Opinie o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. w Wdzydze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. w Wdzydze

Eliseo

Podobno teraz poszukują dobrego kucharza, pomocy kuchennych, kosmetyczek do SPA i pokojowych. Tyle, że u nich trzeba zaliczyć okres próbny i się sprawdzić w pracy. A warunki mieszkaniowe zależą od ciebie - jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz, jak sobie posprzątasz, tak będziesz mieszkał.

Jak nazywa się pracownik który w tym czasie tam pracuje?

wyzysk, rotacja pracowników co tydzien ktoś nowy. Za moich czasów samych dyrektorów było z 10 jak nie wiecej... NIE POLECAM Odradzam! Szkoda młodego życia na ten (usunięte przez administratora)

ullala

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie HOTEL NIEDZWIADEK to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Wdzydze Kiszewskie, k. Kościerzyny Wym... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5711895?keywords=&region=

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko KOSMETOLOG? Podziel się swoimi wrażeniami!
ja2

Jest bez zmian. Jest kilka osób, które mają dobrze i są w miarę szanowane. Ale to Do czasu pewnie. Dyrektorstwo dba tylko o siebie. Właściciel nie potrafi przemówić rządzącym do rozumu. Są jednostki, które się starają, ale pewnie szybko przestaną. Pewnie wtedy gdy nie dostaną obiecanej podwyżki. Ogólnie warto dla miejsca, ale nie warto dla ludzi, chyba że dla jednostek, którymi na pewno nie są: dyrektor i właściciel.

dariusz

To co napisała Ja powyzej brzmi naprawdę zachęcająco, czy rzeczywiście w hotelu niedźwiadek jest tak dobrze? bowiem faktycznie starsze opinie nie były zbyt pozytywne. Co to tez znaczy, że płaca nie powala, na jakim stanowisku konkretnie, może zna ktoś widełki płacowe, jakie dostaje nowa osoba? Pozdrawiam.

Pracowałam w Niedźwiadku kilka lat. Opinie sprzed kilku lat w większości nie są już aktualne (nie były nawet jak zaczynałam tam pracę). Jeżeli pracujesz tam i mieszkasz - masz 3 posiłki dziennie, miejscowi mogą liczyć na obiady pracownicze. Płaca nie powala, ale jak na tamte rejony jest w normie. Co ważne - płacą zawsze na czas - ostatniego dnia miesiąca. I do pensji należy doliczyć wyżywienie i utrzymanie. Więc realnie można sporo zaoszczędzić, bo w najbliższej okolicy nie ma gdzie wydawać pieniędzy. Jeżeli jesteś dobry/dobra w tym co robisz - można liczyć na coś ekstra. Na początek oferują umowy o dzieło/zlecenie, potem umowa o pracę na czas określony. Czasami jest ciężko - jak się nałoży kilka imprez, czasem też mogą poprosić o dodatkową pracę (odśnieżanie itp.). Warunki mieszkaniowe: no cóż - jak sobie posprzątasz to będziesz mieć czysty pokój ;) Nie tolerują alkoholu, imprezowania i narkotyków na terenie hotelu. Ale jest to miejsce pracy, więc chyba nic dziwnego? Przełożeni... przełożony nie jest od tego, żeby go lubić ;) (nikt na nikogo nie krzyczy, da się dogadać).

zainteresowany

A to tak na serio ludzie tak uciekają? Ja zastanawiam się nad pracą tam. A Dyrektor co to za człowiek tak naprawdę? Niby można tam.mieszkać tylko ciekawe jak jest od wewnątrz...

@zainteresowany

Mieszkać?na materacu na podłodze!

Kinga
@Marcin

Witam, żaden z naszych Pracowników nie sypia na materacu, na podłodze. Każdy zakwaterowany ma swoje łóżko, pościel i pokój ewentualnie współdzieli z jednym współlokatorem, sporadycznie z większą ilością - zależne od wielkości pokoju. Zatem bardzo proszę o weryfikację, Panie Marcinie. Poza tym nie każdy Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie i podstawowe wyżywienie swoim Pracownikom :) Pozdrawiam.

