Opinie o KMG Stolarka sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KMG Stolarka sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KMG Stolarka sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMG Stolarka sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Administrator Nowy wpis

Czy firma KMG Stolarka sp. z o.o. oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

oszukana

Poszukuje osób oszukanych/poszkodowanych przez firmę KMG.Pilne!

@oszukana

Pani, toż to bedzie kilka autobusów ludzi, gdzie ich Pani wszystkich pomieści?? ;-)

Darek Nowy wpis
@oszukana

Witam, proszę o informację w jaki sposób firma KMG Stolarka (usunięte przez administratora) panią. Mam z nimi sprawę gdyż w 2021 r zakupiłem 6 szt. drzwi PPOŻ EI30 ktore odebrałem niekompletne tzn. Ramy osobno, skrzydła osobno, zawiasy osobno, szyby osobno i twierdzą że w takim stanie wydają towar. Mam z nimi sprawę odszkodowawczą w Sądzie w Tychach. Będę wdzięczny za udzielenie mi informacji. Pozdrawiam DAREK 501480368 biuro@oknadarek.pl

jurny wasyl

w całej tej firmie tylko Jolka jest fajna ;-)

Mieczysław
@jurny wasyl

Naprawdę? Nie ma innych przyjaźnie nastawionych pracowników? A jak kontakty z szefem, można się dogadać?

nick
@Mieczysław

Nie bardzo.

Nick Nowy wpis
@Mieczysław

Zapomnij o dogadaniu się, no chyba, że w 100% zgadzasz się z szefem, tylko w takim przypadku tak

Dominika Nowy wpis

Ale o co chodzi z tym dogadywaniem się? W jakich kwestiach nie idzie się dogadać z szefem? W takich najprostszych codziennych rzeczach czy raczej chodzi o zarobki, system pracy?

Małgorzata

orientuje się ktoś może gdzie firma się ogłasza jeśli o przyjęcia chodzi? na ich stronie niestety niczego nie znaleźliśmy. na jakie warunki zatrudnienia obecnie można tutaj liczyć? i odnosząc się do niektórych opinii tutaj... Czy część z nich do dziś jest aktualna?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KMG Stolarka sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy na region Małopolski? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Pracowanik

Pracowałem w firmię KMG stolarka i powiem tak: Była to moja pierwsza poważna praca w jakieś większej firmie. I jak na początek dla kogoś kto nie wymaga zarobków dużych tylko najniższa krajowa to może iść :P Pracowałem w biurze, miałem dużo obowiązków, byłem często pod dużym stresem, zostawałem po godzinach (za które nie ma dodatkowych pieniędzy. Tak... musisz czasami zostać a nie dostaniesz za to ani złotówki więcej.) a nie przekładało się na wynagrodzenie. Niestety Prezesi tej firmy nie posiadają klasy. Jeśli pracujesz za marne pieniądze są szczęśliwi i nieśli by Cię na rękach. Gdy postanawiasz odejść z firmy z różnych względów są w stanie zrównać Cię z błotem. Sam byłem świadkiem dwóch takich rozstań i potem sam się przekonałem na własnej skórze, gdyż nie usłyszałem nawet słowa "dziękuję za współprace" czy nawet głupiego "cześć". Dużo można byłoby pisać negatywów o tej firmie, że zabrakło by znaków lecz są również dobre strony. Ludzie, z którymi pracowałem byli w porządku, fajnie się z nimi pracowało i zawsze służyli pomocną dłonią oraz zdobyłem cenne doświadczenie jak np. radzić sobie w stresujących sytuacjach czy jak nie dawać się wykorzystywać. Odszedłem z firmy do innej, w której po roku osiągnąłem status na, który w KMG musiałbym pracować przynajmniej z 4-5 lat. Jaka jest teraz sytuacja w firmie? Dokładnie nie wiem bo minęło trochę czasu jak tam pracowałem lecz nie spodziewałbym się jakiś diametralnych zmian.

dza
@Pracowanik

dokładnie

Cxc
@Pracowanik

Bo wszystko jest prawda.

Sebastian

Ja roponad rok temu pisałem o reklamacji i do dnia dzisiejszego nie zostala rozpatrzona . Robię poprawki w innej firmie i KMG idę do sądu bo moja cierpliwość już znikła !!!!!!!!!

Łukasz
@Sebastian

Widocznie złą firmę wybrałeś kolego

Czy KMG Stolarka sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

SYFON

TAK 6-14 lub 8-16

Grażyna
@SYFON

Ostatnio nikt nie zabiera tu głosu, więc już myślałam, że i na to pytanie nikt nie zechce odpowiedzieć. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś. KMG Stolarka jest wiodącym producentem stolarki z aluminium i PCV w województwie śląskim, opolskim, dolnośląskim i małopolskim, oraz jednym z czołowych w Polsce południowej - tak słyszałam. Fajnie byłoby spróbować swoich sił w takiej firmie. Orientujesz się może, czy aktualnie chcą zatrudnić nowych pracowników?

SYFON
@Grażyna

Produkują tylko stolarkę aluminiową,nic nie wiadomo o nowych rekrutacjach

Lucjan Raczak

Od dwóch lat kupuję konstrukcje z tej firmy. Odebrałem kilkanaście dostaw. Poza jednym opóźnieniem kilku dniowym z powodu"podobno" braku pełnej dostawy szyb. Nie narzekam na współpracę. Jakość wyrobów na bardzo dobrym poziomie współpraca z oferentami i przedstawicielem handlowym również. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

@Lucjan Raczak

robek to znowu ty (usunięte przez administratora)

@Lucjan Raczak

Niezła bajka. A raczej wspaniała bzdura.

