Opinie o KSM Zeman Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KSM Zeman Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KSM Zeman Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSM Zeman Sp. z o.o. w Rajcza

Gabryjel

Prezes po zasadniczej szkole awodowej.Niespelniony spawacz wywalony z Energoinstalu.To jak ma być dobrze.

@Elżbieta

Prezes jest strasznie prostym człowiekiem i chamsko się odnosi do pracowników. Traktuje ich jak (usunięte przez administratora) i poniża. Nikomu nie polecam tej firmy

Gaba Nowy wpis

Jakie wykształcenie ma prezes, nie powinno raczej interesować pracowników, to każdego indywidualna sprawa, wpadłam tu w sumie podpytać o pracę dla mojego męża. Chodzi o stanowisko spawacza, nie ma żadnej otwartej rekrutacji ale zawsze pozostaje samodzielne wysłanie po prostu swojego CV. Doświadczenie ma spore, ponieważ będzie to za 20 lat pracy, od jakiej stawki początkowej na godzinę zaczynałby u was w firmie?

Gabryjel

@Gabryjel

Nawet jeśli to co z tego? Wykształcenie na papierze to raczej nie wszystko? Ma to według Ciebie jakiś wpływ?

były pracownik Nowy wpis
@Elżbieta

już jakiś czas tutaj nic nie pisaliście... dajcie znać, czy kwestia wypłacania terminowych wynagrodzeń uległa poprawie? można już spodziewać się co miesięcznej, regularnej pensji? :) szukam pracy w okolicy, natknąłem się na tę firmę i mam zamiar złożyć CV, tylko chcę wiedzieć, jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy.

Waldek

@WI ...Jak jest/było na kontraktach zagranicznych to tego nie wiem, ale praca na miejscu w Pszczynie zawsze wynagradzana jest na czas, a nawet przed czasem. To potwierdzić mogę z własnego doświadczenia.

@Waldek

Super, to też ważna informacja. Czyli pensja na czas? A co z premiami czy dodatkami finansowymi? Jak już są, to czy też są na czas razem z pensją, czy robią to później lub jest inny termin do wypłaty takich dodatków? Firma robi tylko przelewy, czy też dostaje się paski co miesiąc?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w KSM Zeman Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KSM Zeman Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
LO33

Prezes po zasadniczej szkole zawodowej.Niespelniony spawacz wywalony z Energoinstalu.To jak ma być dobrze.

@LO33

Ale ten brak edukacji widać na co dzień? Jeśli tak, to o czym konkretnie mówisz? Jakieś sytuacje możesz przytoczyć?

Xxx
@LO33

No cóż tutaj wychodzi dopiero inteligencja na poziomie jakiej szkoły? Podstawówki? Że nawet nie umiesz napisać nic od siebie tylko kopiujesz wpisy ???? co za (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Maciek

Szkoda czasu pieniędzy na paliwo i na te niby próby spawalniczo monterskie.Czarowanie i mydlenie oczu na temat kontraktów.Zbieranie kontaktów na przyszłość może kiedyś będą potrzebni to zadzwonię.Tak ta firma działa.To nie ich czas pieniądze i stres.Dzwonic i tak nie będą.Dużo obiecanek żadnych potem konkretów.Nie polecam.

@Maciek

Aha, a przytoczysz te "obiecanki", co Ci mówili? Bo łatwo ująć to ogólnikowo ale uzasadnić chyba już gorzej? ;p

Nie polecam

Szczerze nie polecam! Nie wypłacają faktur w terminie, płacą na 2 razy! Nie zdziwie się jak zachwile całkiem przestaną pracownikom wypłacać za robotę ktora robia mimo tego ze nie płacą. Szkoda nerwów.

Emilia
@Nie polecam

A ile spóźnili się z tym terminem faktur? Długo? Może akurat to jednorazowa sytuacja, czy raczej nie? ;p

Jaki jest okres rozliczeniowy w KSM Zeman Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Elżbieta

Czyli Niemców w żaden sposób za to nie obwiniasz? I mniej więcej o ile dni oni to właściwie przeciągają? Nie ma jakiś nawet mikroskopijnych odsetek za to, że czekaliście?

Czy w KSM Zeman Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

jojo

tak

dobry85

Oczywiście że tak! Nagrodą jest uścisk prezesa!