Kanibal

tyle ludzi sie zwolniło i piszesz, ze przemily i pomocny? zgroza....

marcin F

chcialbym się dostac do niedźwiadka do gastronomii, tylko nie wiem za bardzo jak zacząć tą walkę o pracę. coś poradzicie? mieszkam blisko, obiekt niezwykły z pięknym otoczeniem.praca tam by mi dała doświadczenie i super prestiż w cv.od razu mówię że barman kelner to nie dla mnie, chcę być bardziej W jedzeniu.

@marcin F

Marcinie. Szukają kucharza, kelnera, barmana. Napisz maila do naszego dyrektora dyrektor@hotelniedzwiadek.pl, umów się na spotkanie i napewno się dogadacie co do współpracy. Dyrektor przemiły i pomocny. więcej odwagi ! :)

lalka

też tak uważam

Jolka

Pracowałam, czasami było ciężko, przykro, ale jak ktoś chce to będzie pracował. Życia prywatnego się nie ma bo to miejsce gdzie wszyscy się znają i nie da się ukryć pewnych rzeczy. Miło wspominam.

Magada

Nie będę komentowała twojej wypowiedzi-każdy ma swoje zdanie. Ale Ja się absolutnie nie zgadzam z żadną twoją wypowiedzią-ludzie którzy sie godzą tam na prace nie posiadają ambicji i swojego prywatnego życia.

Magada

Nie polecam !

obecny pracownik

A ja pracuję i nie żałuję :) Prezes pogonił obiboków i dobrze,

Kierowca

Witajcie,byłem tam kierowcą zaopatrzeniowcem . Wszystko było OK , cały zespół to fajni ludzie oprócz słynnej i nie najmądrzejszej (usunięte przez administratora). Ale sam szef i pesonel byli fajni i miło wspominam ten okres . Pamietacie mnie pewnie ,ale potem wyjechałem do Hiszpanii. Pozdrawiam wszystkich

maly nie wielki

oj areczek areczek tylko duzi i chetni pracuja ... sam wiesz jak bys chcial pracowac to bys pracowal niczyja wina tylko twoja. 5 miesiecy ci sie podobalo teraz narzekasz?

Słuchajcie,myślałem o pracy w tym hotelu,nie ukrywam mam szerokie doświadczenie w hotelarstwie w polsce i za granicami kraju z różnych stron,i mam spory dylemat co robić,może jest jakaś najnowsza opinia bo nie ukrywam że chyba nie zaryzykuje..

Tomasz

Rozumiem, że anonimowo człowiek staje się odważniejszy, ale mam małą prośbę do byłych i obecnych pracowników, aby swoje opinie i uwagi pisali obiektywnie. Proszę nie zniesławiać, nie pomawiać i nie używać wyzwisk przyjętych za obraźliwe. Pracuję już dłuższy czas w niedźwiadku i poznawałem tu wielu ludzi. Gdy coś nie odpowiadało - odchodzili. To nie obóz pracy, gdzie trzyma się ludzi na siłę, pamiętajcie o tym. Część pracowników z kolei musiała się pożegnać za powtarzające się niewłaściwe zachowanie względem innych pracowników, bądź swojego stanowiska pracy. Jakimś cudem właśnie ci ludzie mają tutaj najwięcej do powiedzenia - dopiero teraz, w dodatku anonimowo. Proszę nie obwiniać innych za własne postępowanie.

były pracownik.

(usunięte przez administratora)Czemu nie macie odwagi powiedzieć swojej wydumanej opini Szefowi.Jak się jest uczciwym to muwi się o swoich wadach.Proponuję poszukać gorszej pracy. np.na budowie.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. - Wdzydze

• Jak się pracuje w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.?

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.