Opinie o Michał Kozak A&M Kozak w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Michał Kozak A&M Kozak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Michał Kozak A&M Kozak o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Kozak A&M Kozak w Pszczyna

Karina Nowy wpis

Pracuje w firmie kilka miesięcy. Wszystko okej. Wypłata na czas ,a szefostwo super ! Polecam

Irena Nowy wpis
@Karina

Karinko, a to praca sprzątająca, czy jesteś w biurze i odbierasz telefony od klientów? Interesuje mnie praca przy sprzątaniu, ale chciałabym stawki poznać, jakie pan Michał płaci :)

Karina Nowy wpis
@Irena

Ja sprzątam. Stawki są indywidualnie za dane sprzątanie z tego co wiem

@Karina

Nigdy nie pracowałam w takim systemie, dałabyś radę przybliżyć te stawki w widełkach:) I od czego zależy jakie zlecenie dostajesz, koordynator rozdziela pracę, czy jak to u was wygląda.

Obecnie coś dzieje się w firmie Michał Kozak A&M Kozak w mieście Pszczyna? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Czekamy na aktualne wieści odnośnie Michał Kozak A&M Kozak, napiszcie co u nich słychać!

Bernadeta

Problemy z odbiorem wynagrodzenia za pracę, jeżeli kogoś stać i lubi pracować za darmo to jest to firma dla niego

Julia

Pracuje i bardzo jestem zadowolona. Szef super ,a wy ogrodzenie zawsze przed czasem. Polecam!

Czelajaca
@Bernadeta

Witam, a otrzymala Pani w okncu swoje wynagrodzenie ?

Ja mam na umowie termin wynagrodzenia do 14 każdego miesiąca. Pani Bernadeta dała opinie 12.10. Wychodzi na to że nie doczytała umowy ,a szef i tak wypłaca zawsze wcześniej.

Edyta
@Marta

A nie ma opcji, że pisała o kasie sprzed wcześniejszego miesiąca? Pzt., każdy ma tutaj dosłownie te same warunki jeśli o umowę chodzi? Nie da się elastycznie dogadać?

@Edyta

Nie chodziło o zeszyt miesiąc tylko bieżące wynagrodzenie. Co do umowy to już nie ze mną rozmowa. Pozdrawiam :)

@Marta

Zeszły *

Edyta

No i o co tutaj tak naprawdę chodzi... Dwie aktualnie zatrudnione osoby z firmy napisały rozbieżne opinie dotyczące terminowości wypłat... Z czego to wynika? Kto wkręca czy może są tu różne warunki dla poszczególnych stanowisk czy coś? Orientuje się ktoś?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Michał Kozak A&M Kozak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Polecam wszystkim którzy mają dość firm "masówek", współpraca na wysokim poziomie, indywidualne podejście do klienta oraz mega zaangażowanie właścicieli, tego nam trzeba było. Usługi sprzątania naprawdę na najwyższym poziomie.

Klient

Bardzo konkretna firma, wchodzą i każdy wie co ma robić a to teraz żadko spotykane! Działają szybko, tanio i solidnie. Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Kozak A&M Kozak - Pszczyna

• Jak się pracuje w Michał Kozak A&M Kozak?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Kozak A&M Kozak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Kozak A&M Kozak?

Michał Kozak A&M Kozak
  • Dworcowa 12 lok. 4