Opinie o Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński w Morzyczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński w Morzyczyn

Chcę się dowiedzieć czy tu ogarnia się blachy, lakiery i elektrykę, bo opinii od pracownika chyba właśnie nie widzę, a mam już doświadczenie z innego komisu. Ile więc osób robi przy tych 32 sztukach aut ze strony? Nie trzeba kogoś jeszcze?

Emilia Nowy wpis

Kupiłam w tym komisie BMW X3 w stanie idealnym. Namiary na komis dostałam od kolegi i polecam. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i transakcji. Pan Michał przeprowadził transakcję bardzo profesjonalnie, bardzo miły i uczciwy człowiek. Wybór samochodów w komisie bardzo duży. Raz jeszcze bardzo polecam ! •

Marek W. Nowy wpis

Salon Auto Dealer Gumiński godny polecenia. Samochód zgodny z opisem!!! Można się dogadać i to w miłej atmosferze. Polecam!!!!

Ewa Nowy wpis
@Marek W.

To którego ze sprzedawców polecasz (może nie z nazwiska, to zakazane, ale jakoś nie wiem... z płci, wyglądu itp.)? Ilu tam w ogóle pracuje tak na co dzień? Ciekawi mnie, czy poszerzają ten zespół jeszcze w tym roku...

ANDRZEJ AGNIESZKA

Dzisiaj kupiliśmy audi Q5 w Auto Dealer Gumiński w Morzyczynie jesteśmy zadowoleni z transakcji. Pan Michał bardzo uprzejmy. Pomógł w rejestracji pojazdu .Polecam ten komis jeżeli ktoś szuka auta.

Bożena
@ANDRZEJ AGNIESZKA

No i super. A ile zapłaciliście? Sama szukam czegoś dla siebie i tak się zastanawiam czy warto?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartosz

Czy przychodząc do tej pracy trzeba mieć jakieś doświadczenie czy wystarczy, że człowiek pasjonuje się samochodami :p? Szukam swojej pierwszej pracy

leszek a gorzowa

Reno kadjar kupiony w kwietniu. Na majówce zrobione 1500km.Wszystko w jak nalepszym porządku .Miła i rzetelna obsługa,jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam panów z komisu.

Gazeta z Kętrzyn

Byłem z ty autem w salonie mercedes

Grzegorz z Kętrzyn

Kupiłem (w rozliczeniu dobra cena) mercedes Klasa c200d sedan zgodne z opisem po ośmiu miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolony następne auto też kupię u Pana Michała po auto jechałem 750 km warto było polecam, polecam, polecam!

Iza
@Grzegorz z Kętrzyn

Aż 750km pan przejechał? Taka okazja, że było warto przejechać całą Polskę?

Gazeta z Kętrzyn
@Iza

W tym rejonie nie ma takich ofert a ja nie chcę starych aut

Halina
@Gazeta z Kętrzyn

Sprawdzałeś to auto czy nie ma żadnych niespodzianek czy na oko?

Grzegorz

Kupiłem Volvo S60 i jestem bardzo zadowolony z zakupionego pojazdu, transakcji i obsługi przez Pana Michała, gorąco polecam ten komis, wybór pojazdów bardzo duży i muszę przyznać, że są to pojazdy w idealnym stanie i za przyzwoite pieniądze. Jeszcze raz bardzo polecam

Elżbieta W.

Pan Michał Gumiński jest uczciwym sprzedawcą, który nie wprowadza kupujących w błąd. Auto odebraliśmy już ze zrobionym z dwuletnim przeglądem technicznym. Pomógł w rejestracji pojazdu i udzielił dwuletniej gwarancji na auto. Auto jest w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie. Polecam tego sprzedawcę i ten komis.

Darek W.

POLECAM. Towar zgodny z opisem. Transakcja przebiegła szybko fachowo i w miłej atmosferze. Będę polecał Auto Dealer Gumiński!! Pozdrawiam

TOMASZ

WITAM.SAMOCHÓDKUPIONY MIESIĄC TEMU. MOCNO SPRAWDZONY I ŚMIAŁO MOGE STWIERDZIĆ,ŻE AUTKO ZGODNE Z OPISEM. OBSŁUGA PEŁNA PROFESKA. BĘDE POLECAĆ PANA SALON. POZDRAWIAM KLIENT Z WARSZAWY :)

Eryk

Uwagi klientów najlepiej kierować bezpośrednio do firmy a nie na forum pracownicze.

hanysek

W lipcu 2020 kupiłem samochód w tym Komisie. Ofertę znalazłem w internecie, była bardzo ciekawa. Pan Michał zamieścił wiele zdjęć pojazdu. Dokonałem sprawdzenia w systemie Auto-Baza, wszystko było OK. Po przeprowadzeniu rozmowy ze sprzedającym-była bardzo merytoryczna i wyczerpywała warunki kupna, dokonałem przelewu pieniężnego. Po dwóch tygodniach pojechaliśmy z żoną odebrać ten samochód. Po przybyciu na miejsce okazało się, że Pan Michał jest uczciwym sprzedawcą, który nie wprowadza kupujących w błąd. Samochód okazał się w takim stanie, jaki był deklarowany. Sam sprzedający to człowiek rzetelny i doskonale znający się na motoryzacji. Polecam tego sprzedawcę i ten komis.

Beata

Wczoraj kupiłam auto w tym właśnie komisie, jestem bardzo zadowolona z transakcji. Właściciel bardzo uprzejmy, można się potargować.Polecam ten komis jeżeli ktoś szuka auta.

uzytkownik

Gorąco polecam Auto Dealer Gumiński(usunięte przez administratora) - Morzyczyn autka w bardzo dobrym stanie w dobrych cenach warte uwagi.!Właściciel sympatyczny z którym można dość do porozumienia a i pracownicy kompetentni. Jeszcze raz Gorąco Polecam!!! Częstochowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński - Morzyczyn

• Jak się pracuje w Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński?

Auto Dealer Gumiński Michał Gumiński
  • Szczecińska 9