All-works

Opole

Opinie o All-works

pawel

witam...czy ktos obecnie pracuje na kurczakach w OSS? mamy wraz z zona wyjechac 15-go lipca. prosze o opinie

poszkodowany

witam prosze wszystkich o kontakt oszukanych przez firmę bestendwest ,sprawa dotyczy nieprawidłowości w solarisach nie wypłacania dodatku nocnego oraz pracy w wekend lub inne nieprawidłowści sprawe trzeba zgłosić pozdrawiam dream.84@interia.pl

ja

jak chcesz rypać za 300 e i nie miec ubezpieczenia 6 dni w tygodniu to warto

ja

firma bestendwest to porażka ,zero dodatków za prace w sobote lub niedziele i za prace porze nocnej ,dodatek wakacyjny dopłacany co tydzien i za 48h pracy 300 z groszem na wypłate porażka

Anonim
@ja 14.02.2017 21:25

300 euro z odliczeniem już za mieszkanie ? Ja wybieram się w najbliższym czasie z tej agencji do pracy.

Bili

Ja pracowałem tam trzy lata temu zapierdziel był otrzymałem urlopowe i wakacyjne. Pracują gumi i Mati?

AllWorks to BestenWest (zmienili nazwę )tylko ze opinie o BestenWest ktoś usuwa a tu nie . Jak chcecie wiedzieć jak jest W B&W poczytajcie te opinie

tom

A miałem jechać ale taki jest polak do cna człowieka wydoić jednak sobie daruję

xxx

Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo ciekawi mnie jednak to, że zarobki jakich może sie spodziewać początkujący pracownik sa na pewno dośc odpowiednie jak na takie stanowisko. Dzięki

ola

co to ma wspólnego z all-works

Adam

słyszał ktoś o agencji Polen-Allgemein-Service Przytulski UG twierdzą ze załatwiają prace w niemczech do pakowania ubrań . Jak zadzwoniłem to pani która odebrała przedstawiła sie jako Michalina Maj przysłała mi papiery i kazała wypełnić i odesłać wraz ze skanem dowodu i właśnie ten skan dowodu mnie martwi czy to nie jakieś naciągacze .

olek

tej firmy już dawno nie ma , od grudnia 2015

Adam

siemka mam pytanko tez wysyłaliście skan dowodu do firmy razem z podpisano umową ?

Wrc

Mam pytanko czy all-pl.de to ta sama firma. Bo wpisuje w Google all-pl opinie i wyskakuja mi opinie o all-works

nowa 8888

Witam jedzie ktoś 23.08 na komisjonowanie odzieży do Niemiec z firmy all-pl? Proszę o kontakt marta16@poczta.pl

Janusz

Teraz rozumiem czemu firma bestenwest do mnie dzwoniła bo nasz kochany Ben takiego syfu narobił ze zmienił agencje.Powiedzcie mi czy Pani Wiola lub Magda pracuje w tym Lider? jak tak to czy dalej pomaga w znalezieniu pracy? tylko nie do Bena :)

ewa

hej pracowałam w all-works i wiem , ze rok temu firm all-works wykupila czy przejela firma bestenwest. ( takie same g..). Teraz bestenwest wysyla do tych nieszczęsnych kurczakow.... Dzwonilam do LiderJob oni nie maja nic wspólnego z tymi kurczakami już, wysylaja teraz do ogrodnictwa i na produkcje.

ewa

ja pracowałam w all-works. all-works to teraz bestenwest. Bestenwest wykupilo all-works. Slyszalam , ze Lider job tam nie wysyla . Dzwonilam do nich i oni wysylaja do ogrodnictwa a nie to tych kurczakow. Do kurczakow wysyla teraz bestenwest i on przejol to wielkie g'.....

truelife

Na stronie Lider Job jest napisane że administratorem państwa danych jest spółka all-works... Też zdziwiło mnie to że nie ma żadnych informacji o rejestrze agencji... Być może zmienili nazwe bo do all-works już nikt jezdzić nie chciał...

