Opinie o Greszta Dorota F.H.U. Dorota Greszta w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greszta Dorota F.H.U. Dorota Greszta. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Greszta Dorota F.H.U. Dorota Greszta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greszta Dorota F.H.U. Dorota Greszta w Gliwice

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika TW

20.02.2024 03:02

TWikona wywiad

Pracowałam w tej firmie 2 dni, pracodawca do dziś nie wypłacił mi wynagrodzenia.

TWikona wywiad

Moja praca była w teorii prosta: sprzątanie pokoi po gościach.

TWikona wywiad

Podziękowano mi po tym, jak zrobiłam swoje. Nie zostałam poinformowana, że to praca na czas. Sprzątałam pokój 5-osobowy, trzeba tam było zmienić pościel, odkurzyć, wymyć szafki, szafę, komodę gdzie był telewizor dość wysoko, umyć łazienkę, ubikację, lustra, drzwi wejściowe itd. Na pierwszy dzień miałam 4 takie pokoje. Do sprzątania był 1 odkurzacz, wiadro ze starym mopem, szmatki, które zostawiały pełno meszku. I to miało być szybko - 40 minut na pokój, który był ogólnie bardzo brudny. W drugi dzień byłam sama, bez jakiejkolwiek umowy. Myłam okna: 3 duże i do tego wszystkie okna znajdujące się na piętrze. Pracodawca do dnia dzisiejszego nie wypłacił mi należności, choć podałam wszystkie dane do umowy i wypłaty. Moim zdaniem powinnam dostać umowę chociaż na ten jeden dzień.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

25 złotych za godzinę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

2 dni.

TWikona wywiad

Żadnych! Czułam się wykorzystana i oszukana, podając moje dane do umowy zlecenia, które w ogóle nie dostałam.

TWikona wywiad

Brak sprzętu do pracy - wszystko to stare miotły sprzed lat. Brak płynów specjalnych i najważniejsze: rękawic do pracy w ogóle nie było.

TWikona wywiad

Żadnego szkolenia nie było. Nikt mi nawet nie pokazał, co i jak mam robić.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

TWikona wywiad

Myślę, że pracodawca nie dbał o szkolenia. Łatwiej przyjąć co jakiś czas kogoś nowego, kto rzetelnie sprząta.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

TWikona wywiad

Trudno powiedzieć, pracowałam jeden dzień z inną panią, zamieniłyśmy tylko kilka słów.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

TWikona wywiad

Oceniam ją bardzo źle po tym, jak zostałam potraktowana.

TWikona wywiad

W ogóle się nie wywiązał, nie otrzymałam ani umowy, ani pieniędzy.

TWikona wywiad

Proszę przestać wykorzystywać pracowników, którym nie oferuje się nawet odpowiedniego sprzętu do pracy. Nie należy mamić ofertą pracy osób, które są w potrzebie, a potem nie wywiązywać się z umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Greszta Dorota F.H.U. Dorota Greszta - Gliwice

Greszta Dorota F.H.U. Dorota Greszta