Wymienilismy z mezem stare okna drewniane w domu prywatnym na aluminiowe w pieknym orzechowym kolorze. Jestem zachwycona jakoscia, precyzja wykonania i montazu. Nie mam zadnych zastrzezen do firmy KMG Stolarka. Terminowo i sprawnie! Polecam z calego serca.

@Anna

robek ty tutaj bajek nie wypisuj bo nie masz nawet talentu pisarskiego haha

Sid

Firma komedio-dramat,termin u nich trwa rok świetlny,nie wywiązują się z umów,Daj "Państwu" zaliczkę ,a automatycznie mają Cie głęboko..a jeśli jakimś cudem towar dojedzie to nigdy nie jest kompletny !!Nie polecam!!!

znający życie
@Sid

Proszę Panstwa Handluję z Nimi od paru lat i sprawa wygląda następująco nie są ideałem ale nie odbiegają od średniej na rynku i mi też zdarzają się opóżnione dostawy od nich ,ale w granicach tej średniej Jeżeli spojrzymy na rynek w tym roku to można to przewidzieć i wcześniej zareagować .Jeżeli nie dbasz o swoje to masz opóźnienia bardzo duże lub jeżeli masz kłopot z zapłatą to każdy traktuje Twoje zlecenia jako mniej ważne (wiem to z własnego doświadczenia) Mam nadzieję że Pan takich problemów nie ma i dba Pan o swój biznes

@znający życie

robert nie pitol bajek na tym forum! haha!

Sebastian

Witam . Od roku czekam na załatwienie reklamacji i nie mogę się doprosić napraw na reklamację pierwszą przyjechali po pół roku na wymianę szyby i od razu ją zabrali gdyż była także uszkodzona. Pan od reklamacji jest ok przyjmuje wszystko na "klatę" należy mu się medal od właścicieli ma fajny tekst przekaże właścicielowi i na tym kończy się jego rozmowa o sposobie załatwienia reklamacji. Okna są bardzo ładne i wykonanie super ale obsługa reklamacyjna MNIEJ NIŻ ZERO w związku z tym kieruję sprawę na drogę postępowania sądowego.

@Sebastian

nie Ty pierwszy i nie ostatni, kmg jest w sądach bardzo często

kmg sroczka haha

Stefan

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać? Skoro nikt nie narzeka to pewni dobrze się pracuje?

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

zadowolona
@Norbert

Potrzebuje

Feliks

Generalnie taka cisza na forum to znak , że dobrze się pracuje.

Julita

@zadowolona, a czego wynikiem były te zmiany? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w KMG Stolarka? @wesoły wacek, czy Ty masz inne zdanie na temat pracy w KMG Stolarka? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy. @miejscowy, długo pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Jak atmosfera? @GiGi, czy możesz powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi innym użytkownikom forum.

Milena

Czy sytuacja w firmie zmieniła się na korzyść od ubiegłego roku? Gdyby było źle to pewnie pisalibyście atu cisza od roku!!!

zadowolona
@Milena

Znacznie się poprawiło. Pracuje się lepiej i pieniążki poszły w górę.

wesoły wacek
@zadowolona

taaa, a świstak siedzi i zawija te sreberka haha

miejscowy

daj sobie spokój kolego, rotacja ph jak na karuzeli, zatrudniaja chyba za wlasna firme albo etat za jakies marne pieniadze i lubia zmieniac umowy w trakcie, szczerze nie polecam tych partyzantów, popytaj w branzy stolarki aluminiowej to bedziesz mial jasnosc z kim masz przyjemnosc a raczej nieprzyjemnosc

miejscowy
@miejscowy

Chyba nie wiesz co to rotacja. Popatrz lepiej na inne firmy z branży.

GiGi

Ja nie narzekam. Jest OK.

kolega marusia
@GiGi

maruś nie wypisuj tutaj bajek tylko liż dalej uczciwie i o wazelinie nie zapomnij! heej!

Łoś super ktoś

Dd Stefana - na szczęście Ci którzy są zadowoleni po prostu pracują (robią swoje) i nie mają potrzeby czytać tych opinii. Pamiętajcie że firmę tworzy cały zespół więc po części każdy pracownik tym hejterskim pisaniem opisuję swoją pracę. Na koniec powiem że bez względu na sytuację materialną firmy (to naturalne - w "budowlance" bywa różnie) zawsze można liczyć na pomoc i zrozumienie. Skala osiągnieć firmy jest całkiem duża, mamy się czym chwalić nie zauważając przy tym sporej liczby negatywnych opinii. Czasami może pojawiają się i jakieś komplikacje ale to takie naturalne - jak w życiu. Pozdrawiam

dex
@Łoś super ktoś

Masz rację. Pytanie również do osób, które zwolniły się w poszukiwaniu czegoś lepszego i szybko błagały o możliwość powrotu. Fajnie by było jakby te osoby też napisały jak jest na prawdę.

@Łoś super ktoś

tyś się chyba ze swoim fallusem na rozum zamienił! haha!

Zostaw merytoryczną opinię o KMG Stolarka sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

KMG Stolarka sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Junacka 29
    43-502 Czechowice-Dziedzice