Truelife

Hej. Czy wiecie może coś o agencji lider job ? Z tego co wiem jest to chyba 2 nazwa allworks dane wszystkie w obu agencjach jak i nr telefonu się zgadzają..

RAFI

bania ty nic nie wiesz jak nie byles w holandii.

bania
@RAFI 04.02.2016 17:12
bania ty nic nie wiesz jak nie byles w holandii.

Byłem widziałem i wiem co mówie

RAFI

jedna z najgorszych agencji.zarobki smieszne.mieszkania ciasne.nie polecam

bania
@RAFI 28.01.2016 10:52
jedna z najgorszych agencji.zarobki smieszne.mieszkania ciasne.nie polecam

co ty wiesz o tej agencji. Babki z Opola sa super pomagają doradzają,teraz szukaja mi fajnej pracy.A tam w Holandii to co innego Moniczka strasznie wredna fałszywa baba która sprzeda cie za 2 euro .Ben podobno swir jakoch mało ale nie wiem nie miałem z nim styczności.

zyczliwa

ludzie,to,najgorsza,firma,jaka,znalam,pozdro,do,paskudnej,monisi,z,oss,wysuszona.ruda.paskuda

bigos
@zyczliwa 13.01.2016 15:38

kobieto tej firmy jeż nie ma teraz tam jest Best&west albo Best and west albo jakoś tak firma z Tych.Z tego co wiem to Ben dalej tak szaleje jak kiedyś.Nie byłem na OSS ale słyszałem tez opinie o Monice kawał (delikatnie określę łobuziary :) )

Zawiedziona

Bylam! Nie polecam nikomu. Gnoja ludzi chyba ze potrzebuja cos to mili sa poza tym potrafia z minuty na minute wyrzucic za szlaban czlowieka zwalniajac porazka nie polecam

xxx

ja bylam na tamte wakacje. zawsze miałam wypłate na czas, + po 6 tyg dostałam 320 euro wakacyjnego. wypłaty różne, za 3 dni pracy od 150-180 euro, za 4 ok 220, 250. raz byłam 5 dni 62h, to dostałam 330. ale po tylu godzinach wszystkiego się odechciewa. Prawdą jest to, że nigdy nie wiesz kiedy Cię ściągną do pracy bo ktoś odpadł. nieraz o 7 rano dowiadujesz sie, ze jednak masz isc, tak od razu z marszu. masz 10 min i wyjazd. jest ciezko, przynajmniej na poczatku. praca monotonna, ale czego sie spodziewac. najbardziej przykre jest to, ze nawet Ci koordynatorzy się nie drą na początku, tylko ludzie którzy pracuja koło Cb- Polacy... po 3 tygodniach jyż jesteś stałym pracownikiem, jest wielka rotacja, nieraz w tygodniu ok 20 nowych osób przyjeżdza. no ale da się przeżyc. najgorsze jest to ze w wielkiej tajemnicy trzymają na ile godzin idziesz do pracy. nie możesz sie przygotowac. najgorzej jest w pt, nieraz robi się do 20. oczywiscie nikt Cie nie uprzedza;/

;-/
@xxx 11.06.2015 13:17

Lepiej napisz za ile godz dostalas te 330 euro...bo przy 40 godz to nawet 200 euro nie bylo no chyba ze sie zapieprza po 15 godz to wtedy jest to mozliwe ale na innych firmach taka pensja to minimum przy 8 godz pracy a nie 15....

tomeklublin

Dobra piszcie jak to jest z tymi godzinami i przelewami, bo mam tam jechać i muszę podjąć decyzję. Ile dni się pracuje w tygodniu i po ile godzin? Ile wychodzi tygodniówka po odliczeniu wszystkiego?

