opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik retrack

    12.08.2014 18:27

    Inne

    Witam wszystkich nawet ( tych i z tamtych mikserów przyjezdnych ) tylko niech nie piszą że warszawiakom się nie chce pracować gdyby kolega np: mikser z Tych miał do zapłacenia czynszu za mieszkanie 850 zł + dzieci w wieku szkolnym to ciekaw jestem czy pracował by za 1800zł ( a tak to wynajmuje cały domek w Nadarzynie i mieszkają po 10 osób) jeśli obiecują np: P kierownik Mariusz 5 dni pracy po prostu złote góry będzie wam obiecywał żebyście choć na chwilę przyszli załatać dziurę , uwierzcie nie ma tam świąt tylko zapier... , a jak się już zdecydujecie żeby spróbować to czytajcie wszystko nawet te aneksy co wam będą podsuwać po prostu zgroza że tak traktują pracowników [ operator - 2014-01-05 12:38:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) bardzo dobra firma. socjal, kierownictwo ok ale ludzie zawsze narzekaja 2600 na poczatek plus premia po 3 mies. ] nie wierzcie totalna bzdura pracowałem tam i szczerze z całego serducha nie polecam ,może jak by zmieniło się kierownictwo i wielki p.dyrektor który nie potrafi powiedzieć Dzień dobry tylko pracowników ma głęboko w d...e to może by się dużo zmieniło OGÓLNIE NIE POLECAM TEGO MAGAZYNU ŻABKI CZY JAK TAM MÓWIĄ FRESZ W NADARZYNIE
    ReviewUserIcon
    raziel

    01.09.2014 21:10

    Inne

    Ty głupku a gdzie wiecej zarobisz. Idz na budowa to zobaczysz co to znaczy robota. Albo bnajlepiej na produkcje za najnizsza krajowa. Macie ludzie cos z glowa. Niechce wam sie rpacowac chcecie siedziec w domu i maja wam za daromo placic. Bez przesady praca w zabce nie jest az tak ciezka jak co niektorzy wypisuja.
    ReviewUserIcon
    kolo

    01.09.2014 21:38

    Inne

    a ty kim jestes synem bernata
    ReviewUserIcon
    ewcia

    15.07.2014 15:02

    Inne

    Wie ktos moze jaki jest nr gg do zabki w plewiskach?
    ReviewUserIcon
    tłuścioch

    15.06.2014 00:24

    Inne

    Podsumowując: wszystkim jest źle, jeden kierownik umarł na raka, kierownika magazynu zdegradowali, kierownika od mikserów wyje... za wałki. Jeszcze chyba tylko ten stolec tam siedzi...? Może to jest jakiś zator na grubym jelicie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2014 08:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krzycho

    03.06.2014 18:53

    Inne

    tu nie ma o czym dyskutować,a dlaczego..już wyjaśniam ,otóż Pan i władca nie słucha to co się do niego mówi i tak jest na porządku dziennym.
    ReviewUserIcon
    ja

    02.06.2014 20:44

    Inne

    (usunięte przez administratora) ochrona jest ok,może nie wszyscy,Pan który ma władzę nad ochroną powinien się zastanowić nad tym jak postępuje,bo sam nie jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    ja

    01.05.2014 18:21

    Inne

    zgadzam się z tym całkowicie ,dowódca totalna pomyłka, kto ja wybrał ,zauważyłam dzisiaj nową osobę w Pewności ,a tu siostra, nieźle ...a gdzie reszta ekipy ??? na majówce się bawi :)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    01.05.2014 18:42

    Inne

    oooo,w końcu ktoś odważył się napisać o ochronach w żabce :P pozdrawiam i zgadzam się z Tym co piszecie
    ReviewUserIcon
    amiko

    01.05.2014 18:15

    Inne

    Witam,a co sądzicie o ochronie Pewność ,bo jak dla mnie to wielka pomyłka ...dowódca do bani zero organizacji ..Pani która dzisiaj była na nocce została na dniówce hahaha 24 h i przyprowadziła sobie siostrę do Towarzystwa żenada a gdzie pracownicy ,ja bym wymienił połowę tej chorej ekipy...
    ReviewUserIcon
    Global Inkaso

