Opinie o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. w Wdzydze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. w Wdzydze

Zenek

Jak ktoś nie lubi swojej pracy to zawsze będzie narzekał i szukał dziury w całym!!!

Berbeć

No i po dyrektorze. Padają jak muchy. Koledzy i koleżanki , proszę pamiętać w rozmowach , ze zawsze możesz trafić na tzw. sygnaliste lub sygnalistke.Trzymajcie się ciepło .

doświadczony

Po tym hotelu nie powinno zostać nawet wspomnienie .

Julita

@Osterek czy pracujesz w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.? Powiesz coś o warunkach pracy w firmie? Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii i informacji na temat pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o., które będą przydatne dla aplikujących osób.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko KOSMETOLOG? Podziel się swoimi wrażeniami!
Osterek

Sądzę, że zwykła zazdrość przemawia przez niektórych. Jeśli osoba jest kompetentna na swoim stanowisku to bardzo dobrze!

Julita

@Ala czy mogłabyś opisać bardziej tą sytuację? W jaki sposób są zastraszani? Czy ktoś jeszcze tak uważa? Wszystkie informacje i opinie są istotne i pomocne dla osób, które będą aplikować w przyszłości do Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.

Amator

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jaki język musi znać chętny na kierownika recepcji? Czy jeden wystarczy?

Praca w hotelu ma swoje plusy i minusy. To jak koło młyńskie. Brak uprzejmych pracowników to brak gości i w konsekwencji brak zysków, z tego brak dobrego wynagrodzenia. Pracowałam w małym hotelu i wiem jak to jest. Musicie wypracować jakieś porozumienie.

Ala

co by nie mówić to w tym obiekcie pracowników się nie docenia. Widać to po ilości ludzi, którzy przewinęli się przez to miejsce. A jeszcze dziwniejsze jest, że gdy odchodzą boją się wyjawiać nowe miejsce zatrudnienia bo są zastraszani. Tak wiec co by nie mowić o relacjach pracownik - pracodawca, to sytuacja co najmniej zaskakująca.

Grażka

Może praca w hotelarstwie nie jest lekka ale chyba tu ktoś mocno przesadza. Jeśli jest aż tak ciężko to można poszukać lżejszej pracy. Ale generalnie jak pracownicy są nieuprzejmi to i goście niezadowoleni i nie przyjeżdżają!

Stella

Może są jakieś poważne powody i właściciel nie może podnieść zarobków bo np. nie zarabia tak jak by się wydawało innym? Koszty utrzymania obiektu i pracowników są ogromne. Nie chcę być nieobiektywna ale tak sobie myślę.

Lila

Nie chcę nikogo bronić ani oskarżać ale zawsze będzie rozdźwięk między pracownikiem a właścicielem firmy o pieniądze. Nie jest łatwo być właścicielem a wiem co piszę, pracownik zawsze uważał się za pokrzywdzonego.

Izolda

Czy osoby, które tak "sumienne" oceniają innych spojrzały chociaż raz w lustro? Winy dopatrujemy się zawsze u innych, szkoda bo pewnie niektórzy mieliby wiele wad!

rympałko

Jest nowy zwany dyrektorem ,ciekawe jak długo zagrzeje miejsce bo jak do tej pory to był bardzo gorący fotel. Gość myśli ,że porządzi ale na mój gust to nie będzie długo trwało. To stanowisko to fikcja ,tam nawet o kolorze papieru toaletowego decyduje właściciel.

@rympałko

Szanowny Pan / Pani Rympałko, Nieprawdą jest, to co Pan/Pani napisał(a) w swoim tekście. Rolą właściciela w tym hotelu jest utrzymanie i podnoszenie standardu hotelu w pewnych ryzach budżetowych. Co do obecnego dyrektora - zdecydowanie nie robiłbym zakładów, czy ten dyrektor utrzyma się dłużej, czy krócej, gdyż posiada odpowiednie doświadczenie i wykazuje zaangażowanie w pracy. Każdy z pracowników tego hotelu, jeżeli wykazuje się takimi cechami i jest zaangażowany w podnoszenie standardów hotelu i zadowolenie gości, jest mile widziany w naszym zespole, a obecny zespół, jak wynika z ankiet i opinii naszych gości, jest pozytywnie odbierany i wykazuje zrozumienie wytyczanych przed nim celów. Więc jeżeli Pan/Pani pracował(a) w Naszym hotelu, to warto się wypowiadać konkretnie w zagadnieniach, w których to ta strona internetowa została stworzona. A jeżeli Pan/Pani w tej chwili pracuje w Naszym hotelu, proponuję wziąć przykład z koleżanek i kolegów, i zabrać się po prostu do pracy. Doradzam zmienić nastawienie do życia, pracy i do ludzi, a na pewno w Pana/Pani życiu, zacznie się też dziać dobrze. Pozdrawiam gorąco, Właściciel.

Julita

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. położony na terenie Szwajcarii Kaszubskiej w przepięknej okolicy parku krajobrazowego. Firma ma nowe oferty pracy, dla zainteresowanych podajemy adres e-mail:biuro@hotelniedzwiadek.pl

Fajna firma i powinna być wspierana przez pracowników!!

ola

A gdzie ten lukier bo jakoś nie widzę? @kaki a oprócz atmosfery bo o tym można napisać wszystko to są jakieś rekrutacje czy czekać na sezon?

Czasnazmiany

Aktualny dyrektor oraz ta, która jest dowodem na powiedzenie ze im dłuższy włos tym krótszy rozum powinni mieć świadomość ze taczki czekają .

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z ówczesnym DYREKTORM - Panem Tomaszem L. Człowiek arogancki, niemiły i zadufany w sobie. Pod jego kierownictwem hotel z pewnością straci wielu pracowników oraz Gości. Pozdrawiam

Man

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. zatrudni osoby na okres wakacyjny, mają teraz tłumy przyjezdnych i naprawdę to wszystko musi być dość szybko ograne, innej opcji chyba nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. - Wdzydze

• Jak się pracuje w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.?

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.