Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

TenOn

Witam, otrzymałem propozycję pracy w All works, na produkcji przy drobiu. Ponoć praca jest i można wyciągnąć po odtrąceniach 200 euro na czysto i więcej a przy moich opłatach te 200 euro to minimum. Ktoś coś wie? Pracowałem w Nl przez 2 biura i jedno było wporządku, jednak nie mają wolnych wakatów, a drugie mimo że pracowałem cały tydzień to zarabiałem nie wiele Pozdrawiam.

marta
@TenOn

hej, pracowałam u nich i tygodniowke mialam 240 lekko

thomson
@marta

potwierdzam, ja mam podobnie. Obecnie jestem na urlopie bo szykuje sie wiecej godzin przed świętami więc nie zjade

olka
@marta

hej szykuje sie do wyjazdu z agencji all works do pakowania oraz filetowania drobiu mozesz cos mi napisac o tym jakies informacje

oszukany

lipa tam jest.Nie polecam.

Jola

hej jestem prosta kobita po zawodowce nie znam rzadnych jezykow w Polsce pracy nigdzie nie moglam znalezc a jak cos znalzlam to za tak smieszne pieniadze ze wyzyc by sie z tego nie dalo. Niedawno wrocilam z Oss i chce tam jak najszybciej wrocic, bo w naszym kochanym kraju pracy za takie pieniadze nie znajde.

waldi

hej, ktoś z podkarpackiego chce się zapisać na wyjazd / wyjeżdża na czasie niech sie odezwie tutaj.

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Adi

Byłem tydzien w Wassenaar a pracowałem jeden dzień. Zatrudnili za dużo osób i nie mają co z nimi zrobić. Wieczorem mowia,że ide do pracy, a rano jestem skreślony z listy. Nikt o niczym nie informuje i nikt nic nie wie. Po prostu czeski film! Warunki zakwaterowania fatalne. Szef to jakiś psychol, który traktuje Polaków jak podludzi.Odradzam wszystkim to biuro!!! P.S. Jak czytam pozytywne komentarze na ich temat to mam wrażenie,że pisza je pracownicy biura z Opola i Lublina, bo rzeczywistość jest zupełnie inna.

rodriguez86

Oczywiscie podzielimy si e kosztami, razem zawsze taniej.

rodriguez86

Jedzie ktoś w piątek lub w sobotę ? z opolskiego albo śląskiego, chętnie się zabiorę, dzwoncie(usunięte przez administratora)pozdro

Jadę
@rodriguez86

Ja jade teraz w sobote tel.606923996

miśka

co TY pieprzysz? neta mozesz kupic sobie na wlasna rękę jesli jestes kumaty a nie od nich jesli nie pasuje ci cena. Przejedz sie do innych agencji to zobaczysz jakie tam maja ceny. A co do tej marzeny to widac ze zal ci dupe sciska bo widocznie tobie nie dala

zdzichu

hej ja bylem w Oss jakis czas temu i dla mnie bylo spoko pieniadze na czas robota zawsze byla nawet nad godziny robilem teraz chce jeszcze jechac na Wasenar jak ktos nie boi sie roboty to da rade no chyba wiadomo ze placi sie za wszystko a co w Polsce masz lepiej oplaty jeszcze gorsze!

@zdzichu

zdzichu, oni w polsce nie płacą bo pewnie jeszcze na utrzymaniu mamusi i tatusia a pozniej brutalne zderzenie z rzeczywistością. Niestety moi drodzy, nikt za Was nie będzie płacił. W polsce tez placicie za internet , tv o paliwie itp nie wspominajac. Ale widac ze są naiwni ludzie ktorzy wierzą ze wszystko w zyciu za darmo a oni przynajmniej przed wyjazdem mowia za co sie placi wiec wiadomo

Jimmy

Ja jadę do nich teraz w weekend swoim autem jak ktoś wyjeżdża a jest zainteresowany żeby się ze mną zabrać(zawsze to taniej niż w jednego)to dzwońcie.606923996

Odradzam

To forum jest przekabacone przez paniusie z agencji All-Works przysłaniaja komentarzami prawdziwe zycie jakie tam jest. Nawał tym KŁAMSTW pozytywnych opini szokuje tych ludzi którzy tam pracują.Uważajcie na zadowolonych!!!

ktoś

szkoda gadać maskra wielka za 3 dni pracy masz 149 euro wypłaty od 5 rano do 18 wstajesz o 3 rano pralka 5 euro internet 25 euro /www.facebook.com/marzena.sosnicka.10 A Ta laska tp pusta lala , co kopie ludzi i wyzywa wredna.

ktoś

RR

wEŚ NIE PISZ GUPOT BO PRACOWAĄM TAM I ZWYKŁY OBUZ

@RR

co to jest ,,obuz'' ? jesli tak samo pracujesz jak pisze to nie dziwie sie .... ja pracowałem i jestem zadowolony tak jak wiele innych osób

misia
@RR

ha ha!jak kochasz siostrę to jej tam nie wysyłaj...

marian

wróciłem od nich w zeszły weekend. Pomimo opini ktore czytalem pojechalem i nie zaluje. Widać ze pisze to albo ich konkurencja albo ludzie ktorzy nie pojechali do roboty tylko chlać to niech sie nie dziwia ze szybko wracaja... Teraz bedzie od nich jechala moja siostra, to bedzie jej pierwszy wyjazd , ale nie obawiam sie o nia bo sam wiem jak tam jest naprawde a jest dobrze :) polecam ich i nie czytajcie tych durnych opini ktorzy polecieli za kozaczenie

ala

hej miał ktoś problem z rejestracją przez ich formularz na ich stronie ja próbowałem w 2 komp. i tel. Ale nie idzie .

Niezadowolony
@ala

To musi dobrze dawać.Proszę mówmy prawdę!!!

dawidoo

Hej chciałem sie dowiedziec jak wygląda praca w allworks jaka stawka warunki mieszkalne i wg atmoswera w zakładzie . Jeszcze pytanie mam takie ze jak to wygląda z ludźmi czy idzie sie dogadać czy większość cwaniaków jak w niektórych firmach . Proszę o odpowiedz . Z góry dzieki

kamila
@dawidoo

hej, moja siostra u nich pracuje juz dluzszy czas i jest bardzo zadowolona. Domek jest wporzadku, kwestia zeby dopilnowac osob zeby sprzatały po sobie :) Co d ludzi to jak wszedzie sa i fajni i cwaniaki, zalezy od CIebie z kim bedziesz sie bujał. Ona jest zadowolona, ja tez sie zastanawiam nad wyjazdem od nich i chyba sie zdecyduje po tym co mi siorka opowiada

fila

też pracowałam na oss i miło to wspominam :)

mariusz

pracowałem na oss, teraz jestem na przerwie ale jak tylko mi sie skonczy z pewnoscia bede jeszze raz starał sie o wyjazd u nich. Robilem przy kurczakach najpierw przy pakowaniu a pozniej juz na nozu ( wtedy juz mialem wyzsza stawke niz na poczatku). Praca nie byla ciezka, wiadomo ze jedzie sie po to zeby robic a nie op*%(ać . Wypłaty były zawsze na czas, do tego urlopowe, wakacyjne itp. Dziwie sie osobom ktore marudza na nich, bo robiłem przez nie jedną agencje i all works wydaje mi sie najlepsza ze wszystkich. Smiało można ich polecić.

piotrek

hej tomek witaj w klubie. tez podkusiło mnie pojechać gdzie indziej a teraz zaluje, po nowym roku wracam do allworks. U nich sa pieniądze na czas i praca nie jest zla. pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works