    29.04.2014 10:37

    Inne

    Global Inkaso Telefon: +48 608 691 334 +48 71 79 66 000 E-mail: [email protected] Internet: www.globalinkaso.pl
    ReviewUserIcon
    andrzej

    06.04.2014 20:15

    Inne

    a chcialem isc tam robic , to co nie warto ?!
    ReviewUserIcon
    fiona

    03.04.2014 11:01

    Inne

    pracowałam na miksie porażka, idzie zarobić ale zależy u kogo. umowy zajebiste zlecenie i o dzielo. Strasznie polecam.
    ReviewUserIcon
    stulejka

    06.03.2014 19:55

    Inne

    16,5 tyś brutto
    ReviewUserIcon
    mała

    04.03.2014 11:41

    Inne

    Czy ktoś z was wie coś na temat pracy i zarobków kierownika sklepu żabka,proszę o info.
    ReviewUserIcon
    maciej

    26.03.2014 23:04

    Inne

    Witaj , pracuje tam i mam kontakt bezposredni do kierownika . Moge ci go udostepnic za odpowiednią sumę . Maciej . [email protected]
    ReviewUserIcon
    BYŁA AJENTKA

    15.09.2014 10:21

    Inne

    MOTTEM FIRMY POWINNO BYĆ : *CHCESZ STRACIĆ WSZYSTKO A NAWET JESZCZE WIĘCEJ? ZOSTAŃ AJENTEM ŻABKI :)* OCENA OGÓLNA? *MNIEJ NIŻ 0
    ReviewUserIcon
    Marvin

    16.02.2014 22:11

    Inne

    Mimo ze tak strasznie narzekacie ja bym chętnie spróbował czy możne ktoś podać jakiś namiar na dział rekrutacji ,nr do kiera albo kogoś kompetentnego będę wdzięczny mail"[email protected]
    ReviewUserIcon
    :(

    13.02.2014 19:26

    Inne

    Dziadowska firma.Nie polecam.Mikserzy w większości przypadków to głupie gimbusy.Kilka tatuaży na łapach i myślą że są fajni.Brak słów.
    ReviewUserIcon
    :D

    12.02.2014 11:44

    Inne

    Wie ktoś może czy Centrum Logistyczne Żabki w Tychach przyjmują nowych pracowników ? albo przynajmniej jakieś nazwy firm które tam przyjmując pracowników
    ReviewUserIcon
    Agnieszka@@

    06.02.2014 03:45

    Inne

    A jak wygląda praca w biurze w centrum Plewiska? Słyszałam że 3 zmianowa,a jaka płaca i atmosfera ?
    ReviewUserIcon
    bonita

    05.02.2014 21:39

    Inne

    Czyli dokładnie to samo co w Poznańskim centrum .Istna kopia .
    ReviewUserIcon
    19lilita91

    04.02.2014 22:04

    Inne

    PS. To co napisalam powzej to dzialo sie w Tychach
    ReviewUserIcon
    19lilita91

    04.02.2014 22:02

    Inne

    PS. To co napisalam powzej to dzialo sie w Tychach
    ReviewUserIcon
    19lilita91