Bella

Widze ze moj wpis zostal skasowany co do morderstwa na zakladzie gdzie pracuja ludzie z bylego All worksu a teraz BestWest.Proponuje poczytac o morderstwie ktore wydarzylo sie w Rosmalen w firmie vrisekoop.Normalna patologia.

polak

a inpack w belgi jeszcze idzie czy już nie

ciacho
@polak 16.05.2015 16:42
a inpack w belgi jeszcze idzie czy już nie

inpack na Belgii już nie idzie,przeniesiono go na Oss

mala

pracowalam w firmie All in i powiem ze wyplaty slabe za caly tydzien wraz z niedziela i sobota wzielam 350euro warunki fatalne

cojawidzeniewierze

Jak bardzo musza być zdesperowani ludzie ktorzy tam mimo wszystko wyjezdzaja ;ooo Trafiłęm tu przypadkiem zabładziłem w necie szukajac czegos innego ;p ale to co tu zobaczylem to przechodzi ludzkie pojecie ;o Jak mozna dawac sie tam wkorzystwywac ;o. Sam pracuje za granica ... w nie zbyt wymarzonej pracyo ktorej wiele sie slyszalo itp.. czyli na zmywaku w Uk. Ale ludzie w zyciu sie nie spotkalem z takim czyms ;o pracuje w malej knajpie w wiekszosci z polakami. mlodzi ludzie spoko anglicy przyjazni nikt nie drze mordy wszystko spoko. zapier...olu nie ma praktycznie wgl.. czasem w weekend jest troche ciezej. godzin mam +40 na tydzien kasa zawsze na czas i to dosc dobra mimo wszystko idzie spokojnie z tego z 300-400 funtow odlozyc po oplatach. moze offtopic ale powinno to komus dac myslenia. a i polecam kazdemu uk do wyjazdu bo pomimo wszystkim gadaniom ze praca sie skonczyla to tak naprawde jest jej w c,.. i jeszcze wiecej . drukujessz 20 -40 cv i masz o tak o .

pozdro
@cojawidzeniewierze 06.04.2015 04:31

moze daj jakies namiary na ta super prace?

MISIA
@pozdro 08.04.2015 20:23
moze daj jakies namiary na ta super prace?

wejdz na niedziela.nl,tam są lepsze oferty

kazik

Moja siostra wrocila z Oss. Przepracowala 6 miesiecy. Nie poleca nikom, wrecz przeciwnie nie zyczy nikomu pracy z all-works.

mala

trzeba ich oddac do urzedu skarbowego to morze wtedy oddaca nam te wakacyjne ja miałam dostac je w połowie stycznia i nic jeszcze nie dostałam

zapomnij

byłam tam

Mam pytanie, pracowałam tam w ubiegłym roku. Do tej pory nie dostałam wakacyjnego. Czy jest szansa iż otrzymam swoje pieniądze?

aaaaa

Na friszkopie , na friszkopie.. Ben hakami lekko buja.. Musa korpus trzyma z dala , Ona filet opierda** hahaha :D POZDRO DLA WARIATÓW Z KOŃCA AUTOBUSU :D

jaro

jest ktoś kto obecnie pracuje w Wasenar ??? napisz na gg 517542

Milena

Czy ktoś dostal od nich ostatnio wakacujne i urlopowe?

MISIA
@Milena 25.02.2015 19:07
Czy ktoś dostal od nich ostatnio wakacujne i urlopowe?

z tego co wiem nikt nie dostał urlopowego ani wakacyjnego

c

Bylam tam ponad miesiac. osobiscie po pierwszym dniu chcialam wracac do domu, jest szybkie tempo pracy do ktorego trudno bylo mi sie przystosowac ale staralam sie oczywiscie na nowa kazdy patrzy z byka bo tego nie potfafi bo za wolno pracuje. inna sprawa towarzystwo na domku tez nie za ciekawe lubiejace imprezowac a ja do takich osob nie naleze i wolalabym spokoj no ale co wszystkim sie nie dogodzi.

