Opinie o Kubiczek Marcin w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kubiczek Marcin. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kubiczek Marcin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubiczek Marcin w Katowice

Upadły Nowy wpis

Pan Syndyk zupełnie nierzetelny i niewywiązujący się ze zobowiązań. Wiele obietnic bez pokrycia. Niestety wiele decyzji podjętych przez Pana Syndyka niesie za sobą wątpliwości natury etycznej oraz prawnej, a balansowanie na granicy prawa to niestety codzienność. Brak empatii czy jakiejkolwiek przyzwoitości nie może być tłumaczone zapisami prawa, które notabene nie zawsze potwierdzają wersje przedstawione przez Pana Syndyka. Manipulowanie wydarzeniami, nadużycia, naciąganie prawdy czy często zwykłe kłamstwa przedstawione upadłemu aby usprawiedliwić swoją nierzetelność i brak kompetencji to standard pracy Pana Syndyka. Pan Syndyk często powołuje się swoją renomę oraz reputacje lecz niestety żadne z jego twierdzeń na swój temat nie ma pokrycia wśród stron jego spraw/klientów lub współpracowników. Delikatne (aczkolwiek bardzo wymowne) powoływanie się na wpływy, chwalenie się "sukcesami" podczas przydzielania spraw upadłościowych czy zapewnienia o możliwości "negocjacji" w sprawach upadłościowych z decydentami to niestety kolejna rzecz którą Pan Syndyk uskutecznia regularnie. Próby łagodnego podejścia do sprawy w celu wzbudzenia zaufania prowadzą jedynie do uzyskania pozytywnego wizerunku swojej kancelarii, po czym Pan Syndyk bez żadnych zahamowań działa jedynie na swoją korzyść, nie dbając kompletnie o pozytywne zakończenie sprawy dla stron, lecz jedynie o bilans na swoim koncie bankowym. Wiele artykułów prasowych z wątpliwościami na temat pracy Pana Syndyka nie wzięła się z niczego, nie polecam, a wręcz ostrzegam przed współpracą.

Czy można liczyć w Kubiczek Marcin na prywatną opiekę medyczną?

pracownik Nowy wpis

Pracodawcą zupełnie niekompetentny. Niesłowny. Ignorujący pracownika. Nieterminowy. Nierówno traktujący pracowników, dyskryminujący. Niewywiązujący się z podstawowych obowiązków pracodawcy. Gdybym nie miał innych spraw na głowie (czyt.: normalna praca), poszedłbym z kwitami do wszystkich możliwych instytucji. Dramat.

bolek Nowy wpis

W naszej sprawie niechlujny i nieprofesjonalny.To drugi wpis tej samej treści ponieważ poprzedni zniknął lub bezpodstawnie został usunięty

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bolek

W naszej sprawie niechlujny

Zostaw merytoryczną opinię o Kubiczek Marcin - Katowice

• Jak się pracuje w Kubiczek Marcin?

Zobacz opinie na temat firmy Kubiczek Marcin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kubiczek Marcin
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Francuska 34
    40-028 Katowice