Opinie o DP Solutions Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DP Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DP Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Solutions Sp. z o.o. w Mysłowice

adam

Ktoś ma juz papiery u komornika jezeli chodzi o DP SOLUTIONS ? jest z czego sciagac kase ?

SF
@adam

niestety nie ma - firma niby jest niewypłacalna a samochody nadal mają i biuro także

Marta Nowy wpis

dzień dobry czy tutaj pracowali handlowcy? Nie mogłam znaleźć takiej oferty w sieci, w zasadzie żadnej z bieżącego okresu a widziałam ten komentarz o tym, że firma posiada „jeszcze” samochody. Na jakich stanowiskach z nich korzystano?

adam

Łukasz
@adam

A dużo ci zalegają? Jakie to kwoty?

Zaba
@adam

Teraz firma nazywa się dp instalacje

@Zaba

i co dalej? mam na myśli to co konkretnie dalej mogło się zmienić względem tej nazwy chociażby? kiedyś było napisane, że ciągle szukają tu ludzi, więc jak zatrudnienie obecnie się przedstawia? jest więcej czy mniej osób niż w listopadzie i co warunkami finansowym po nowym roku?

SF Nowy wpis
@adam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy DP Solutions Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Instalator Nowy wpis

Witam, jezeli klient sam się nie upomni o lepszej jakości materiały czy komponenty np falownik to Pan Mateusz montuje najtańsze chińskie podzespoły które nawet jednego sezonu nie wytrzymują, a słowo reklamacja i gwarancja u tego Pana nie istnieją. Szkoda słów

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DP Solutions Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w DP Solutions Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

NK MP

Przestrzegam przed tą firmą. Robi instalacje fotowoltaiczne i znika. Gwarancje usług są tylko na papierze !!!

Stanisław

Pan Marcin nie rozliczył się ze mną za 2 tygodnie pracy przy montażu fotowoltiki na ziemi… proszę uważać na ich oferty pracy, szukają (usunięte przez administratora) Nie odbierają ode mnie telefonów. Sprawa na policji.

Katarzyna
@Stanisław

Przykre,,, Napisz chociaż jak pracowałeś, miałeś u niego zleceniówkę czy umowę o dzieło? Bo za umowę o pracę chyba by zapłacił, tam myślę...

@Stanisław

Pan Marcin ? W tej firmie jest ich dwóch Marcin B czy Marcin S ?

Maja juz nowe firmy

maja juz nowe firemki i dalej kreca. Mateusz ludzi szukal do pracy, oferty na portalach pracowniczych wrzucal, kasa widac lezy bezpiecznie na prywatnym koncie. DP Instalacje Mateusz Czaja NIP 9542745267 ul. gen. Józefa Hallera 18, 40-321 Katowice (ceidg), DP Finance Aleksandra Bogacz NIP6272676418, ul. Cmentarna 19a/1, 41-500 Chorzów (ceidg)

@Maja juz nowe firmy

A co takiego w nich już niby kręcą skoro dopiero ludzi szukają?

Joannax2
@Joanna

Kto kryje się pod tym nikiem ? Czaja czy ten ciepły ziomek Stępowski?

@Joannax2

? :( Skąd takie jakieś dziwne podejrzenia. xd

Zaba
@Joanna

Ciągle szukają ludzi bo ciągle odchodzą od nich

Poszukuję

Czy ktoś zna miejsce zamieszkania Marcina Bogacz i Mateusza Czaja ? Chce się wybrać do nich osobiście. Mi i moim pracownikom nie zapłacili za wykonaną pracę. Komornik nie ma z czego ściągnąć kasy A ja jestem w plecy już 16 tys.

@Poszukuję

Naprawdę uważasz, że osobista wizyta się na coś zda, skoro sam komornik niczego wskórać nie może?

Bystry
@Poszukuję

Zadzwon do Mateusza i sam się zapytaj gdzie teraz jest, jego nowy numer 575 033 239.

@Bystry

A może zmienił numer, żeby mieć więcej prywatności a Ty go od tak rozdajesz. :/ I to jeszcze na forum publicznym. To prawdziwy numer?

Znam
@Poszukuję

Pan Stężowski co zmienił nazwisko na Bogacz, ma rodzinny domek w 59-300 Lubin, ul Pawia 58/11. Prezes 40-467 Katowice, Miła 5a/9 (Dane ogólnodostępne)

zapraszam pomożemy odzyskac należność 531251668

zapraszam do kontaktu pomożemy Panu odzyskać należność 531251668

Elżbieta
@Kinga Dkow Wierzyteności

I serio się da coś odzyskac? Ile to w ogóle zajmuje?

Czy firma jest wypłacalna ? Zrobili u mnie we Wrocławiu instalacje pv na dachu, po tych burzach jeden z paneli urwał się i odleciał na żywopłot. Brak kontaktu z firma. Pan Czaja prowadzi juz nowa firmę i nie chce zająć się sprawa w poprzedniej firmie. Łamane są warunki umowy. Jutro zgłaszam sprawę do sądu cywilnego. Skandal...

@Marcin

Witam zajmujemy sie juz tą spółka mamy pokrzywdzone dwie osoby jesteśmy profesjinalna windykacja i kancelaria zapraszamy do współpracy nasz nr tel 531251668 717888591

@Marcin

zapraszamy nr tel odzyskamy Pana należność dwóch naszych klientów odzyskało pieniądze 531251668

Kinga

Witam, jesteśmy profesjonalną windykacją DKOW WIERZYTELNOŚCI pomogliśmy odzyskać należność dwóm klienta (usunięte przez administratora) przez tą spółkę jeżeli są tu osoby pokrzywdzone przez P.Mateusza Czaje zapraszamy do współpracy. nr tel : 531251 668 717888591

Kinga

Prawnik zasugerowal, zeby dochodzic naleznosci bezposrednio od czlonkow zarzadu na podstawie art 299 ksh. Wiem ze Mateusz Czaja wznowil dzialalosc gospodarcza wiec musi miec cos na siebie. Gdzie jest majatek spolki ? Musieli miec jakies narzedzia etc. Kapital DP to 100 tys, pytanie czy byl wniesiony skutecznie, gdzie sa te pieniadze ? Panie Czaja 286 kk sie klania. Od 2 lat nie publikowali bilansow - dlaczego ?

Elżbieta
@Kinga

A nie ma gdzieś w krs takich informacji? Długo już starasz się żeby odzyskać pieniadze?

Szymon

Długo nic nie pomagało, miałem też nie skuteczną egzekucję komorniczą, ale w końcu odzyskałem pieniądze. Polecam zadzwonić bezpośrednio pod numer 516 322 838

Kazek
@Szymon

Do kogo jest ten numer ?

XxX

Cześć wszystkim nie polecam pracy u Mateusza C. Osoba która by nawet zemdlała na dachu musiała by pracować a jeśli nie to by powiedział (usunięte przez administratora) I kazał wracać autobusem nie wiedząc nawet gdzie znajduje się jaki kolwiek przystanek autobusowy

Marcin, Mateusz.. biznesmeni.. kiedy oddacie pieniadze ktore wisicie nawet sprzątaczce waszego biura ?

Macie na myśli którego Marcina ? Bo w tej firmie przewija się dwóch . Marcin B czy Marcin S ?

kazek

Witam .Mam podobny problem z tą firmą.Chciałbym się zapytać jak skończyła się "przygoda"z tą firmą bo u mnie po 2miesiącach dalej nic.

@kazek

a to macie z nimi cały czas kontakt? Co firma mówi, jak się tłumaczy? Może mają jakieś problemy chwilowe?

@Marta

Kontakt się urwał po zgłoszeniu sprawy na policję.Teraz czekam na reakcję firmy ale przypuszczam się spotkamy w prokuraturze albo w sądzie

kazek

Właśnie dostałem dzisiaj z policji informacje o wszczęciu postępowania pod nadzorem prokuratury.Może uda odzyskać się utracone pieniądze.

@kazek

Tak z ciekawości to ile takie postępowanie może trwać mniej więcej? Wiesz coś o tym?

@Joanna

Nie wiem ale policjant powiedział jeżeli mają wszystkie dane to około miesiąca a póżniej to już prokurator.Oby jak najszybciej

nie polecam

instalacja rozebrana i zostawiona, od dwoch tygodni prosze sie s p Marcina o powrot na budowe ale ciagle mnie zbywa. nie wyplacja pieniedzy swoim pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o DP Solutions Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w DP Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Solutions Sp. z o.o.?

DP Solutions Sp. z o.o.
  • Pl. Plac Wolności 1