Opinie o Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler w Jaworzno

Czy urlop w Stadlerconsulting.Pl Krzysztof Stadler jest płatny 100%?

@Danuta

O taką perspektywę jaka jest w negatywnych opiniach, byłam widziałam j wszystko potwierdzam

Sylwia

Tam w ogóle jest jakieś zasadnicze wynagrodzenie? Ktoś tu wspomniał o tej umowie o dzieło i tysiącu złotych, zastanawiam się, czy mowa o podstawie czy trzeba to sobie wypracować w ramach prowizji, bo to by mi nie odpowiadało. Pozdrawiam.

Danuta

Przecież w tydzień to człowiek nawet nie zdąży się wdrożyć, szkolenia czasem trwają dłużej.. na jakiej umowie się pracuje, ze od ręki mogą ci podziękować za prace? Zleceniodawca? Czy uop na okres próbny? Co do tego wdrożenia, jest coś takiego? Chociażby szkolenie? Czy dostajesz skrypt i wytyczne od firmy i od razu działasz?

Cześć, możecie potwierdzić lub zaprzeczyć? Już kiedyś przyglądałem się tutejszym opiniom, bo nad pracą się zastanawiałem. Teraz jednak nie rozumiem na podstawie czego pojawiają się te zapytania w 2024 roku? Chodzi o to, że w sieci widnieje jakiś komunikat o tym, że działalność od końca grudnia 2023 jest zawieszona. Czy to prawda?

Ale chyba działanie grupy nie ogranicza się do CC. Czy ktoś może zdradzić, jakimi ścieżkami można się dostać do zespołu, który publikuje w Forbesie? Czego wymaga się w kwestii kwalifikacji od copywriterów? Czy fakt, że mam już w portfolio publikacje w dodatku do Forbesa zrobi wrażenie, czy raczej odstręczy pracodawcę?

L Nowy wpis

Pewnie zachęci, ale z tego, co wiem tam chodzi głównie o sprzedaż. Nie ma sprzedaży, to nie ma co pisać.

m Nowy wpis

Jakie są zarobki?

O

Czy serio jest tak źle jak w opiniach? Zastanawiam się czy aplikować.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stadlerconsulting.Pl Krzysztof Stadler? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Chętna do pracy

Dzień dobry, czy ktoś wie czy prowadzona jest nowa rekrutacja? I co sądzicie o warunkach pracy?

Sylwia

B
@Sylwia

Żeby dostać to 1000 czy to 2000 zł musisz dzwonić i dzwonić. Jeśli nie wyrobisz normy telefonów, nie dostaniesz nawet tego.

Kama
@B

Tzn., czekajcie. Samo dzwonienie wystarczy czy jednak efekt końcowy byłby istotny? Jakie są teraz normy i jak oceniacie ich wykonalność? Wystarczy mieć nosa i się ogarnie temat? Niby jakieś wzmianki i szkoleniach już były jakby nie patrzeć.

@Kama

Jeśli będziesz dzwonić i nie będzie efektu np. Przez miesiąc to wylecisz. Rotacja - 2 pracowników w ciągu miesiąca odchodzi, czasami żegnanie się po tygodniu mimo że pracownik zrobił efekt bo szef ma takie widzimie się

Znajomy byłego pracownika
@Kama

zlecenie za 8000 zł zrobione w drugim dniu pracy, mimo to zwolnienie i brak wypłaty i prowizji, "bo tak"

Były

Szkoda łez, energii i nabawienia się niskiej samooceny przez tych szefów Wyzysk i manipulacje

Xxx
@Były

Na miano szefów to trzeba sobie zasłużyć. Na początku pięknie, ale po to, żeby poznać pracownika i jego słabości. Z biegiem czasu są one wykorzystywane i wytykane palcami... Dla własnego zdrowia psychicznego radzę nie pchać się w te strony

Czy w Stadlerconsulting.Pl Krzysztof Stadler jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy urlop w Stadlerconsulting.Pl Krzysztof Stadler jest płatny 100%?

Nie ma czegoś takiego jak urlop, dostajesz umowę o dzieło z normą do wyrobienia za 1000 zł miesięcznie. Praca po 8 h dziennie od pn do pt. Jak jesteś chory musisz pracować z domu a jak chcesz dzień wolny to możesz o nim jedynie pomarzyć. Ta firma to ściek, najgorszemu wrogowi że życzę aby tam pracował. Panowie"szefowie" (usunięte przez administratora)pracowników, dziwi mnie ze nikt tego do sądu nie zgłosił

Danuta

Z tym dniem wolnym to w jakim kontekście pomarzyć? Masz na myśli po prostu to, że nie zarabiasz? A napiszesz coś więcej o tym “dziele”, które tutaj wykonywałeś?

