opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    04.02.2015 00:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kali

    04.02.2015 12:35

    Inne

    nawet 6 cyfrowa ,zalerzy jakie masz slupki czy dodatnie czy mniejne .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pan

    03.02.2015 21:47

    Inne

    wiadomo firma tylko chce wykorzystać ludzi opciążają za byle co ajenci zostają bez pieniędzy są złodziejami
    ReviewUserIcon
    klaun

    04.02.2015 19:26

    Inne

    nie znasz go to najwiekszy błazen we firmie boi sie o swój tyłek on nawet za grosze by tu robił
    ReviewUserIcon
    walkoniak

    01.02.2015 12:19

    Inne

    ja w sprawie płacenia od pozycji krótko jedno wielki gó.no nikt z nas nie będzie w stanie policzyć ile zarobił
    ReviewUserIcon
    DAREK

    02.02.2015 12:39

    Inne

    NIE UMIESZ LICZYC TO TWOJA SPRAWA ,IDZ DO SZKOLY .PLACONE BEDZIESZ MIAL OD SZTUKI ZEBY FIRMA NA TYM ZAROBILA A TY STRACIŁ :)
    ReviewUserIcon
    MADRY

    03.02.2015 20:28

    Inne

    kto to jest SITO
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2015 20:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    były operator Adam

    27.01.2015 15:56

    Inne

    CZYSTA PRAWDA
    ReviewUserIcon
    pan

    03.02.2015 21:51

    Inne

    wcale niewieże ze mają tyle płacone i tak pracują
    ReviewUserIcon
    g

    11.01.2015 01:13

    Inne

    Wszystko zależy od tego na jakiego Ajenta trafisz, w miejscu gdzie mieszkam na osiedlu jest żabka i pracujce dziewczyny są normalnie zatrudnione na umowę o pracę na cały etat, na rękę mają ponad 1600zł. pracując od Poniedziałku do Piątku, Sobota i Niedziela ( za te dni mają wolne w tygodniu). W świeta jak chcą iść do pracy mają 3 razy więcej placone od normalnej dniówki. Ja natomiast nie miałam tyle szczęscia trafiłam okropnie, smieciówka nie umowa, chociaż pracuje cały etat, brak personelu na sklepie, wynagrodzenie poznizej 1000zł za 25 dni przepracowanych, do tego zniszczone zdrowie i psychika.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2015 21:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kaska

    09.01.2015 21:57

    Inne

    ja tam kupujem ,ostatnim czasem kupujem rybke w olejku roslinnym i byla swieza niczym bułki z piekarni na rogu ,wszystko co kupujem w opakowaniach nawet zbiorczych zaslugujem na ocene pozytywna z malym minusikiem dlatego ze siegac wysoko na polke trzeba a dosc niskiego wzrostu jestem . powinni tam jakies podnozki w tych zabkach stawiac zeby takie kobitki niskie mogly bez problemu siegac nie wspinajac sie na piętach
    ReviewUserIcon
    zaba

    31.12.2014 00:29

    Inne

    gdzie są bony???????
    ReviewUserIcon
    prac

    31.12.2014 18:49

    Inne

    cios ponizej pasa a gdzie nasz socjal
    ReviewUserIcon
    aleksandra

    30.12.2014 13:20

    Inne

    warto zostać ajentem? są ogłoszenia na portalach z pracą i się zastanawiam. trzeba mieć kasę na otwarcie biznesu? uczciwie się z tobą rozliczają? jest jakaś kwota gwarantowana? starczy aby dać pracownikom przyzwoicie zarobić a i by dla mnie coś więcej niż najniższa krajowa zostało?
    ReviewUserIcon
    do mikserow

    25.12.2014 10:46

    Inne

    skotarek zwykly zlodziej
    ReviewUserIcon
    tymek

    23.12.2014 22:56

    Inne

    Pracowałem tam ale można sobie nogi połamać. Jak normy nie wyrobisz na zmianie to pracujesz za darmo. Jednak nie wiesz czy robisz dobrze, czy źle. Dowiadujesz się o tym przy wypłacie.
    ReviewUserIcon
    tychy

    22.12.2014 13:30

    Inne

    a w Poznaniu tez dostaliscie te smieszne bony na świeta tylko do wykorzystania w żabce ?
    ReviewUserIcon
    wjwjjw

    22.12.2014 15:47

    Inne

    pogarda dla pracownika zysk firmy
    ReviewUserIcon
    ntpkt

    20.12.2014 16:33

    Inne

    A może ktoś powiedzieć ile płacone jest od tony i ile czasu zajmuje zebranie tony?
    ReviewUserIcon
    kopect

