Opinie o Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa w Skoczów

Marta Nowy wpis

Zdradzicie proszę od ilu zaczynaja się tam stawki ?

Jan Nowy wpis

Kompletne nieporozumienie!!!! Omijajcie szerokim łukiem naprawa skrzyni biegow zrobiona z popelnieniem karygodnych błedów co potwierdza biegły po kilku miesiacach powstala w skutek tego jeszcze wieksza awaria a na naprawde gwarancyjna ktora ten pseudomechanik oferuje czekalem 9 mies. Tak tak to jie pomyłka samochód unieruchomiony na 9 miesiecy sprawa znajdzie swoj final w sadzie co zreszta nie pierwsza sprawa sadowa tego pana... w zwiazku z powyzszym raz jeszcze APELUJE - Z DALEKA OD TEGO (usunięte przez administratora)!!!!! w razie pytan służą rada i pomoca zanim skorzystacie z "usług" tego pana.

Mechanikos Nowy wpis

Polecam. Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, był problem z zatrudnieniem mechaników bo było kilku po których szef poprawiał całą noc bo ręce opadają, owszem kilka miesięcy temu było trochę chaosu, ale teraz wszystko wróciło do normy. Dobre warunki pracy, duże możliwości bo tylko duże i poważne naprawy, głównie automatyczne skrzynie biegów, dużo silników, elektroniki silnika i przekładnie kierownicze, obszerne zaplecze techniczne do tego typu napraw. Warto dodać, że jest dobra atmosfera, a szef zna się na robocie... pracujemy przy poważnych naprawach, a doświadczenie szefa daje nam komfort w pracy. Rozliczenia od wykonanej pracy więc jeśli wiesz co robisz to można fajnie zarobić... jak sobie nie radzi i nie słucha co się do niego mówi to naprawę przewidzianą i wycenioną na 2 dni robi 4-5 dni to nigdy nie zarobi, w żadnej firmie.

Mechanik

Witam pracowałem, właściciel ma gadane potrafi przyciągnąć pracownika i klienta, jeżeli chodzi o prace straszny chaos nikt nie wie co robić miały być zlecenia napraw konkretnie a nie było w dodatku nie do końca było wiadome co klient chciał w samochodzie naprawić, zero organizacji pracy, robota po 10h rano przyjeżdżasz na 7dmą i czekasz pod bramą na szefa do 8smej przy dobrym dniu czekałem do 9.20 kpina jakaś, a po wejściu na warsztat stoisz i czekasz na jakaś informacje co robić, dużo samochodów z reklamacjami poprawa naprawy po ,,stolarzu", samochody oczekują na naprawę dość długo klienci wyżywają się na pracowniku który jest najbliżej w sumie nie dziwota, płacone od roboty a roboty nie ma ułożonej więc jak tu zarobić 4ry czy 7dem tysięcy które były obiecane? Moje sugestie dla Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa: Brak

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa - Skoczów

Sebastian Brychlec Mechanika i Elektryka Samochodowa
  • Katowicka 1A