Opinie o Klikbud Przemysław Arendarski w Bogunice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Klikbud Przemysław Arendarski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klikbud Przemysław Arendarski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klikbud Przemysław Arendarski w Bogunice

Racibórz Nowy wpis

Witam w sprawie Pana Przemysława A. Toczy się postępowanie w KPP w Raciborzu wszystkich pokrzywdzonych zachęcam do zgłoszenia się . Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Miro Nowy wpis
@Racibórz

Mozna namiar jakis

Racibórz Nowy wpis
@Miro

Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą 47 8556 270 47 8556 274 pg@raciborz.ka.policja.gov.pl

Adwokat Nowy wpis

Prosze o kontakt wszystkich ludzi którzy maja problem z firma klikbud przemysław arendarski Wszystkich ktorych (usunięte przez administratora) wziol zaliczki i nie skonczył pracy itd 665 595 239

Bemka

Uwaga na Przemysława arendarski Bierze zaliczki nie konczy robót !! Uwaga bardzo duzo firm zarejestrowanych pod tym adresem uwaga !! Nie dawac zaliczek . Nie ufałbym żadnemu co ma zarejestrowaną firme pod tym adresem Raciborska 7B 44-295 Bogunice

Marysia

Odradzam współpracy z tym panem Zaliczka wzięta robota nie skończona Brak kontaktu . (Bajkopisarz straszny )

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klikbud Przemysław Arendarski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Trzymać się daleko od tego pana u mnie też wziął zaliczkę nie dokończył elewacji i uciekł

Miro

Hej kiedy mi zaplacisz za moja dniówkę

Karol

Jest u was możliwość dostania premii?

Mirek
@Karol

Panie premi ??? Pan nawet swojej wyplaty nie dostanie ! Nie placi pracowniką .

Nie zadowolony klient

Nie polecam Bierze zaliczki i sie traci !!! Uwaga !!!

Miro
@Nie zadowolony klient

Potwierdzamy !!!! Chlopak nie ogarnia roboty i wciska kity!!

@Nie zadowolony klient

Potwierdzam uwaga ! Nie dawac zaliczek ani na robote jak i ja materiał !

Jorg

Uwaga !!na firme klik bud Przemysław Arendarski Nie dawac zaliczek !!!

Klient

Nie polecam tej firmy nikomu , strata kasy i czasu a w szczególności nerwów !! Nie polecam !

Klient

Nie polecam tej firmy !! Firma jednoosobowa amatorka i do tego duże opóźnienie w pracach . Nie radze płacić zaliczki ponieważ , jak chłopak dostaję pieniądze to sie straci , a jak mu brakuje to sie odzywa . Nie polecam wrecz odradzam współpracy z przemyslawem arendarski firma klikbud

Zostaw merytoryczną opinię o Klikbud Przemysław Arendarski - Bogunice

• Jak się pracuje w Klikbud Przemysław Arendarski?

Zobacz opinie na temat firmy Klikbud Przemysław Arendarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klikbud Przemysław Arendarski?

Klikbud Przemysław Arendarski
  • Raciborska 7B