyjąć się tutaj na stanowisko sprzedawcy? Jeśli tak, to jakie wymagania muszą pozostać spełnione? Jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać? Napiszcie, bo małżonek poszukuje pracy...

Adrianna

Najwyższa jakość !! Najlepsza obsługa. Samochod znalazłam w internecie, rozmowa z Panem Była profesjonalna, dlatego mimo dużej odległości postanowiliśmy z mężem pojechać i sprawdzić. Opłaciło się. Kupiliśmy śliczny samochód. Polecam.

Marian

Wracam po roku jak obiecał Pan Bartek. Poprzedni wóz od niego kupiłem i byłem Bardzo zadowolony, tym Razem Zamieniłem go na podobny młodszy o rok i dopłata wyniosła raptem 3 tys. Miałem obawy czy to będzie prawda z tą wymianą, myślałem że będzie mi wyceniał każdą ryskę w moim poprzednim wozie ale nawet nie oglądał bo mowi, że ma zaufanie do swoi ch klientów. Ja też mam pełne zaufanie. Drugi samochód tak samo fajny jak poprzedni, po kolejny wrócę za rok Panie Bartku. Pozdrowienia dla cudownej rodzinki i buziaki dla córeczki . Marian P

We wrześniu była taka oferta o jakichś zdalnych szkoleniach, jednak nie mogę otworzyć, bo już jest niedostępna i taki komunikat tylko napotykam. No a praca zdalna ogółem jest tam możliwa w tej firmie? To mnie interesuje, bo taka opcja by mi niesamowicie odpowiadała.

Adriano

Piękna akcja, telefon, przyjazd, oględziny, zakup. Wszystko było tak jak Pan Bartek twierdził przez telefon. Polecam . Adrian T.

Dziękujemy Panu Bartkowi za miłą obsługę oraz bardzo ładny samochód. Kupiliśmy peugeota 508. Polecam wszystkim i samochód i sprzedawcę . Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ania/ Rafał

"Ogłoszenie wygasło i jest już niedostępne." no to poczytałem o pracy :D Serio ten trener szkoleń miękkich już zajęte stanowisko, że taki komunikat wyskakuje? była taka oferta przynajmniej jeszcze we wrześniu tutaj. W sumie ciekawe, czy bym się w ogóle dostał. Wymagali dużo doświadczenia? ile jak coś??

Zostaw merytoryczną opinię o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski - Oława

• Jak się pracuje w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 95 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Kandydaci do pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski
  • Jana Kasprowicza 24 lok. 10