    04.02.2014 21:59

    Inne

    Zwolniłam się z żabki po przeszło roku pracy... Praca bardzo ciężka...swego czasu szło zarobić na tonażu, nie było źle, ale potem katastrofa... np miesiąc maj - stara gwardia pewnie pamięta bunt mixerów na foodzie o 6.00 rano (a praca zaczęła się dzień wcześniej o 15.00) tego dnia i zresztą nie tylko tego byłam w domu dopiero o 9.00 rano... 18h pracy żeby po 1h snu o ile można było to nazwać snem trzeba było wracać (taki dojazd) praca ponad siły... Wtedy magazyn był przystosowany do przyjęcia max 800t a tonaż był 1100t - 1300t bez zmian od południa do prawie południa robota...Z biura dowalali rzekome błędy za które trzeba zapłacić z własnej kieszeni pomimo tego, że towar był i jest ubezpieczony nie polecam... fajnie jeśli miało się ciężkie palety, ale jak dostało się kilka palet pod rząd po 200kg to człowieka krew zalewała... lżejsza choć niewiele praca na akcyzie tyle, że tam człowiek biega a nie chodzi - bitwa o każde zlecenie afery o obrabianie d... o wypuszczanie stołów wcześniej do domu, bo food się nie wyrabiał. Przerwy w pracy od 1h do 6h i te godziny były nie zapłacone a siedzieć trzeba było. Co do chłodni to nie wiem bo tylko chyba tam mnie nie widzieli...Ochrona na magazynie patrzy na ciebie jak na złodzieja a zanim się wyjdzie z magazynu i przejdzie przez tą cała zgrzybiałą od staruszków ochronę która nie zauważyłaby flaszki w cudzej ręce to mija kilkanaście minut...Gdy chciało się wyjaśnić błąd i sprawdzić na kamerach czy się go popełniło to wymigiwali się tekstem że nic nie widać ale jak zjadłeś cukierka choćby nawet na ziemi leżał to wylatywałeś z roboty...bo to akurat zauważyli... Nie wspomnę o używkach bo jaki normalny człowiek przepracuje kilkanaście dni pod rząd praktycznie nie śpiąc... no comment. Jeśli chodzi o PIP to jest zapowiedziany z wyprzedzeniem...wypije kawe, zje ciasto, dostanie w lape i pojdzie z powrotem...Zarobic mozna nie mowie nie ale jakim kosztem...Cala prawda...i nikt mi nie powie ze nie...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    kierowca 2

    25.01.2014 22:06

    Inne

    Witam, pozdrawiam 2 piekne wozkowe z tychow
    ReviewUserIcon
    kierowca

    23.01.2014 09:52

    Inne

    Witam, zna kos mmoze age pracujaca na wozkack w zabce w tychach? Prosze o info.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cwany

    06.01.2014 12:16

    Inne

    Praca na magazynie CL Tychy mi się podoba. Atmosfera wspaniała, zarobki podobnie, ale wkurzają mnie niektóre osoby...
    ReviewUserIcon
    tutuz

    03.01.2014 19:49

    Inne

    A jak wyglada praca w biurach?
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.01.2014 04:06

    Inne

    hmmmm ta firma to wielka pomyłka !
    ReviewUserIcon
    CICHY BOB

    17.12.2013 23:44

    Inne

    KTO TO JEST ŁUKASZEK?:p
    ReviewUserIcon
    kali

    05.12.2013 23:56

    Inne

    Czesc mam do was pytanie jak wygląda praca wozkowego na chłodni ? Jakie są obowiązki i jakie godziny pracy ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    mati

    02.12.2013 17:23

    Inne

    Sluchajcie moze ktoś z was mi pomoże mam niedlugo zacząć prace w tej firmie jako operator wózka widłowego i wózka wysokiego skladu i mam do was pytanie jak będzie wyglądać moja praca ? I w jakich godzinach mialbym pracować ?
    ReviewUserIcon
    wielosztuk

    16.11.2013 23:47

    Inne

    pracy jako operator wozka w tej firmie nie polecam.praca praktycznie w kazdy weekend.za prace w niedziele nie placa dodatkowo tylko masz wolne w tygodniu.jazda wozkiem w czasie miksu to porazka.wszedzie pelno mikserow szykujacych towar i wchodzacych pod wozek wiec latwo o wypadek.jezdzisz szybko to zle jak jedzisz wolno i starasz sie uwazac to tez zle bo masz wyniki za slabe.
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    04.11.2013 13:52

    Inne

    dobrze napisał przedmówca jeśli chcesz zarabiać i się nie (usunięte przez administratora) to zarobisz ..... niestety tu powiedzenie czy się stoi czy się leży dniówka się należy słabo pasuje , wiec dla tych którzy pracować nie chcą tylko poleżeć nawet niech tam nie przychodzą
    ReviewUserIcon
    xxxx