potrzeje

dziekuje za numer telefonu

w potrzeie

jezeli ktos ma numer telefonu od pani moniki z oss to bardzo prosze napiscie pilne

gjgnhjkfdjgfkgjhdf

POZDROWIENIA DLA PANI HALINY : DDDD hahaha

Dejwoo

Mi też mówiąże mamdostać wszystko , skończyłem kontrakt 8 tygodni temu i kasy dalej nie ma .. wiec ta pani co zarabiała tam 300-400e to głębokie gardło musi posiadać. Co do tych OŚLIC z biura to prawda kręcą kombinują , nic nie wiedzą .. Ta firma to jedno wielkie dno i naprawdę ludzie ogarnijcie Pizde i nie piszci kłamstw po złości żeby ktoś co chce tam wyjechać nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się tylko wiedział co i jak i co się tam dzieje . Pani NOŻownik to jak przypuszczam pewnie następna kurewka Bena która pozwalała się łapać za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uśmiechając się przy tym a do roboty nie zakładała majtek żeby złapać lepsze kontakty z ciapakami .. Prace da się przeżyć i sam to szczerze mówię ale głównie chodzi o oszustwa Bena np takie jak te : 130 osób bo jakoś tyle jest tam zatrudnionych NIE DOSTAŁO URLOPOWEGO I WAKACYJNEGO to trochę kasy jest jednak i trochę się na nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ..Ben to stary krętacz i oszust , Diana hahah NA KASE ŁASA ;p Ma generalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na polaków a sama jest POLKĄ potrafi nie zrobić tygodniowych przelewów iludzie na weekend kasy nie dostają tylko w następnym tygodniu .. Więc ogarnijce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ukrywajcie jak jest bo tylko ludzi wprowadzacie w błąd . A między innymi takie właśnie pierdoły piszą te cwaniaczki któży już tam trochę pracują Benowi dobrze już zrobili i pastwią się nad innymi i czekają aż się potkniesz na pierwszym lepszym gównie .. CAŁA PRAWDA O TYM FERMENCIE

sasa
@gjgnhjkfdjgfkgjhdf 10.02.2015 14:25
Ej AllWorks juz nie istnieje ? : D

Nie all works nie istnieje ben i ten polski lachociąg zakończyli współpracę z tą firmą

violka
@Tykacz 08.02.2015 21:03
to prawda co piszesz tylko z jednym sie mylisz.Baba w Opolu juz nie wysyła ludzi na kurczaki bo jak powiedział "zakończyl...

Witam zgadzam się z osoba w 100 % proszę was ludzie nie wybierajcie tej firmy od nich cięzko cokolwiek wyegzekwować,oszuści,krętacze.Pośrednik pracy były all works obecnie best west food pracownice co niektóre niekompetetne,i do tego opryskliwe,dno,dno i jeszcze raz dno,straciłam przez 6 tyg.pracy mase nerwów,doszło mi sporo siwych włosów ,lecz kontakty z niektórymi pracownikami pozostały i to jest plus tego wszystkiego,pozdrawiam.

Cygan

Allworks czy best west jedno wielkie ...... Tylko w best west nic nie wiedza a w allworks coś wiedzieli a ten co pisze ze Ben jest super i zarabia sie po300 euro to chyba pisał ten jelop benny synalek bena lub Diana żona benny niewyuczona Polka która dostała sie do biura i nas traktuje ja śmieci a jest niesamowicie prosta . Przyjedźcie zobaczycie jak tu jest mi nadal wiszą kasę ale siedzę i czekam podobno dostanę wszystko

zuza

W wassenar pracujesz 3 dni i jak masz 180 euro to gora. tak wogole to teraz best en west , wiec tam trzeba pisać aby ludzie nie przyjezdzali do tego szamba.

Luna

Warto również napomknąć o znajomościach, jeśli sobie nie przygruchasz ludzi którzy tam pracują po kilka lat to mają na Ciebie i Twoją prace [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i musisz się PROSIĆ żeby Cie Z ŁASKĄ ściągnęli do pracy. Złap nie daj boże spine z dziewczynami, które psiapsiołkują się z koordynatorami i ich psiakami na posyłki - wylecisz przy pierwszej lepszej okazji. Pamiętajmy również, że praca nożownika polega na obróbce filetów, nie zrywaniu i rzucaniu na taśmę bo tak wiele osób nazywa tam DOBRĄ PRACĘ :)

NIERADZE!

