All-works

Opole

Opinie o All-works

znajomy

ha ha znam arlete i doskonale wszyscy wiemy dlaczego juz tam nie pracuje :) trzeba brać sie do pracy a nie do....

Arleta

2408arletta@gmail.com

rysiek

jestem tutaj drugi tydzien, jest dobrze w zeszly tygodniu mialem 43 godziny. Balem sie bo jechalem sam , ale jest dobrze . Domki ok, ludzie fajnie. W tym tygodniu jedzie moja siostra

byłam

pracowałam u nich w obu miejscowościach, jak macie pytania to piszcie. xyz343@interia.pl

Kamila

kasiek podaj maila pilne

renka

kasiek podaj mi swojego maila jak możesz

Michauu

Dołączam się do pytania, jak to jest w praktyce z pracą czy się opłaca odliczając te wszystkie koszta, czy się siedzi w domu przez większość czasu itp.

kasiek

Chce tam dziś papiery wysłać ale powiedzcie mi ile można godzin zrobić ? Nie ma czegoś takiego jak siedzenie w domu bo pracy nie ma ?

arleta
@kasiek 04.11.2014 16:31

Hej jeśli nastawiasz się na ciągłą pracę to zapomnij o tym. . . Zaproponują Ci pracę w Oss po czym wostatni dzień przed wyjazdem zadzwonia że tam nie ma jej miejsc i wyślą Cię do czegoWassenaru gdzie praca jest 3 razy w tygodniu i na czysto wyjdziemsz się jakieś zdjęcia160 euro . . . Byłam widziałam, jak szybko tam pojechałam tak szybko wróciłam . . . Dlatego szczerze odradzam tą firmę !!! OSZUŚCI I NIC WIĘCEJ!! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej mogę podać maila

Piter

witam ile się czeka na wyjazd

hhh
@Piter 01.11.2014 07:27
witam ile się czeka na wyjazd

ja czekam od ponad miesiąca i zawsze jak na złość coś wypada a okazuje się że inni jadą nie mam już cierpliwości dlatego szukam pracy gdzie indziej(usunięte przez administratora)

ja jadęz Krzyków za Namyslowema ty z kąd jedziesz

ania
@ziuta 31.10.2014 09:07
ja jadęz Krzyków za Namyslowema ty z kąd jedziesz

Jade z NIEMODLINA Z OPOLSKIEGO

Mikołaj

A do jakiej miejscowości w Holandii dojeżdżacie? Ja do Arnhem. Byłoby fajnie jakby ktoś jeszcze tam dojechał.

Mikołaj

Ja jadę z kujawsko-pomorskiego. Jest ktoś?? Inowrocław

Hej, ja też jadę w sobotę do Oss. jedzie ktos z opolskiego

ANIA
@ziuta 29.10.2014 16:46
Hej, ja też jadę w sobotę do Oss. jedzie ktos z opolskiego

a z jakiej miejscowości jedziesz z opolskiego

ewa

do marta tak jadę ze slaskiego co myslisz o tych wpisach

@marta 29.10.2014 14:31
Ja jestem spokojna bo jest tam już moja siostra 3 miesiące i chwali sobie :) wiem ze to nie prawda co tu pisza...

To do zobaczenia w sobotę. Choć się jeszcze zastanawiam. Mam dać jutro odpowiedz.

marta
@ewa 29.10.2014 14:36

wg mnie nie ma co się zastanawiać, ja jadę pewna co i jak bo wiem wszystko od siostry i wiem ze warunki są dobre :)

Ja tez dostałam propozycje do oss w sobotę wyjazd

marta
@ewa 29.10.2014 13:50
Ja tez dostałam propozycje do oss w sobotę wyjazd

Hej, ja też jadę w sobotę do oss. Jedziesz może ze śląskiego?

w sobotę nie w piątek?

MArjoBros

ja jade w sobote do oss

edyta

czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest stawka za godzinę ale netto?????

edyta

czy jedzie ktos w piatek do Oss?

asia

czy jedzie ktoś w sobotę do Wassenaar?

edyta

jedzie ktos w piatek do Oss? czy tam jest az tak kijowo??

