Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

potrzeje

dziekuje za numer telefonu

w potrzeie

jezeli ktos ma numer telefonu od pani moniki z oss to bardzo prosze napiscie pilne

gjgnhjkfdjgfkgjhdf

POZDROWIENIA DLA PANI HALINY : DDDD hahaha

Dejwoo

Mi też mówiąże mamdostać wszystko , skończyłem kontrakt 8 tygodni temu i kasy dalej nie ma .. wiec ta pani co zarabiała tam 300-400e to głębokie gardło musi posiadać. Co do tych OŚLIC z biura to prawda kręcą kombinują , nic nie wiedzą .. Ta firma to jedno wielkie dno i naprawdę ludzie ogarnijcie Pizde i nie piszci kłamstw po złości żeby ktoś co chce tam wyjechać nie (usunięte przez administratora) się tylko wiedział co i jak i co się tam dzieje . Pani NOŻownik to jak przypuszczam pewnie następna kurewka Bena która pozwalała się łapać za (usunięte przez administratora) uśmiechając się przy tym a do roboty nie zakładała majtek żeby złapać lepsze kontakty z ciapakami .. Prace da się przeżyć i sam to szczerze mówię ale głównie chodzi o oszustwa Bena np takie jak te : 130 osób bo jakoś tyle jest tam zatrudnionych NIE DOSTAŁO URLOPOWEGO I WAKACYJNEGO to trochę kasy jest jednak i trochę się na nie (usunięte przez administratora) o ..Ben to stary krętacz i oszust , Diana hahah NA KASE ŁASA ;p Ma generalnie (usunięte przez administratora) na polaków a sama jest POLKĄ potrafi nie zrobić tygodniowych przelewów iludzie na weekend kasy nie dostają tylko w następnym tygodniu .. Więc ogarnijce (usunięte przez administratora) i ukrywajcie jak jest bo tylko ludzi wprowadzacie w błąd . A między innymi takie właśnie pierdoły piszą te cwaniaczki któży już tam trochę pracują Benowi dobrze już zrobili i pastwią się nad innymi i czekają aż się potkniesz na pierwszym lepszym gównie .. CAŁA PRAWDA O TYM FERMENCIE

Tykacz
@Dejwoo

to prawda co piszesz tylko z jednym sie mylisz.Baba w Opolu juz nie wysyła ludzi na kurczaki bo jak powiedział "zakończyliśmy współprace" w allworks w Holandii nic nie zrobisz.Ben i ta dianka wycyckali nas na niezła kase.Jak byś nie wiedział to pracujemy dla best&west

gjgnhjkfdjgfkgjhdf
@Dejwoo

Ej AllWorks juz nie istnieje ? : D

sasa
@gjgnhjkfdjgfkgjhdf

Nie all works nie istnieje ben i ten polski lachociąg zakończyli współpracę z tą firmą

violka
@Tykacz

Witam zgadzam się z osoba w 100 % proszę was ludzie nie wybierajcie tej firmy od nich cięzko cokolwiek wyegzekwować,oszuści,krętacze.Pośrednik pracy były all works obecnie best west food pracownice co niektóre niekompetetne,i do tego opryskliwe,dno,dno i jeszcze raz dno,straciłam przez 6 tyg.pracy mase nerwów,doszło mi sporo siwych włosów ,lecz kontakty z niektórymi pracownikami pozostały i to jest plus tego wszystkiego,pozdrawiam.

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Cygan

Allworks czy best west jedno wielkie ...... Tylko w best west nic nie wiedza a w allworks coś wiedzieli a ten co pisze ze Ben jest super i zarabia sie po300 euro to chyba pisał ten jelop benny synalek bena lub Diana żona benny niewyuczona Polka która dostała sie do biura i nas traktuje ja śmieci a jest niesamowicie prosta . Przyjedźcie zobaczycie jak tu jest mi nadal wiszą kasę ale siedzę i czekam podobno dostanę wszystko

zuza

W wassenar pracujesz 3 dni i jak masz 180 euro to gora. tak wogole to teraz best en west , wiec tam trzeba pisać aby ludzie nie przyjezdzali do tego szamba.

Luna

Warto również napomknąć o znajomościach, jeśli sobie nie przygruchasz ludzi którzy tam pracują po kilka lat to mają na Ciebie i Twoją prace (usunięte przez administratora) i musisz się PROSIĆ żeby Cie Z ŁASKĄ ściągnęli do pracy. Złap nie daj boże spine z dziewczynami, które psiapsiołkują się z koordynatorami i ich psiakami na posyłki - wylecisz przy pierwszej lepszej okazji. Pamiętajmy również, że praca nożownika polega na obróbce filetów, nie zrywaniu i rzucaniu na taśmę bo tak wiele osób nazywa tam DOBRĄ PRACĘ :)

NIERADZE!

