Opinie o Pajmon Sp. z o.o. w Rydułtowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pajmon Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pajmon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pajmon Sp. z o.o. w Rydułtowy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W Pajmon Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Rekruter. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Anna Nowy wpis

Bardzo polecam firmę PAJMON CPT. To jest porządna firma, która dba o swoich pracowników. Firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz odpowiednie wynagrodzenie +premię, bierze pod uwagę opinię pracowników i jest otwarta na wszystkie nowe pomysły.

Barbara Nowy wpis

Tutaj polecacie ale.. to tylko tyle. Nikt nie napisał nic o umowie o wynagrodzeniu.. może jakieś szczegóły?

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator Projektu w Pajmon Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Koordynator projektu z językiem rosyjskim oferowane przez firmę Pajmon Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Doradca Energetyczny ds. OZE
Pakersi Kamil Kik
(35 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Jak to jest teraz z zatrudnieniem w firmie Pajmon Sp. z o.o. w mieście Rydułtowy? Szukamy jakiś nowych wieści od Was.

Kaka
@Administrator

Firma działa w Rybniku. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pajmon Sp. z o.o. - Rydułtowy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pajmon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pajmon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pajmon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pajmon Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krzyżkowicka 26
    44-280 Rydułtowy
  • NIP: 6472581697 REGON: 369369216 KRS: 0000716183

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pajmon Sp. z o.o.