@kinia 28.10.2014 10:58
hej, wróciłam z oss 3 tygodnie temu, praca jest ok, wypłaty na czas. Zakwaterowanie tez ok, ale jesli szukasz hotelu 5 gwiaz...

dzięki na imprezowanie jestem już trochę stara:) a co do zakwaterowania byle na głowę nie ciekło:)chodziło mi o to czy nie kombinują z kasa i jak z godzinami bo opinie sa tu bardzo rożne. dzięki i pozdrawiam

kinia
@edyta 28.10.2014 13:57

ja zawsze wypłaty miałam regulanie na koncie, nigdy nie zdarzyło mi się żeby było jakieś opóźnienie albo coś się nie zgadzało, zresztą wszystkim moim znajomym też. Domki to takie typowe holenderki,ogolnie warunki dobre :)

LEWY 108

jest gitara (polecam) pozdro dla kumatych kumających i tych którzy twierdza ze kumają .

Patryk

Jedzie ktos jutro do wassenar?

kama
@Patryk 24.10.2014 15:24
Jedzie ktos jutro do wassenar?

hej, ja jade

ulka

Jesli pracujesz tak samo jak piszesz to się nie dziwie....

emil

czy ktoś na tym forum może napisać jak wygląda współpraca z tą firmą jakie warunki mieszkaniowe,,jakie finansowe, co z godzinami i pracą???? a nie tylko się kłócić między sobą!!!!! proszę kompetentne osoby o odpowiedz bo dostałem ofertę wyjazdu.. dziękuje za odpowiedz.

emil
@amelka 22.10.2014 13:10
Firma jest ok, mieszkasz na bungalach (dwie osoby w pokoju), Godzinowo ponad 40 miałam , więc wypłata ponad 200, nigdy nie ze...

wielkie dzięki za info...

Robert
@amelka 22.10.2014 13:10

200 euro tygodniowo brutto czy na czysto?

anka

zakończyłam u nich pracę dwa tygodnie temu,pracowałam pełny kontrakt.Przed wyjazdem oczywiscie też czytałam opinie i bałam się jednak zaryzykowałam i nie żałuję. Godziny są, wypłaty zawsze na czas. Jeśli chodzi o domki to tak jak ktoś wcześniej napisał że nie jest to hotel pięcio gwiazdkwoy ale tez nie ma tragedii, a jak ktoś się użala że ma brudno to niech złapie za mop i posprząta. To chyba logiczne że nikt za was w domku nie będzie sprzątać, mieszkasz to dbaj o porządek po sobie. Nie raz widziałam osoby ktore przyjezdzały z celem poimprezowania, oderwania sie od rodzinki w pl itp. Takie osoby szybko wracały bo zawsze stwarzały problemy. Nie zdzwiłabym sie gdyby to właśnie takie osoby pisały negatywne komentarze . Ja mogę ich polecić, pracowałam też przez inne agencje i mam porównanie. Ogólnie jeśli ktoś jedzie do nich z zamiarem pracy a nie picia na domkach to będzie zadowolony :)

greg

ja powiem szczerze ze ta firma nie jest zla i nie ma tu tak jak pisza jednym sie podoba a drugim nie ja jestem 5 lat w holandi pracowalam w tej firmie i znam duzo osob ktorzy byli zadowoleni i chca tam wracac mam porownanie co do innych firm i duzo szczescia w nowej pracy tam kto sie wybiera wyplacaja wszysko i nie ma tak zle

halina

Pracuje tam już prawie trzeci miesiąc ( wassenar), rok temu byłam w oss. wracam teraz z urlopu i czytając te opinie, mam wrażenie że pracuje w innej firmie ! RObota jest, tylko trzeba CHCIEĆ pracować a nie siedzieć na domku i imprezować. Wypłaty są regularnie, nigdy nie miałam sytuacji żebym nie dostała kasy.

