Opinie o Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk w Grodzisko Górne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk w Grodzisko Górne

Małgorzata Nowy wpis

Bardzo konkretna firma . Zarząd oraz pracownicy super współpracują z inwestorami. Gorąco polecam ;)

Paweł P. Nowy wpis

Polecam! Panowie pracują na terenie całej Polski więc to duży plus jeśli jedna sprawdzona firma robi w różnych lokalizacjach. Szybko schludnie , jestem zadowolony z efektów Pozdrawiam

Paulina Szoja Nowy wpis

Serdecznie Polecam firmę INDUSTRIAL jako zleceniodawca Szukaliśmy długo firmy która w pełni zaangażuje się i wykona rzetelnie swoją prace , Super kontakt od samego początku , pełne i fachowe doradztwo , kompetentni ludzie na swoim miejscu. Jesteśmy zadowoleni z efektów i przede wszystkim ze współpracy! :) Współpracowaliśmy już kilka razy , mam nadzieję że jeszcze będziemy mieli okazję korzystać z Waszych usług! Pozdrawiam

Adam Wojnarr Nowy wpis

Szybka i konkretna firma !!!

Czy kandydat na stanowisko Posadzkarzy Zatrudnię od zaraz w firmie Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry , Poszukujmy pracowników na stanowisko : - posadzkarz - kierowca kat C - magazynier - sprzątaczka - ogolnobudowlaniec . Gwarantujemy ; - stabilne zatrudnienie - wysokie zarobki - możliwość elastycznej pracy . Praca od zaraz na terenie Lezajska, Łańcuta i okolic. Zapraszamy do kontaktu . Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 690224222

Bardzo fachowe i terminowe wykonanie usługi . Polecam firmę

Barbara

Firma obecnie nie planuje żadnych przyjęć. Jest stała ekipa .

Agata
@Barbara

A od jakiego czasu macie już tutaj tę stałą ekipę? ;) Jeśli chodzi o jakieś ogłoszenie to tutaj by była informacja o tym czy gdzie ewentualnie szukać?

Mirek

Jak z przyjęciami do pracy w tej firmie i jak warunki pracy ??

Krystyna
@Mirek

A na jakie stanowisko chcesz się przyjąć?

Bardzo profesjonalne wykonane zlecenie . Szczerze polecam firmę

Krystyna
@Michał

Co dokładnie dla Ciebie wykonywali ? Możliwe że też będę korzystać z ich usług dlatego ciekawi mnie w czym tak dobrze sobie poradzili :)

Kacper

Czy firma poszukuje osób do przyuczenia ?

Urszula
@Kacper

Co prawda nikt Ci nie odpowiedział, ale może dowiedziałeś się skąd indziej albo udało Ci się tam załapać? Jeśli tak to powiedz proszę, czy zatrudniają też osoby bez wcześniejszego doświadczenia i jakie są warunki.

Maciek

Czy firma industrial zatrudnia obecnie nowych pracowników do nauki ?

Marta kozioł

Prace wykonane szybko, sprawnie i fachowo . Jestem zadowolona z usług tej firmy .

Dominika
@Marta kozioł

Super, że jesteś zadowolona. A jak oceniasz kwestie finansowe?

Anna Gocław

Dziękuje firmie Industrial Barbara Wnęk . Poprzednia ekipa która miała wykonać usługę dzień przed przestała odbierać telefony . Materiał zamówiony , termin pilny do realizacji . Po około 10 telefonach natrafiliśmy w sieci na ta firmę . Szybka wycena , szybki dojazd i robota prawidłowo wykonana. Oby takich firm więcej . Dziękujemy jeszcze raz bo każdy dzień spóźnienia oznaczał dla nas kary od inwestora a dzięki industrial skończyło sie na strachu ;-) Z całego serca Polecam !!!

Jan

Jakie stawki można uzyskać Pracowałem 3 lata jako łaciarz

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Paulina
@Karol232

Dzień dobry, Na pewno pomylił Pan firmy. Nasza firma nie zajmuje się blachami - ani ich wykonaniem, ani sprzedażą. Paulina Doradca Klienta

@Karol232

Nasza firma nie wykonuje blach lecz posadzki Przemyslowe a wiec podana opinia nie dotyczy naszej firmy . Kontakt z klientem zawsze jest na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o nasza firmę . Nie mieliśmy w tym czasie klienta o Imieniu Karol .

Klient

Bardzo dobra jakość prac i zgrana ekipa Polecam firmę Industrial

Industrial

Opinia nie jest chyba do tego miejsca.

Kazimierz

Wykonali Mi 340 m podwórka betonowej nawierzchni . Jestem zadowolony z tej firmy bo podeszli do działań szybko i profesjonalnie .

Janek

Czy firma industrial poszukuje laciarzy ? Jak praca i atmosfera w firmie ?

@Janek

Zapraszamy do kontaktu bądź wysłania CV poprzez adres firmowy.

Szymon

Usługa wykonana w sposób prawidłowy . Polecam

Sławomir
@Szymon

Jak to się stało, że skorzystałeś z usług właśnie firmy Industrial? Powiesz mi czy było to z polecenia znajomego, czy może sam skuszony opiniami w internecie podjąłeś decyzję o wyborze właśnie ich?

@Sławomir

Złożyłem zapytanie przez Oferteo.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk - Grodzisko Górne

• Jak się pracuje w Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk?

Zobacz opinie na temat firmy Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk
  • 537