Opinie o Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk w Grodzisko Górne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk w Grodzisko Górne

Aleksandra

Industrial Polska zajmuje się produkcją i wykonaniem betonowych posadzek przemysłowych. Firma oferuje również fachowe doradztwo pozwalające na odpowiedni dobór Posadzki. Industrial jest producentem i wykonawcą najwyższej jakości posadzek przemysłowych. Chętnie poczytam opinie od pracownika firmy, jak pracuje się w tym miejscu, i jakie warunki umowy są proponowane?

Klient

Cena wydawała mi się wysoka ale po zobaczeniu jak ekipa pracuje i ile w tym jest pracy włożonej to w pełni mogę polecić firmę industrial.Posadzka wyszła znakomicie a ekipa wykonała kawał ciężkiej pracy. Polecam .

Klient

Pracownicy i firma na wysokim poziomie . Polecam ;-)

Tadeusz

Czy posadzki żywiczne nadają się na balkony i tarasy ? Poprzednia firma położyła ale to wszystko pęka . Proszę o poradę . Wysłaliśmy e-mail do waszej firmy .

Czy kandydat na stanowisko Posadzkarzy Zatrudnię od zaraz w firmie Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Szymon

Polecam

Kazimierz

Godni polecenia Polecam

Michalina

Dlaczego piszecie ze ta firma to fake?

Industrial Posadzki Przemyslow

Dziękujemy za rzetelna opinie ;-) Służymy pomocą . Pozdrawiamy. Industrial Posadzki Przemysłowe .

Klient

Bardzo polecam wszystkim ta firmę . Profesjonalne i szybkie wykonanie . Dziękujemy za pomoc bo zależało nam na czasie i firma obiecała i wykonała zgodnie z umowa .

Anita

Czyli dużo wymagają ?

Krzysiek.@k
@Anita

Śmiać mi się chce , po samym adresie widać że ta firma to fake, co wy macie w głowach ludzie ... sami piszą sami odpowiadają , szkoda słów

Industrial

Dziękujemy Mariusz. Odpowiedz już jest odesłana oraz jutro dodatkowo skontaktujemy się telefonicznie.

Mariusz

Wysłaliśmy na e-mail zapytanie i oczekujemy odpowiedzi . Pozdrawiam

Kierownik Industrial

Zapraszamy do składania pytań poprzez nasza stronę internetowa bądź telefonicznie. Udzielamy tam wszelkich informacji w sprawie pracy oraz zapytań o realizacje.

Najlepiej zadzwońic i dopytać o wszystko jeżeli chodzi o prace i wynagrodzenia. Praca ogólnie ok i duże wymagania co do jakości wykonywanych prac .

Grzegorz

Nie można narzekać co do pracy ale jak w każdej firmie brakuje fachowców którzy byli by brygadzistami z prawdziwego zdarzenia. Ogólnie firma na plus.

Sławomir
@Grzegorz

Widzę że jesteś pracownikiem Industrial Posadzki Przemysłowe, powiesz mi coś o pensji w tym miejscu pracy? Czy składa się na nią podstawa i premia, czy jednak można tu liczyć tylko na samą podstawę? Czekam na Twoją odpowiedź.

Czy Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk zatrudnia studentów?

Industrial

Proszę dzwonić do industrial numer na stronie internetowej.

Damian P

Czo Ty gadasz Daniel ? Jo tam pracowałem i firma se istnieje ! Fajna firma, wporzadku ludzie ale piłem i kradłem i szef wkoncu mnie wyrzucił. Dużo mi pomagał przez ten okres. Teraz muszę się tułać po świecie za chlebem bo w Polsce mnie nikt nie chce.

Tadeusz

Współpraca z ta firma nas nie zawiodła . Lokalnie zrobili nam posadzkę do której nie ma zastrzeżeń.

800 m kwadratowych posadzki wykonane bez zastrzeżeń.Polecam Industrial Posadzki .

Mariusz Dołęga

Polecam firmę Industrial.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk - Grodzisko Górne

• Jak się pracuje w Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk?

Zobacz opinie na temat firmy Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Industrial Posadzki Przemysłowe Barbara Wnęk
  • 537