dd

Ludzie , wlasnie spierdolilem z oss , korwa jestes tylko nr , podskoczysz masz dzien wolnego, cos powiesz aut. Pracuje sie 12 godz ×4dni za 200. Ci ktozy sa to sa ludzie bez jezyka i przyjechali do Nl 1raz

albercik

Ja powiem tylko tyle,z tego co czytam z zadnym polskim posrednikiem jest tragedie nie tylko mowa tu o all works ale o innych typu axidus,otto itd...kazdy pisze jak to zle nie jest i wgl...Wiec powiedzcie po co ludzie tam siedza i pracuja skoro taki koszmar.Szczerze wydaje mi się ze piszą to ludzie po chamsku ze zlosci bo cos im nie pykło i teraz tylko takie opinie wystawiaja bo tylko tyle mogą.Skoro tragedia taka to te firmy juz dawno by nie istnialy.NIE TAKI DIABEL ZŁY JAK SIE GO OPISUJE! Nie pozdrawiam nieroby bo polowa z was pewnie zostala wyrzucona bo raczki do du.. przyrosly.Na wakacje się tam nie jedzie tylko do pracy a jak wolicie pracowac za 1217 krajowej to siedziec w polsce i nie starac sie o wyjazd !...

@albercik 20.10.2014 13:50

( usunięte przez administratora )chyba o sobie mowisz nierob bo bylem nie w takich firmach i wiem jaka ta jest i odradzam

lolypop

Odwołany wyjazd??? A to ciekawe, podobno wszystkie miejsca już zajęte na ten tydzień :):D a tu nagle roboty ni ma.. żałosne!!!!

jj

Patryk to dzwonia z Opola a nie z Holandi

Patryk

Mi dzis odwolali wyjazd,dzwonila Pani z biora ze Holandia odwolala wyjazdy w tym tygodniu czy wam tez odwolali jedzie wgl ktos do OSS??

LILY
@Patryk 16.10.2014 19:30

CO TO ZA AGENCJA KTÓRA ODWOŁUJE WYJAZDY!!!! DAJ SE SIANA I POSZUKAJ CZEGOŚ LEPSZEGO.. MOJA RADA...

only33

z tego co widzę to kiszka :D W poniedziałek o godzinie 9:00 rano dostałem telefon z tej firmy. A Pani z biuro od razu prosto z mostu "kiedy może Pan wyjechać?" No nie ludzie, takimi słowami nie zaczyna się rozmowy z nowym pracownikiem. Zero informacji na temat wynagrodzenia, warunków pracy, warunków mieszkaniowych, tylko prosto z mostu... heh wydało mi się to z deka nienormalne i trochę zbyt szybkie. W piątek wysłałem dokumnty a tu poniedziałek 9:00 rano i telefon :)Powiedziałem Pani że zastanowię się i oddzwonię popołudniu, kiedy zadzwoniłem zdecydowany do wyjazdu Pani palnęła: "No niestety ale nie mamy żadnych wolnych ofert pracy" heh i w sumie chyba dobrze, że tam nie pojechałem. Z doświadczenia wiem, ze na wyjazd i ciekawą dobrze płatną prace czeka się nawet miesiącami... kolejna pseudo firma. Chcecie? pracujcie. Ja dziękuję za taką pracę. Powodzenia!