Spawacz

W firmie KSM Zeman są zatrudniani prawdziwe chamy chodzi mi o jednego spawalnika,pochodzi chyba z Czechowic Dziedzic skala zastraszania spawaczy przez tego człowieka nadaje się do odpowiednich instytucji,pośrednio przez niego nie otrzymałem swojego wynagrodzenia

Wasek

Czy wiecie gdzie ewentualnie z kim prowadzą projekty teraz ?

Nie uczciwy pracodawca

Witam pracowałem przez tą firmę w Szkocji i zostałem okradziony nie zapłacili mi wypłaty i nie tylko ja nie dostałem wypłaty jest więcej ludzi.

...
@Nie uczciwy pracodawca

A ja jeszcze nigdy nie zarobilem takich pieniedzy jak na rym kontrakcie.

Pracownik roku
@Nie uczciwy pracodawca

Człowieku a czy Ty znasz znaczenie słowa okradziony? Wydaje mi się, że raczej nie koniecznie po takim wpisie... Proponuje odpalić wujka Google o ile wiesz co to jest i poczytać, potem umieszczaj stosowne komentarze. A druga kwestia to pracowałeś w tej firmie, przez ta firmę czy co w końcu, a może obok tej firmy? Prostackie wypowiedzi, wyrwane z kontekstu są w dzisiejszych czasach trochę nie na miejscu. Może lepiej napisz coś mądrego o ile potrafisz. Ja pracuje w tej firmie, jestem bardzo zadowolony. Dodam że na kontrakcie za granica. I zgadzam się, że jeżeli wykonujesz swoją prace dostajesz to co się należy a nawet więcej. Pozdrawiam

@pracownik
@Nie uczciwy pracodawca

KSM Zeman zatrudnia ponad 80 osób, współpracuje z kilkunastoma podwykonawcami, realizuje inwestycje dla największych firm w branży w kraju i Europie, - realizuje swoje umowy, zobowiązania - a że znajdują się ludzie niezadowolenie - jak wszędzie. Pracownik bez wypłaty za dobrze wykonaną pracę śmiało może iść do sądu pracy i jeśli jest wiarygodny ręczę, że sąd pracy będzie po jego stronie, złośliwość tutaj wypisana nic nikomu nie da, i nic nikomu nie odejmie.

Był ktoś na wyjeździe w Szkocji?

...
@Paweł

Dalej jestem, i jestem mega zadowolony. Jak robisz swoja robote to dostajesz to na co sie umawiales.

@były dlaczego uważasz ze nic się nie zmieniło? Jak dawno temu pracowałeś w tej firmie ?

Były

Oho czyli nic się nie zmieniło. Nepotyzm kwitnie. Omijać szerokim łukiem szkoda nerwów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KSM Zeman?

on

to zależy na jaką budowę trafisz. W kierownictwie trafiają się ludzie porządni jak i k..y- tu przykład z portugalii

Pracuję w KSM Zeman

jak w każdej firmie, atmosferę tworzą ludzie, wszyscy. Jeśli wykonuje się swoją pracę nie ma zgrzytów, są reż plotki i ploteczki, jak to miedzy ludźmi bywa, przykleić łatkę łatwo, ale powiedzieć otwarcie prosto w oczy - nie ma nikogo, jeden niezadowolony wybuduje opinię drugi przekaże, trzeci opowie o strasznym traktowaniu. Jeśli ktoś chce pracować i podpisuje umowę to wie jakie są warunki. Jeśli buduje opinie na podstawie innych ludzi to bierze ryzyko, że nie pozna prawdy, jeśli prawda jest inna niż się spodziewał zawsze może o tym rozmawiać lub zmienić pracodawcę.

P

A skąd dofinansowanie od butelek ;) z perspektyw wielu. (usunięte przez administratora) ciężko schodzi, obciągnievie lepiej ??

Jasiek

Firma jest dobrze oceniana i takie ma opinie w internecie!

Pietrek

Znowu pokasowane opinie. Poszukajcie sobie w Polsce firm podwykonawczych, które oszukali. My pracowaliśmy w jednej z nich a znamy chłopaków z kilku innych. Co jakiś czas zmieniają firmę i nie wypłacają kasy.

Nieborak

Jeśli ktoś lubi być oszukiwany i wręcz okradany to tak, polecam. PS. Z całego serca życzę kierownictwu żeby was tak samo jak wy mnie i dziesiątki innych ludzi (usunięte przez administratora) bo w końcu karma wraca.

Zostaw merytoryczną opinię o KSM Zeman Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w KSM Zeman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KSM Zeman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KSM Zeman Sp. z o.o.?

KSM Zeman Sp. z o.o.