Moja NAJWIEKSZA WYPŁATA przez pół roku pracy to 313e za 58.5 godzin -,- jak dostane juz solarisy (o które prosze się 2 miesiace) to z chęcią wstawie zdjęcie:) Proponuję napisać za ile godzin dostałeś to 400 euro i czy dobrze pracowałeś rączkami czy buzią na te 400 euro. Pozdrawiam środkowym palcem, dających się dymać frajerzyków :)

Byłam
@NIERADZE!

Dokładnie!!! Cały tydzień po 12 godzin dziennie wtedy może masz te 300 euro XD teraz chyba nawet nie wykraczają poza 40 godzin więc nawet 200 euro nie ma...

Aroo

Haha wakacyjne i urlopowe też niby dostałeś? jak tak to chyba nie wiesz jak jest teraz , weź idź się rzuć w (usunięte przez administratora) xD fakt idzie zarobić jak chcesz ale nie ukrywaj też innych faktów bo cisniesz głupoty a palcem pozdrów swój nos . Skończyłem kontrakt 3 tyg temu i nie jest tak jak piszesz

@Aroo

skończyłam kontrakt niedawno synek wez nie pieprz głupot jak chcesz to zaier...a jak nie to WEEK POLEN JA?! najwięcej właśnie na forach mają do powiedzienia te największe nieroby co dużo szczekają a mało robią, nie pracowałam tam 2 dni tylko dość długi czas dobrze wiem jak tam jest i będzie, jakbyś durniu czytał uważnie umowę wiedziałbyś,że 6 tyg po zakończeniu kontraktu otrzymujesz pieniądze wakacyjne i urlopowe ;]]

@Aroo

pieniądze przyszły na czas tyle ile było na solarisie przelali kilka tygodni temu na moje konto :) także żadnych zastrzeżeń do nich nie mam. Nie ukrywam żadnych faktów, niby po co miałabym to robić śmieszne poznałam tam ludzi którzy pracują w ALL WORKSIE już po kilka lat i nie narzekają nie mają żadnych pretensji ani zastrzeżeń co do wypłat,godzin pracy powtarzam praca jest ciężka,ale jeśli chcesz to pracujesz takie jest moje zdanie.

oszukana
@nozownik

W takim razie nie wiem jak to jest, że jednym wypłacają pieniądze a inni ich nie dostają może jakieś specialne znajomości.. albo firma była jeszcze "zdolna finansowo" do wypłaty pieniedzy w terminie, który ich obowiązywał w stosunku do zakończenia Twojego kontraktu. W stosunku do mnie i 5 osób z którymi się na bierząco kontaktuje, firma nie jest tak uczciwa więc ciesz się Swoim szczęściem. Dodatkowo po zakończeniu kontraktu oczekuje się od biura pracy PITu, świadectwa pracy, nic nie jestem w stanie załatwić a Panie z biura wydają się być kompletnie niezorientowane w temacie + totalnie zdezorientowane jakimikolwiek pytaniami, ŚMIESZNEEEE!

Pani
@nozownik

Dokładnie zgadzam się z kolegą a Ben to postarał Pan który nie ma za grosz szacunku do ludzi i nie piszę tu o sobie

blebleble byłam tam

ewa
@blebleble byłam tam

a ja na tej stronie ciągle trafiam na oszustów

nozownik

witam wszystkich którzy wylewają swoje gorzkie żale na Bena i cały ALL WORKS przeczytajcie to. Pracowałam na Wassenarze 4 miesiące praca na nożu filetowanie drobiu, nabijanie kur na haki fakt ciężka,ale jeśli ktoś jest nauczony pracy wszędzie sobie poradzi. Jeśli chodzi o godziny pracy zaczynasz o 5 rano kończysz ok 18 praca 3 dni w tygodniu,ale jeśli jestes dobrym pracownikiem starasz się nie zgłaszasz ZIKÓW masz ją codziennie. Jeśli chodzi o wypłaty co tydzień są przelewane na Twoje konto oczywiscie zalezą one od ilości godzin ale JEŚLI DOBRZE PRACUJESZ MASZ NAWET 300-400 euro na reke :)) to nie żadna sciema. Pozdrawiam środkowym palcem wszystkich tych nierobów leserów i idiotów,złajdaczone stare baby które szukają weekendowej libacji rozrywki w kroku oraz tanich sensacji hahaha Mówie Wam praca nie jest zła Ben również jest w porządku tylko skoro juz tam pojechałeś/aś to pracuj. Złe komentarze są od tych wszystkich których pozdrawiam ŚRODKOWYM PALCEM. : D Powodzenia wszystkich życze, pozdro.