elka

Pomylilas agencje all in to z allworks

zielonawyspa

W lipcu byłam w pracy w Wassenaar w Holandii przez firmę Allworks. Bardzo serdecznie odradzam wszystkim tę pracę. Mieszka się w 'bungalowie', wielkości altanki z mrówkami, szczypawicami i szczurami. Jedynym plusem jest coś na kształt wesołego miasteczka oraz basenu, z którego można bezpłatnie korzystać. Do pracy wstaje się o 3 rano, o 3:30 czeka się na autobus. Praca zaczyna się o 5:00. Według grafiku pracuje się 3, czasami 4 dni w tygodniu. Najwcześniej kończy się pracę o 16:30, najpóźniej o 21:30. Wtedy wraca się o 18-23 do 'domu'. Warunki pracy są przerażające. Tempo jest cholernie szybkie. Atmosfera bardzo nieprzyjemna. Wszyscy się na siebie drą, nikt nie pokaże ci co masz robić pierwszego dnia, ani niczego nie wytłumaczy. Szef (Ben) tylko pogania, każe zbierać filety z podłogi i wrzucać z powrotem na taśmę. Palce bolą od trzymania noża i są nim całkiem pocięte. Filety musisz zrywać z haczyka i obkrajać. Trzeba pilnować swojego noża i butów, brać je ze sobą do domu, bo jeśli nie to nie dostaniesz nowych na drugi dzień. Za takie rzeczy można wylecieć z pracy. Można też wylecieć za to, że chcesz zmienić rękawiczki. W zakładzie (Vrieskoop) jest zimno i bardzo śmiedzi. Ogólnie rzecz biorąc, to morderczy wysiłek dla organizmu. Harujesz jak wół przez 12-17 godzin, prześpisz 3-4 godziny i znowu to samo. W czasie wolnego niektóre osoby ściągają do pracy, często w innym zakładzie, np. 'na świnie'. Nie można odmówić. Nie można być chorym. ( usunięte przez administratora ) Wynagrodzenie tygodniowe to średnio 150 euro. Przy holenderskich cenach to wystarcza tylko na zaspokojenie najważniejszych potrzeb. Sami się zastanówcie czy warto. Ja wam tylko przekazuję własną relację. Niewielu jest takich, co wytrzymuje, wierzcie mi. Ludzie wolą wracać do domu, nawet po pierwszym dniu, choć oznacza to stratę pieniędzy chociażby za bilet do Holandii. ( usunięte przez administratora ) Nie wiem za jakie grzechy.

@zielonawyspa 16.10.2014 12:26

to masz racje tez tam bylem

jaaa
@zielonawyspa 16.10.2014 12:26

Nie ściemniaj - też byłam w lipcu, do końca września więc wiem, że jeśli pracujesz 4 dni w tyg dostajesz ok 250 euro, za 3 - różnie - ale zazwyczaj ok 180 do 200 euro. W bungalach nie ma szczurów!!! Jeśli masz robactwo to na życzenie, wiesz, czasami trzeba sprzątnąć. Tempo faktycznie zarąbiste, praca nieciekawa, atmosfera do d..., ale nie dokładaj horroru tam, gdzie go nie ma. Na pewno bungale nie są przystosowane do stałego zamieszkania 6 osób - zwłaszcza pokoje dla facetów z racji wielkości nazywane szafą, ale brud czy inne paskudztwa zależą wyłącznie od mieszkańców.

bidosia

Ja bylam w OSS wrocilam trzy tygodnie temu wcale nie jest tak jak piszecie o tym wszystkim jest dobrze pozdrawiam pania Monike i Mireczka duzo pomogli mi.

olka

jestem na oss, pojechalam po tym jak moj brat tu pracowal miesiac. Obiecalam , ze napisze jak tam dojade. Uwazam , ze jest dobrze. Praca podoba mi sie, porownujac do pracy w Niemczech w Tunis to jest niebo. Ludzie i mieszkania tez sa ok przynjamniej ci na moim domku. Co do Bena widze go tylko czasem w weekend, ale z tego co slyszalam, ze jak pracujesz nie kombinujesz i nie pijesz to jest ok. W ten weekend ma przyjechac do mnie kuzynka, ale nie wiem ile miejsc bedzie.

Pelek

Czesc,ja tez w ten weekend prawdopodobnie w sobote jade do Oss,ktos moze jedzie? jak tam to wszystko wyglada? Naprawde jest tak tragicznie jak sie czyta,czy tylko poprostu pisza to po zlosci ludzie ktorym nie chcialo sie robic lub im cos nie pasowalo?

Nowi!!!!!!

Witam mam jechać do Oss w ten piątek proszę mi powiedzieć jeśli ktoś może jak ta praca wygląda?i o co chodzi tam z tymi naszymi rodakami?za co są traktowani przez wymienioną osobę B... Czy to są tylko pomówienia tych którym nie chce się pracować czy jest to tak na prawdę że są ludzie bici i kopani?pozdrawiam

sony31

Za szybko dostałem odpowiedź, w piątek wysłałem dokumenty a dzisiaj dzwonili kiedy mogę wyjechać. Śmierdzi mi to nawałem pracy w tej firmie i olbrzymia rotacją. Dzięki ale nie skorzystam.

@sony31 13.10.2014 15:24
Synku jakim prawem do Mnie takie słowa kierujesz? Czy ja napisałem, że ktoś albo że Ty jesteś porąbany??? Sprawa jest oczywista...

