Prodrex

Rudołtowice

Opinie o Prodrex

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Może warto starać się o pracę?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Prodrex? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mariusz
@pracowalam 20.03.2018 00:47

Droga koleżanko, powinnaś być dumna z prezesa Kaczyńskiego. To on podniósł kolejny raz najniższą krajową. Dla osoby Twojego pokroju to szczyt możliwości. Nie masz odwagi przedstawić się publicznie. Nie masz też podstawowej wiedzy - zainwestuj w słownik ortograficzny, proszę. Jeżeli chodzi o samą pracę, fakt nie jest szczytem ambicji, nie kazdy lubi, nie każdy potrafi. Skoro pracowałaś to pewnie pamiętasz, że to właśnie w tym roku zmienił się system płacowy. System który pozwala Wam zarobić 500/600zł dodatkowo co miesiąc(nie licząc wzrostu stawki). Nie muszę Ci tez przypomnieć, że to właśnie koleżanka Marzena wraz z moją skromną osobą wywalczyła dla Was te znaczne podwyżki. Także, miej cywilną odwage i przedstawiaj się z imienia i nazwiska. A pierw słownik. Pozdrawiam

Patrycja

@pracowalam, bardzo dziękuje za Twoją opinię, ale postaraj się nie używać danych osobowych pracowników Prodrex (Zabrania tego regulamin - https://www.gowork.pl/regulamin). Imiona, inicjały czy pseudonimy również zaliczają się do danych osobowych. Oczywiście jeśli masz jakieś jeszcze uwagi co do pracy w tej firmie zapraszam do wypowiadania się. A innym jak się pracuje w Prodrex? Dawno nie dodawaliście opinii i jestem ciekawa czy coś się zmieniło w funkcjonowaniu firmy. Wypowiecie się?

Byłypracownik.

Pracowałem parę miesięcy na terenie Trw w Czechowice-Dziedzice i tam jakąś masakra Tomasz lider kierownik i prezes w jednym bo niewiem do tej pory kim on był niemal pojęcia o niczym a na pewno nie o pracy dwie lewe ręce ale uważał się za wszechwiedzącego zarobki masakra już kobiety z podfirmy zarabiamy lepiej odradzam tą firmę w lidze zarobić o wiele lepiej

Nerwus

Pracowałem na Valeo i powiem tyle że katastrofa brak jakich kolwiek perspektyw i rozwoju pieniądze śmieszne w porównaniu do roboty którą trzeba odwalić pracownicy starzy uważają się za kierowników i się żądzą. Jeśli planujesz pracować tam to ci stanowczo odmawiam.

TrelaMorela

Pracowałem tam jako kierowca ciężarówki za 1600 zlotych. Wstyd i gańba. Sebastian i Kamilka rodzeństwo które patrzy żeby najpierw nabić swoje kapsy a potem dopiero myślą o pracownikach. Złodzieje i oszuści. Za żadne skarby się tam nie pchać. Odradzam.

ytre

zalezy tak na rpawde kto na jakie wynagrodzenie liczy idac do pracy i zalezy na co chce te pienaidze przeznaczyc bo mzoe to chodzi o prace dorywcza np.

wku...iony

Kasa tragedia kierownik ponzej krytyki ogolnie czas pomyslec o czyms innym

ola

nie polecam

aaaa

[usunięte przez moderatora]atmosfera... [usunięte przez moderatora] zarobki i[usunięte przez moderatora]towarzystwo.... zapraszamy !!!

pracucący

Ludzie tu od co najmniej 5 lat podwyżek nie widzieli a firma ma zyski gigantyczne, prezesi wszystko dla siebie, a my fizyczni na nich [usunięte przez moderatora]

łeheheh

Tragedia jednym słowem :P

były

całkowicie zgadzam się z przedmówcą!!!

kurdefimel

Za żadne skarby tam się nie pchać !!! Słabo płacą, [usunięte przez moderatora] do bani, brak organizacji, brak perspektyw...brak słów.

bardzo marnie płacą...

Zostaw opinię o Prodrex - Rudołtowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prodrex