Opinie o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski w Oława

Ludmila Wieluń

Samochód znalazłam w internecie . Po przeczytaniu kilku opinii pojechaliśmy z mężem obejrzeć . Udało się kupić i jesteśmy zadowoleni . Sprzedawca uczciwym , nie kłamał, stan świetny , znajomy mechanik do którego pojechaliśmy po zakupie potwierdził, ze był to udany zakup. Poleca

Damian
@Ludmila Wieluń

Samochód ekstra . Polecam

Tomasz ze Swieradowa

Jechaliśmy 2h ale się opłaciło. Fantastyczny poziom usług , super samochody na miejscu, jechaliśmy obejrzeć dwa i były na tyle dobre, że nje wiedzieliśmy, który wybrać. Polecam ! Tomek z żoną

Marcin i Anita Nowy wpis

Serdecznie dziękujemy za obsługę i świetny samochód. Bardzo fachowy i bezpieczny zakup. Peugeot sprawdzony, zmierzony czujnikiem, podłączony komputerem, przegląd przeszedł na pięć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Polecamy.

Ja Nowy wpis
@Marcin i Anita

Dzień dobry a czy mogą mi państwo podpowiedzie czy przy zakupie zamochodu był sam właściciel? Szukam pracy i ciekaw jestem czy Pan Bartosz działa na własną rękę, czy jest szansa się zatrudnić.

Tadeusz K Nowy wpis

Opinia bardzo dobra w pełni zasłużona. Wysoka jakość usług oraz samochodów. Dla siebie wybrałem peugeota 508sw w automacie. Zakup bezpieczny potwierdzony wizytą mechanika. Jechałem z daleka ale czułem, już po rozmowie telefonicznej, że się opłaca. Dziękuję Panie Bartoszu. POLECAM

Witam, szukam pracy w komisie i zauważyłem ze firma dość aktywnie wystawia oferty dotyczące samochodów itp. Mieszkam dość blisko, wiec nic mi nie szkodzi zapytać, czy szef działa na własna rękę, czy ma pracowników. Nie wiem czy jest po co zawrac mu głowę.

Jacek

Mam przyjemność dołączyć do zadowolonych klientów Pana Bartka. Kupiony 2mce temu Peugeot okazał się strzałem w dziesiątke. Podoba się wszystkim a jeździ jak marzenie. SUPCIO

Ariel

Sprzedający pozytywny :)) fajnie nam Się razem handlowało. Mi się udało kupić bardzo ładnego peugeota 508. Jestem zadowolony z zakupu. Samochód wygląda jak marzenie a jeździ jak nowy. Podkreślam wysoką jakość usług Pana Bartka. Wracam za rok.

Maria i Piotr

Samochód znaleźliśmy w Internecie, po rozmowie, gdzie sprzedający wydawał się profesjonalistą, postanowiliśmy pojechać obetrzeć. Na miejscu potwierdziliśmy prawdziwość oferty. Na święta przyjechaliśmy nowym Autem, jesteśmy zadowoleni. Wystawiamy opinię pozytywną .

Chloe

Kupiliśmy z mężem ślicznego peugeota 508 w sedanie. Mi się samochód bardzo podoba, mąż z kolegą sprawdzili czy jest ok. Sprzedawca też fajny, uczciwy. Na pewno wrócimy za dwa lata wymienić, a na razie POLECAMY. Grażyna i Tomek

Asia
@Chloe

Idealne produkty sprzedawane na allegro po cenie złomu :D uważajcie na takie produkty :)

Wrona

Zajączek Wielkanocy przyniósł mi fajny prezent- wymarzony samochód. Kupiłem ładnego, zadbanego citroena C5. Sam się nie znam Zatem zabrałem znajomego mechanika. Samochód i sprzedawca - bez zarzutu . Polecam / wesołych świąt

Weronika

Warto przyjechać. Z mężem przyjechaliśmy z bardzo daleka. Na miejscu okazało się, że sprzedający przez telefon mówił prawdę, a nawet było lepiej, bo przekazał że naturalnie że na 10 letnim samochodzie będą ślady użytkowania, ale ja nie zauważyłam niczego, co by się rzucało w oczy. Za to samochód zaskoczył mnie jakością. Można powiedzieć, że jak na 10 Lat oraz 220 przebiegu, jest jak nowy. Polecam firmę.

Aleks

Auto kupione miesiąc temu. Przez ten czas nie odnotowałem z nim żadnych problemów. Samochód ładny, żaden element nie malowany, książka, faktury, naklejki, firma legalnie zarejstrowana, faktura, paragon. Ogólnie czułem się bezpiecznie przy zakupie. Właśnie Pan Bartek szuka wozu dla mojego najlepszego kolegi. Poleciłem jemu, polecam każdemu . Duży pozytyw z plusem .

Czech

Mogę potwierdzić pozytywne opinie innych klientów. Polecam firmę. Udany zakup peugeota. Pan Bartek ma uczciwe podejście do klienta. Marek .

Dawid Król

Samochód zmierzyłem swoim czujnikiem lakieru. Dokładnie sprawdziłem przebieg. Zarówno w internecie jak i w dokumentach wszytko było bez zarzutu o OK. Samochód bezwypadkowy, w bardzo dobrym stanie. Kupiłem citroena c5, ale widziałem, że stało tam kilka fajnych peugetow 508 nad którym też myślałem. Porównałem sobie dwa modele na miejscu, co uważam za kolejny duży pozytyw. Firma rzetelna. Polecam.

Widzę, że firma działa w branży samochodowej, ja aktualnie pracuję w większym salonie, ale potrzebuję zmiany... Pracownicy raczej się tutaj nie wypowiadali, dlatego ciekawi mnie to, czy w ogóle jest szansa na pracę w tym miejscu? W sieci też nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń...

Franek

Zdecydowałem się na zakup peugeota po oględzinach wyspecjalizowanej firmy. Sprawdzili samochód i dokumentację i wyszło ok. Jestem zadowolony . Franciszek

Jacek Król

Zgadzam się z przedmówcami. Kupiłem samochód z udokumentowanym przebiegiem, spod czujnika lakieru, bezwypadkowy, na każde słowo Pan miał papiery. Jestem zadowolony, że tu trafiłem. Polecam firmę

Gliwice Tomasz

Polecam bardzo usługi tego Pana i jego samochody. Na miejscu mieliśmy do wyboru kilka podobnych sztuk. Każda nadawała się do kupna. Mój Peugeot błyszczący i pachnący, nie zmęczony, bezwypadkowy. Rewelacja ! POLECAM .

Bartek ch

Porządna firma, porządny sprzedawca, uczciwe podejście oraz ładne i solidne samochody. Udały się zakupy citroen c5 exclusive

Lucjan

POLECAM- Samochód zmierzony czujnikiem lakieru. Vin sprawdzony w serwisie. Przebieg i historia udokumentowane dużą ilością faktur z ASO. Na komputerze zero błędów. Auto ładne, zadbane. Sprzedawca rzetelny. Polecam. Lucek C.

Pola

Duży pozytyw dla Pana Bartka. Samochód śliczny, oferta rzetelna. Polecam

Dagmara

Znalazłam samochód na ogłoszeniu, mąż pojechał Ze znajomym sprawdzić. Udalo się kupić bardzo fajnego peugeota 508. Oferta rzetelna, sprzedawca uczciwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski - Oława

• Jak się pracuje w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Zobacz opinie na temat firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 95 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski?

Kandydaci do pracy w Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radiant Lux Bartłomiej Wiśniewski
  • Jana Kasprowicza 24 lok. 10