Kolego masz na czysto ponad 200 euro na tydzień. Od Ciebie juz zależy ile Ci zostanie.

mirek9080
@byłam 14.10.2014 22:29

tyle na czysto to przy 50 h tygodniowo, generalnie oni dbaja o to zebys mial nie wiecj niz 40 na tyd. czyli jakies 185euro

Mariola

Bart ja też z okolic, ale dziś mam jechać do Oss. A Ty już pojechałes?

magdalena

Ja pracuję w Belgii i powiem Wam szczeże że wolę Wassenaar od Belgi.Ludzie w Belgi maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na robote a brygadzista czepia się ludzi którzy dobrze pracują a Ci co olewają prace ma klepki na oczach.Wogóle to na brygadzistę sie nie nadaje.

Patryk

Siema,jedzie ktoś moze w weekend do Wassenar? dostałem oferte a zawsze to raźniej we 2jke...A i napiszcie coś o warunkach,jak praca itd? bo z tego co ludzie na forach wypisują to jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podobno i psychiczny Ben który traktuje ludzi jak śmmieci. pelu31@wp.pl

BART

MARIOLA JA WYJEZDZAM DZISIAJ ALE OKOLIC WROCŁAWIA

ami

Wam też odmówili w ostatniej chwili wyjazdu? Potem się dziwić że negatywne opinie są jak oni w dzień wyjazdu dzwonią i mówią że nie ma miejsca jednak

kaśka
@ami 10.10.2014 14:14
ale mi powiedzieli że praca jest ale miejsca do spania nie ma, to mogli sie wcześniej zorientować a nie jak człowiek spakowany...

wiem jak to wygląda i nie wszystko wbrew pozorom od nich zalezy. Pewnie ktoś wczesniej deklarował że wraca do pl a jednak został. Często widziałam takie sytuacje

@ami 10.10.2014 14:14

jak chcesz wiecej wiedziec jak tam jest napisz na xyz343@interia.pl . Pracowałam tam

sony 31

Siemaneczko. Jestem po telefonie do biura w Opolu. Przesłałem skany. W poniedziałek mam zadzwonić i się przypomnieć. Podobno jakiś wyjazd w następny weekend będzie :) Z tego co widzę opinie podzielone, ale ja się zdecyduje, lepsze to niż siedzenie w PL za 5 zł/h ;)mam racje? Sporo biur już sprawdziłem i żadna nie jest w stanie zagwarantować pracy, czasami ludzie siedzą na d.pie bo pracy nie ma. no to pozdrawiam wszystkich kumatych !!!

hans
@sony 31 09.10.2014 14:04

Lecz się człowieku. Kumaty się znalazł, ręce opadają.

sony31
@hans 09.10.2014 14:08
Lecz się człowieku. Kumaty się znalazł, ręce opadają.

Ejj frajerzyno!! tym razem dam się sprowokować. Coś Ci nie przypasowało w Mojej opinii? To mam dla Ciebie propozycje, idź do łazienki i wsadź sobie głowę w kibel.. taki jesteś(usunięte przez administratora) inteligentny że aż Mnie zatkało. Dzięki za ten wpis, wiem czego mógłbym się spodziewać na miejscu!! Powodzenia wszystkim życzę!!!

Mariola

Hej, czy ktoś jedzie w sobotę z Wrocławia do Oss?

ami

Witam kto w piatek do oss jedzie?

Reds

Jestem obecnie w Oss, standard mieszkan niski, praca ciezka ale do ogarniecia, pralki sa platne 3 euro a suszarka 2 euro. Co do wyplat aktualnie oscyluja w granichach 217 euro (na kurach). Duzo w tej firmie zalezy od szczescia, od tego gdzie Cie przydziela. Co do Wasenaru i Bena to osobiscie to nie znam typa, z opowiadan osob ktore byly tam wiem tylko tyle ze nie chcialbym z nim wspolpracowac gdyz zle by to sie skonczylo. Jesli jestes silny psychicznie przyjezdzaj jesli latwo sie poddajesz nie polecam.

Zostaw opinię o All-works - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All-works