Moja NAJWIEKSZA WYPŁATA przez pół roku pracy to 313e za 58.5 godzin -,- jak dostane juz solarisy (o które prosze się 2 miesiace) to z chęcią wstawie zdjęcie:) Proponuję napisać za ile godzin dostałeś to 400 euro i czy dobrze pracowałeś rączkami czy buzią na te 400 euro. Pozdrawiam środkowym palcem, dających się dymać frajerzyków :)

Byłam
@NIERADZE! 06.02.2015 20:03

Dokładnie!!! Cały tydzień po 12 godzin dziennie wtedy może masz te 300 euro XD teraz chyba nawet nie wykraczają poza 40 godzin więc nawet 200 euro nie ma...

Aroo

Haha wakacyjne i urlopowe też niby dostałeś? jak tak to chyba nie wiesz jak jest teraz , weź idź się rzuć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] xD fakt idzie zarobić jak chcesz ale nie ukrywaj też innych faktów bo cisniesz głupoty a palcem pozdrów swój nos . Skończyłem kontrakt 3 tyg temu i nie jest tak jak piszesz

blebleble byłam tam
@Aroo 06.02.2015 17:44

@blebleble byłam tam 05.05.2015 10:22

a ja na tej stronie ciągle trafiam na oszustów

nozownik

witam wszystkich którzy wylewają swoje gorzkie żale na Bena i cały ALL WORKS przeczytajcie to. Pracowałam na Wassenarze 4 miesiące praca na nożu filetowanie drobiu, nabijanie kur na haki fakt ciężka,ale jeśli ktoś jest nauczony pracy wszędzie sobie poradzi. Jeśli chodzi o godziny pracy zaczynasz o 5 rano kończysz ok 18 praca 3 dni w tygodniu,ale jeśli jestes dobrym pracownikiem starasz się nie zgłaszasz ZIKÓW masz ją codziennie. Jeśli chodzi o wypłaty co tydzień są przelewane na Twoje konto oczywiscie zalezą one od ilości godzin ale JEŚLI DOBRZE PRACUJESZ MASZ NAWET 300-400 euro na reke :)) to nie żadna sciema. Pozdrawiam środkowym palcem wszystkich tych nierobów leserów i idiotów,złajdaczone stare baby które szukają weekendowej libacji rozrywki w kroku oraz tanich sensacji hahaha Mówie Wam praca nie jest zła Ben również jest w porządku tylko skoro juz tam pojechałeś/aś to pracuj. Złe komentarze są od tych wszystkich których pozdrawiam ŚRODKOWYM PALCEM. : D Powodzenia wszystkich życze, pozdro.

jaro
@nozownik 06.02.2015 16:45

Czy cały czas tam pracujesz ? Mam konkretne pytanie. Odpisz.

blebleble byłam tam
@nozownik 06.02.2015 16:45

sorki mała pomyłka odpowiedź na "nożownik" nie "AROO" hahaha noo widze kolego że nie źle zarabiasz...za 36 godzin masz 300-400 euro PRZELEWU wiec netto masz od 8.33 do 11.11 za godzinę...czyli rozumiem że domek,ubezpieczenie,dojazd wszystko masz za free no i stawka zmienia Ci się co chwilę bo raz masz ponad 8 na czysto a raz 11... geniuszu jak Ty to robisz??? nie łgaj ludziom którzy w desperacji szukają pracy i na własne życeznie trafiają do tego gów...na! szanuj się i szanuj innych!!!

Zadajmy pytanie prezesowi

Polecam kliknąć obok w reklame ZADAJ PYTANIE PREZESOWI FIRMY ALL-WORKS !!! ZAPYTAJMY GDZIE SĄ PIENIĄŻKI I JAK MU SIĘ ŻYJE Z INFO ŻE WYDYMALI PONAD 100 OSÓB ;D PS do prezeska i firmy , LICZE ŻE SIĘ KIEDYŚ PAZERNIAKI POTKNIECIE ;)

Wera

Wgl ktos jeszcze jezdzi przez ta firme??OSZUSCI!!!!! Praca 2 razy w tygodniu ...Szkoda gadac...

Mala Mii

Potrzebuje nr do Pawla Koordynatora lub jakikolwiek namiar

Zostaw opinię o All-works - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All-works