Urlopy są normalnie rozliczane i płatne nie wiem o co chodzi z brakiem udzielania urlopu, bo ja z tym problemu nie mam.

@Monika

Monika, pracujesz tam? Jak wrażenia? Na początku zawsze jest ok, zobaczysz jak będzie później.

@K.

Jak będzie później czyli o jaką perspektywę czasów Ci tak naprawdę chodzi? z jakich konkretnie przyczyn jest tak, że początki są w porządku? u Ciebie jaki w takim razie był, co zachęcało do podjęcia się współpracy?

@Danuta

Parę razy padło pytanie o to jaką umowę firma proponuje. Czy ktoś wie i jest w stanie udzielić w końcu tej informacji, czy jest to zlecenie, B2b czy jednak poządany przez wszystkich etat ?

Korbowód
@Ewa

Etat

@Korbowód

Ale umowa o pracę jest od początku, czy obowiązuje jakiś okres próbny na innej umowie? Jeśli jest okres próbny to ile on wynosi?

@Ewa

Mnie zaproponowano umowę o dzieło na miesiąc, z mega wyśrubowanymi targetami dotyczącymi rozmów telefonicznych, uwaga!!!trwających conajmniej 60 sekund i ilością wysyłanych codziennie maili... z tzw szkoleniem kosztującym 500 zł jeśli nie przetrwasz miesiąca... przy czym to szkolenie to opowieść szefa jak on zaczynał...

@Anna

Nie masz co marzyć o umowie o pracę... dostajesz umowę o dzieło na 3 msc. z norma do wyrobienia za 1000 zł miesięcznie a potem wpad

Danuta

Co najmniej 60 sekund? To już tak w praktyce ile tych rozmów miało wyjść? Skoro stawiali takie cele to chyba znajdywali się tu pionierzy, którzy to wyrabiali, no bo skąd mieliby brać te liczby? To tamci jakąś extra kasę zgarniali pewnie?

Nie ma opcji negocjacji innej umowy podczas procesu rekrutacji? Czy komuś udało się w ogóle pozostać w pracy po tym pierwszym okresie 3 miesięcy i dostać umowę o pracę? Czy w ogóle wspominają coś o umowie o pracę podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Radzę omijać szerokim łukiem. Praca za (usunięte przez administratora)pieniądze, (usunięte przez administratora), umowa o dzieło - przy czym siedzisz w biurze od pon do pt po 8h i wyrabiasz normę jak za pełen etat, ale za 1200zl ;)

Byłam/widziałam

Trzymać się z daleka od tego miejsca. Wyzysk człowieka, manipulacje, (usunięte przez administratora) Chcieliby być biznesmenami, a są kanaliami przez które ludzie tracą czas i zdrowie.

K.

Szczerze, nie polecam. Panowie przedstawiają firmę w samych superlatywach. Następuje później "szkolenie" dotyczące wiedzy o firmie a głównie tego jak wmawiać ludziom przez telefon, że muszą zapłacić za "bycie prestiżową firmą" z podkreśleniem wad, które się popełnia. I tak jak ktoś już tu napisał, nigdy człowiek nie ma racji, zawsze popełnia się błędy co jest wytykane poprzez wcześniej wspomniane "gierki psychologiczne".

(usunięte przez administratora), wyzysk, poniżanie, manipulacja psychologiczna. Nie polecam. Na początek dostaniecie umowę o dzieło za śmieszne pieniądze a target do wyrobienia jak za 8h.

Andzia

Pracę w Stadler consulting wspominam bardzo dobrze, atmosfera super, aż z chęcią chciało się przyjść. Zawsze otrzymywałam pomoc jeśli czegoś potrzebowałam, były wysłuchiwane moje sugestie i pomysły. Można nauczyć się ciekawych rzeczy i praca sama w sobie jest przyjemna.

Beta
@Andzia

A czy jest tam umowa o pracę? Czy zlecenie?

K
@Andzia

Opinia kopiuj wklej z poprzedniej. Jakby pracodawca wydelegował osoby do pisania pochlebnych opini

Pracę w Stadlerconsulting wspominam bardzo dobrze. Atmosfera, jaka panuje w biurze jest przyjazna, niemal rodzinna. Pracownik zawsze jest wysłuchany, a jego zdanie i pomysły brane pod uwagę. Sama praca jest bardzo rozwijająca i daje wiele satysfakcji. Polecam z całego serca.

Beta
@Michał

Czy jest umowa o pracę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler - Jaworzno

• Jak się pracuje w Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler?

Zobacz opinie na temat firmy Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Stadler Group - Media & Consulting Krzysztof Stadler
  • ul. Fryderyka Chopina 94D