Byłam

Halo!!! 300-400 euro?? Chyba na stawce nożownika z Oss a nie Wassenaru XDD

ninjaaaaaaaaa
@nozownik

Pracowałem tam jakiś czas . Mialem stawkę . Zarabialem minumum300 na tydzień (oczywiście oss) . Azis da się lubić . Pieniądze zawsze miałem na czas , poza wakacyjnym i urlopowy . Do dzisiaj czekam . Nie wiem nic w sprawie, ale jestem dobrej mysli . Poza tym jednym mankamentem to polecam firme . Moim zdaniem zle opinie wystawiają ludzie z dwiema lewym rękoma . Pozdro mordeczki :) Ebac lewaków

jaro
@nozownik

Czy cały czas tam pracujesz ? Mam konkretne pytanie. Odpisz.

blebleble byłam tam
@nozownik

sorki mała pomyłka odpowiedź na "nożownik" nie "AROO" hahaha noo widze kolego że nie źle zarabiasz...za 36 godzin masz 300-400 euro PRZELEWU wiec netto masz od 8.33 do 11.11 za godzinę...czyli rozumiem że domek,ubezpieczenie,dojazd wszystko masz za free no i stawka zmienia Ci się co chwilę bo raz masz ponad 8 na czysto a raz 11... geniuszu jak Ty to robisz??? nie łgaj ludziom którzy w desperacji szukają pracy i na własne życeznie trafiają do tego gów...na! szanuj się i szanuj innych!!!

Zadajmy pytanie prezesowi

Polecam kliknąć obok w reklame ZADAJ PYTANIE PREZESOWI FIRMY ALL-WORKS !!! ZAPYTAJMY GDZIE SĄ PIENIĄŻKI I JAK MU SIĘ ŻYJE Z INFO ŻE WYDYMALI PONAD 100 OSÓB ;D PS do prezeska i firmy , LICZE ŻE SIĘ KIEDYŚ PAZERNIAKI POTKNIECIE ;)

Wera

Wgl ktos jeszcze jezdzi przez ta firme??OSZUSCI!!!!! Praca 2 razy w tygodniu ...Szkoda gadac...

Mala Mii

Potrzebuje nr do Pawla Koordynatora lub jakikolwiek namiar

zenia

ciekawe czy z opola maja teraz inne oferty pracy w holandii ktos wie???

adamwass

Jak pracowałeś w AllWorks to wiesz jak było a teraz jest 100 gorzej.Totalnie nic nie wiadomo nawet w Best West nic nie wiedzą.Stawki każdy ma inne już nie mówie o wypłatach.Ja tu byłem w sumie około 4 miesiecy dostane swoje i robie wypad do PL . Podsumuje Jeszcze wieksze (usunięte przez administratora) jak było tylko kiedyś płacili a teraz niewiadomo co z kasa.Powodzenia

julka

ktoś wie o co chodzi z tą zmianą firmy na Best West? praca teraz jest na tych samych warunkach co była w All Works?

misia
@julka

hej!teraz pracuje się za mniejsze pieniądze!po odciągnięciu domku i ubezpieczenia dostajesz 3,6 na rękę(razem z urlopowym)a w all worksie było 4,8

green devils

tak bylo ja dostalem wyplate po 3 tygodniach a pracowalem w oss !! i jeszcze nie na swoje konto !!! co zawsze dostawalem bo mialem holenderskie konto . nie dzwoncie do opola bo to juz nie ta firma . nazwa sie zmienila a dalej jest hardcorowo. 22 stycznia szok. i jak tu zyc :))))

jacek

To prawda nie wypłacają kasy tylko ze allworks już nie ma a jest Best & West.Podobno Best West kupiło allworks.Dzwoniłem do opola ale Pani powiedziała ze już nie współpracuja z allworks i Best West Nawet opole zrezygnowało to ja uciekłem we wtorek z OSS a kasy pewnie nie dostane uważajcie.Jak ktoś ma namiary na fajna firme to dajcie znac

NIERADZE!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej PRAWDY na temat firmy zostawiam email nala918171@gmail.com

NIERADZE!

Nie radze decydować się na tą firmę, ludzie nie dostają wypłat! W biurze powiedziano nam, że firma nie jest zdolna finansowo do wypłacenia nam naszych pieniedzy! Pieniadze przeznaczone na wypłaty są wypłacane osobą które skończyly kontrakt, ponieważ nie wypłacono im urlopowego i wakacyjnego i na to własnie beda robić osoby które teraz wybieraja sie na Wassenaar! Nowe osoby dostaja wypłaty poprzepracowaniu 2 tygodni, OSTRZEGAM ŻE TYCH PIENIEDZY NIE DOSTANIECIE I BEDZIECIE PRACOWAC ZA DARMO!

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works