Opinie o Hasborg Rafał Mucha w Rakszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hasborg Rafał Mucha. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hasborg Rafał Mucha o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hasborg Rafał Mucha w Rakszawa

Kacha Nowy wpis

Cześć, czy ktoś jeszcze wie coś więcej o tym dodatku 400 – 600 brutto, który został uznany przez kogoś za temat zbyt obszerny do aktualnego opisania? Chodzi o jakieś pomniejszanie ale na jakiej zasadzie? I czy to na każdym stanowisku? ja za spawaczem patrzę, bo chłopak czegoś szuka

Większość kasy idzie w jakieś „własne inwestycje”? a jak jesteście w stanie to zweryfikować? Myślałam, że coś aktualnego o zarobkach tu poczytam. Temat tych premii mógłby ktoś zaktualizować? I gdzie można odszukać bieżące oferty? żadna z teraz mi się nie pokazała

Bezbarwny Nowy wpis

Zarobki raczej slabe, jakies premie widmo i "dodatek". --Podstawa: najniższa + ew. 300zl brutto +/- (w zależności chyba od humoru pracodawcy) --Premia frekwencyjna: tez okolo 300 zl brutto **(zabrana za l4, oddanie krwi, opieki różnego rodzaju i pewnie za cos tam jeszcze) --Pseudo dodatek: cos okolo 400-600 brutto ( tez zabierane czesciowo ale temat obszerny) --Premia widmo... nikt nie wie ile, nie wie za co, nie wie czy dostal czy nie. Ogolnie atmosfera bardzo na minus we firmie. Stanowisko pracy dzis jest, jutro mozna spodziewać sie wypowiedzenia. Zero poszanowania pracowników. Ogolnie zle wspominam współpracę. FIrma zewnątrz wydaje sie byc obiecująca, jednak mozna sie rozczarować niestety.

Agata

Oceniacie kiepsko kwestię zarobków. A można poznać jakieś aktualne info? Ile za godzinę można tu mieć? Jest dodatkowo jakiś system premiowy może?

@Agata

Jest premia frekwencyjna. Ogólnie to ciężko o dobre zarobki tam i o jakiekolwiek podwyżki ponieważ firma ledwo co łączy koniec z końcem. "Zarząd" ma inne priorytety jeżeli chodzi o inwestowanie pieniędzy.

Inne priorytety, to znaczy jakie? Pracownicy zazwyczaj są informowani o dalszych planach firmy? W co obecnie inwestują, jaka jest potencjalna strategia?

Były pracownik Nowy wpis
@Marta

Nic z tych rzeczy. Większość pieniędzy idzie do kieszeni Prezesa na "własne inwestycje"

WHH

Firma popsuła się w momencie gdy kierownictwo zespołem przejął niejaki(usunięte przez administratora) Znany mistrz z WSKi, który na temat mechaniki ma blade pojęcie. (usunięte przez administratora) Krzykiem Pan nic nie załatwi. Wysługuje się Pan innymi i nie jest Pan kompletnie techniczny. Czy taka osoba może być Kierownikiem Produkcji? Zespół który był tworzony latami przez jedną osobę się rozpadł. Zespołu już nie ma. Młodzi ludzie z potencjałem odeszli.. Bardzo sprytni ludzie.. Firma wcześniej mogła wyjść nad wyżyny i stać się potentatem ale niestety... Idzie w drugą stronę i inny wkraczają mocno na kryzysowy rynek...

@WHH

Tak mogła wejść na wyżyny twojej dziury we lbie. i piszesz takie bzdury jakbyś z choinki sie urwal. Odezwał się techniczny po byku . Każdy wie jakiś technik po znajomosci strateg po ciulu. Niejaki panie ci cii nie powiem ;) niebawem pokażę na ciebie palcem i się spalisz że wstydu wypalam hehehehe

Czemu od razu nazywasz takie osoby w ten sposób? I na jakiej zasadzie można się niby ukryć? Jakie stanowiska są odpowiedzialne za nadzór nad wynikami z pracy? Nikt tego nie sprawdza?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hasborg Rafał Mucha? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Firma dla emerytów. tępo pracy zerowe. technologia taka jak przy maszynach do ciastek - ale nie ma źle. zarobki naprawdę śmieszne, ale jaka praca taka płaca.

Weronika

Strasznie mnie ciekawi, jak się teraz pracuje w firmie Hasborg. Szczególnie pod kątem pracy zespołowej, jak ona jest zorganizowana w firmie oraz czy atmosfera jest w porządku. Co myślicie o tym jako pracownicy? Bardzo mi zależy na waszych opiniach o tej firmie. Pozdrawiam.

pan
@Weronika

Zatrudnij się.

Mario

@Pracownik a to jak się on dostał na kierownicze stanowisko ?

Tomek K nic się nie zna słucha innych. Marcin W. Wielki kierownik spawalni a do zamówień potrzebuje spawacza bo nic nie wie...

Marcin W.

Szanowny Anonimie. Dziękuję za opinię. Uwaga jak najbardziej słuszna. Większość tematów konsultuję z zespołem, dla mnie to żadna ujma, ale szanuję Twoje zdanie. Twój post będzie dla mnie dodatkowym zastrzykiem motywacji na najbliższe tygodnie. Gdybyś miał jeszcze jakieś zastrzeżenia do mojej osoby to po prostu porozmawiajmy. Chyba jesteś już dużym chłopcem, a nie małym internetowym hejterkiem. Zapewne wiesz gdzie mnie szukać. Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Weronika

W jaki sposób Hasborg motywuje pracowników do pracy? Jakie macie dodatki motywacyjne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hasborg Rafał Mucha?

nick

tak

Fds

Też nie polecam

Wo

Zarobki bardzo słabe, duża rotacja w firmie, bardzo słabe zarządzanie. Dobra opcja dla osób bez doświadczenia, nie na stałe

Cnc

Witam jak wygląda praca na cnc?Zmiany? Kasa? Firma idzie na ilosć czy jakość? Jaki system zmianowy? Dzięki za odp

Zostaw merytoryczną opinię o Hasborg Rafał Mucha - Rakszawa

• Jak się pracuje w Hasborg Rafał Mucha?

Zobacz opinie na temat firmy Hasborg Rafał Mucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hasborg Rafał Mucha?

Hasborg Rafał Mucha
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Hasborg Rafał Mucha