    31.10.2013 21:29

    Inne

    co do pracy w żabce.. to powiem tak, że kto chce to może zarobić i to całkiem nieźle... tylko, że są pewne tzw. "małe haczyki" musisz siebie pilnować żeby nie robić błędów w kompletacji, hmm, niby łatwe ale uwierzcie że po kilku godzinach idzie się pomylić, dlatego lepiej zrobić trochę wolniej a dokładniej bo za błędy masz potrącane z pensji... to jest najgorsze w tej pracy.. Trzeba jeszcze pamiętać że co miesiąc masz jeszcze odliczne "straty magazynowe" których niestety nie idzie uniknąć... a teraz ta LEPSZA strona.. Masz 20zł za tonę, jeżeli jesteś wprawionym mikserem zrobisz spokojnie 1 paletę na pół godziny... więc pensja w wysokości 20zł/h jest jak najbardziej realna... pracujesz na wózkach elektrycznych-teraz nowych więc praca jest lżejsza niż jeszcze miesiąc temu.. Godziny pracy są rzeczywiście różne, od 6-12 godzin latem nawet po 15 godzin... po pierwszym miesiącu zarobisz ok 1.600zł-2.000zł. i z miesiąca na miesiąc będziesz zarabiać coraz więcej ale pod jednym warunkiem: MUSISZ CHCIEĆ ROBIĆ A NIE SIĘ OBIJAĆ i przesiadywać na stołówce, palarni czy oczekiwać na lepsze zlecenia... aktualnie zarobki na poziomie 3.000zł-4.000zł to są moje co miesięczne zarobki... Krótko mogę powiedzieć tylko tyle... Praca dobra dla ludzi robotnych, chcących zarobić i nastawionych na ruchomy czas pracy.. Chyba powiedziałem wszystko o tej pracy..
    ReviewUserIcon
    froterka

    08.04.2014 12:16

    Inne

    Chyba ktoś tu ma problemy z matematyką ,tez tam robie i wystarczy kalkulator do łapy i zaraz rozwjej twoje wypociny ,tygodniowo robimy ok 3000ton x 4 tygodnie daje nam 12000 ton ,dzielimy "średnio" przez ilośc osob tam pracujacych czyli 125osób daje nam na osobę 96 ton x 20zł/1t =1920zł oczywiscie minus straty magazynowe i błędy ! Rachunek jest prosty ,jesli ty zarabiasz 4tyś hahaha to inni zarabiaja w takim ukladzie 1,5 tyś ,bo wyarabiasz to za nich (prosta matematyka) ! skoro namawiasz aby inni robili szybciej i nie stali na palarni bo tak napisales to jak poziom zrownamy czyli wszyscy beda robili rowno to zarobia odpowiednio w granicach 1,8 tyś !!! nadal chcesz aby przyspieszyli i dorownali tobie ??? liczby nie klamią ,a ty masz spore problemy z liczeniem ~~
    ReviewUserIcon
    ja

    29.04.2014 09:32

    Inne

    niech zgadne jestes jednym z tych ktorzy tam firme zalozyli
    ReviewUserIcon
    kierownik

    31.10.2013 11:51

    Inne

    Mozna wyskoczyc na papierosa jak nie ma zlecen transportowych. do tego masz przerwe 15 minut na 8 godzin. 1600 zl na reke i premie ktorej i tak nie dostaniesz. zamiast nadgodzin masz okienka.
    ReviewUserIcon
    darek25

    29.10.2013 16:54

    Inne

    Witam, myśle o pracy w tej żabce na wózku widłowym, wiec powiedzcie mi jak tam sie maja wózkowi? A i czy tam wolno palic? Jeśli wolno ty czy tylko na przerwie czy w czasie pracy tez mozna wyskoczyc na papierosa? Proszę o szczerą odpowiedz i z góry dziękuje.
    ReviewUserIcon
    polon

