Opinie o Błażej Pawlarczyk Auto B&J w Stargard Szczeciński

counter
Jacek Nowy wpis

Witam kupiłem Opla Astre H 2006 rok 1.6 benzyne jak narazie bez problemów samochód w takim stanie jak na zdieciach z ks. serwisowa choc ostatnie daw lata nie był do konca serwisowany w serwisie opla leccz w jakims serwisie niemieckim jestem zadowolony z kupna polecam rejestracja wyszła tylko 256zł wiec dla mnie super ze wszystkie dokumenty były juz załatwione .

Patryk Nowy wpis
Klient

Auto (Audi A3 2006) kupione mimo obaw o zakup w komisie, bez niespodzianek. Przy oględzinach bez problemów ze strony sprzedawcy, pomocny i rzetelny gość. Jak mówił tak było. Po niedużym wkładzie na start auto służy i ma się dobrze. Jestem zadowolony i polecam. Nie ma opinii w sieci o tym komisie ale po researchu pantoflowym oraz zakupie okazuje się że to był dobry wybór. Polecam.

Co słychać w firmie Błażej Pawlarczyk Auto B&J w mieście Stargard Szczeciński? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Błażej Pawlarczyk Auto B&J, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Pawlarczyk Auto B&J - Stargard Szczeciński

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad