Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski

Mysłowice

Opinie o Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski

gfgvbbv

firma moze by byla wpozadku gdyby juliusz zaczal ludzia placic a ak to se ino wrogow narobi

Stalmacha

Tak się składa, że owa firemka robiła mi ocieplanie przy Stalmacha w Mysłowicach, zależało mi na szybkiej realizacji tego zlecenia a termin przedłuzył się trzy krotnie!!! terminowość nie jest ich mocną stroną, przyjeżdzali rzadziej niż można było się ich spodziewać. Jesli chcecie czekac z ociepleniem swojego budynku do przyszlej zimy to polecam , a jesli chcecie miec szybki i fachowy remont to stanowczo odradzam

Miecio

Pracowałem w Jokerbud normalnie umowę o pracę miałem na czas nieokreślony .Warunki pracy nie najgorsze..Zawsze terminowo wypłacane.Niestety jak się komuś nie chce robić to nie zarobi nikt nikomu za darmo nie będzie dawał..Wyjechałem za granicę i uwierzcie mi ze czasami tęsknię za praca w Joker.

Edyta

@Damian, czy do tej pory otrzymałeś umowę? Kontaktowałeś się z pracodawcą w tej sprawie, dlaczego jej nie otrzymałeś od razu? Czy prócz Ciebie są osoby w podobnej sytuacje jak ty? Napisz czy wypłaty miałeś terminowe i wszystko się zgadzało? Może to przejściowa sytuacja?

W.
@Edyta 11.08.2017 08:34

Pracuje jusz tyle lat i nie ma najmniejszego problemu z wyplatami.Co tydzien w piatek wieksza zaliczka na weekend. Pseudo fachowcy z komornikami na karku sami leca w kulki nie chca umowy za robote zycza sobie jak by conajmniej kierownikami budowy byli a nic nie robia jeszcze potrafia tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i musze po nich poprawiac. Takich preacownikow Julek nie chce...i wtedy zaczyna sie problem.

Spec

Ja tam nie narzekam...Kasa sie zgadza wiec jest ok.Dla osób którym sie nie chce robić i nic nie potrafia to odradzam bo wyleca na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ne jabłko szybciej niż sie tego spodziewaja..

Cierpliwy

Banda oszustow i nieudacznikow. Jokerbud myslowice to firma parabudowlana. Ale i kosa kiedys na kamien trafi.

opole

nazwa to chyba joke bud a nie joker bud haha, jeden wielki żart

mirko

Jokerbud słowikowski mysłowice nie polecam, cwaniaczki i tyle, puszczą cię z torbami, zyski za wszelką cenę co do grosza!!! Fachowość u nich to pojęcie nieznane

Boboo

Ja osobiście poleca. Co do zarobków jest ok . Jeśli ktoś przychodzi pracować to zarabia , a jeśli ktoś przychodzi i robi wszystko by nie robić to nie zarobi. Bywają tez premie, no ale nic za darmo... kiedy trzeba coś zrobić to trzeba i tyle jak w kazdej firmie

ten sam co zawsze

Nie warto. Do PIP'u z nim.

budovlaniec

Bezsensowna firma. Żerowania na naiwności specjalistów ( usunięte przez administratora )

robol

( usunięte przez administratora ). nie polecam!! lepiej w biedronce na kasie.

Mały

Ja to nadal pracuję u niego, bo innej opcji nie mam, ale tylko czekam, aż ktoś kiedyś nie wytrzyma i stanie się to o czym marzy reszta brygady ;-)

erwin

Potwierdzam wszystko racja, zgadzam się w 100%

Zostaw opinię o Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joker Zakład Usługowo-Handlowy Juliusz Słowikowski