    29.10.2013 07:44

    Inne

    Witam własnie zrezygnowałem po tygodniu pracy w CLNADARZYN (usunięte przez administratora) przez ten tydzień zrobiłem 13 TON -takie dostawałem zlecenia proste liczenie 13ton razy 20 zł -260 zł za sześć dni pracy,musisz praktycznie biegać słyszałem że już niedługo będzie się tam pracować po 15 godzin bo przejmują rejony od CL TYCHY ,praca przeważnie zaczyna się ok 15 także koniec ok 4-5 rano.Z każym duperelem latasz do biura i tracisz czas ,a na koniec pracy jeszcze sprzątanie za darmo bo nikt za to nie płaci.pracodawca mi powiedział że umowe dostane po 3 miesiącach bo taka jest rotacja.OMIJAJCIE Z DALEKA!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ByłymikserPZ

    29.01.2014 15:37

    Inne

    Witam Coś wam powiem, praca dla mikserów -Żabka Nadażyn jest najlepiej rozwinięta w całej Polsce, wciąż szukają ludzi do pracy. Praca jest dla ludzi którzy chcą zarobić, lecz są pewne warunki: 1. Systematyka 2. Przerwy racjonalne do czasu pracy 3. Dokładność czytania pakowanych rzeczy. Jak ktoś będzie tego przestrzegać to zarobi, bo zależy to i pracodawcy który szuka stałych osób. Sam kiedyś pracowałem wiem że jak się człowiek przyłoży to może dobrze zarobić. Nie ma tu nic do ukrycia - jaka praca taka płaca. Sam średnio przez rok (powtarzam średnio wychodziłem 2800-3000 na rękę rok 2009-2010) Jeżeli ktoś chce namiar może napisać do mnie. Ręczę że osoba która zatrudnia poważnie traktuje pracowników ale warunek jest jeden rzetelność i praca na dłuższy okres a nie na chwilę. Jak co to pisać (poważne zgłoszenia ) Żaba Nadażyn-mikser jako temat mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.10.2013 12:44

    Inne

    faky mamy mianowicie takie praca ciężka ba nawet bardzo ale zarobić idzie tylko są pewne fakty 1 po magazynie się nie chodzi a prawie biega 2 zarobisz więcej jeśli trafisz do grupy której lider albo liderka stara się w biurze "załatwić" lepsze zlecenia czyli "gały" inaczej małe palety i ciężkia i wiadomo że przypisywanie palet jest komu? można zobaczyć kto co wozi 3 ale można zarobić bez przypisek wtedy chapiesz chapiesz i jeszcze raz chapiesz 4 mikserzy czyli my , oprócz tego, że wykonujemy kawał ciężkiej pracy to jeszcze musisz znośić uwagi z biura wiadomo kogo A ile zrobisz palet ? zależy od ciebie
    ReviewUserIcon
    asiula

    25.10.2013 11:10

    Inne

    cześć ja pracuje na chłodni jak się wychodzi na tym tonarzu ile to mniej więcej trzeba zrobić i czy w ogóle można zarobić podkreślam że dopiero zaczynam :)
    ReviewUserIcon
    new

    22.10.2013 15:37

    Inne

    no i 200 ton to pewnie cięzko zrobic co? czy nie ma problemow z wypłacalnościa pensji? pracujecie tam przez pośrednika czy bezpośrednio? jakie sa umowy?
    ReviewUserIcon
    new

    22.10.2013 14:33

    Inne

    dzieki za odpowiedz, a czy ten towar sie transportuje normalnym paleciakiem recznym czy elektrycznym?
    ReviewUserIcon
    sddsds

    22.10.2013 13:21

    Inne

    20 za tone.. srednio 150-200 ton robie ale zadupiam jak juz tam jestem.. ogolnie spoko
    ReviewUserIcon
    new

    22.10.2013 12:50

    Inne

    Siema! Moze ktos cos wiecej napisac jak to jest z ta praca w zabce? Chodzi mi o komlpetowanie towaru. Czy to jest praca na akord?w jaki sposob jest liczony?z gory dzieki za odpowiedz. Pozdro!
    ReviewUserIcon
    AN

    22.10.2013 10:47

    Inne

    Każdy powinien spróbować pracy a potem dopiero podejmować decyzje czy chce tam pracować czy nie. Sugerowanie się opiniami innych to nie jest dobry pomysł (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.