    20.12.2014 19:17

    Inne

    problem z poruszaniem sie po forum? juz 1000 razy bylo pisane,co za tuk
    ReviewUserIcon
    888

    16.12.2014 20:52

    Inne

    hahahaha....przestroga dla wszystkich aplikujących....obiecanki cacanki....gdyby było tak dobrze to nie byłoby takiej rotacji.... a oto co znajdziemy w ogłoszeniu firmy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce, Ciekawą ścieżkę rozwoju, Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, Bogaty pakiet socjalny, Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
    ReviewUserIcon
    ser

    18.12.2014 13:03

    Inne

    można np zgubic kilka zgrzewek wody i zgrzewke piwa (czasem to pół palety albo lepiej) obok palarni i nie zauważyć
    ReviewUserIcon
    Zenon

    08.12.2014 11:38

    Inne

    Dlaczego negatywne komentarze są usuwane na tej stronie?
    ReviewUserIcon
    888

    16.12.2014 18:03

    Inne

    BO PRAWDA BOLI...
    ReviewUserIcon
    do hapacz

    06.12.2014 22:52

    Inne

    Boisz się czegoś? Bo w twojej wypowiedzi widzę strach i przerażenie.
    ReviewUserIcon
    do odpowiedź

    06.12.2014 22:16

    Inne

    Dlaczego zatrudniacie ludzi na czarno? Jak sam przyznałeś 2 dni za darmo się pracuje (czyli to jest na czarno). Czy CBŚ i CBA było już w tym magazynie? Może dlatego nie można wejść na teren bez pozwolenia?
    ReviewUserIcon
    odpowiedź

    06.12.2014 17:23

    Inne

    1-1600 zarobisz na początek 2-8000 to był rekord 3-kilka razy w tygodniu ciężka praca nie dla wszyskich 4- niczego sie nie boimy 5- w godzinach wieczorno-nocnych bo tak pracujemy 6-szkolenie jest 2 dni za darmo faktycznie itd.td. więcej odp. nie będzie bo pytanie mnie zirytowało
    ReviewUserIcon
    pytanie

    06.12.2014 15:38

    Inne

    Skoro jeden z drugim twierdzicie, że można tam zarobić od 3tyś. do 8tyś. na rękę to dlaczego w internecie są ogłoszenia, że można zarobić 1600zł.? I dlaczego ogłoszenia ukazują są kilka razy w tygodniu od kilku lat? I dlaczego zmieniacie numery telefonów w tych ogłoszeniach? Boicie się czegoś? I dlaczego przez telefon nie odpowiadacie na pytania tylko umawiacie się w magazynie w godzinach wieczorno-nocnych? I dlaczego nie można wejść na teren zakładu aby zostawić CV w dziale kadr? Boicie się czegoś? I dlaczego 2 dni trzeba pracować za darmo niby w ramach szkolenia? Jeżeli tam zarabia się tak dużo to dlaczego ciągle szukacie nowych ludzi?
    ReviewUserIcon
    ***

    16.12.2014 18:03

    Inne

    autor jesteś tak płytki że zadajesz takie głupie pytanie czy czytać nie umiesz?...jak najdalej do Żabki
    ReviewUserIcon
    krótko i na temat

    06.12.2014 12:15

    Inne

    Twoja opinia jest stronnicza, ponieważ podajesz ile Ty zarabiasz ale nie podałeś na jakim jesteś stanowisku. Poza tym podałeś maksymalne zarobki, a nie minimalne. Jeżeli masz plecy to zarobisz dużo, bo dostaniesz do zrealizowania te lepsze zamówienia, a inni dostają ochłapy i nawet jak będą robić do 2 w nocy to nic nie zarobią. Płacone jest od tony. Więc powiedz kto więcej zarobi ... ten co całą noc będzie układał papier toaletowy czy ten co będzie układał wodę w zgrzewkach lub piwo w puszkach? PEWNIE MASZ TROCHĘ RACJI PRZYPISKI BYŁY I PEWNIE BĘDĄ (UKŁADY) I TO JEST CHAMSTWO ALE JAK ROBISZ BEZ WYCZEKIWANIA I NAUCZYSZ SIĘ DOBRZE SKRACAĆ DASZ RADĘ I TO NA TYLE ZAWSZE MOŻESZ DAĆ WYPOWIEDZENIE MIKSER Z POWAŻANIEM
    ReviewUserIcon
    do obiektywny

    06.12.2014 11:53

    Inne

    Twoja opinia jest stronnicza, ponieważ podajesz ile Ty zarabiasz ale nie podałeś na jakim jesteś stanowisku. Poza tym podałeś maksymalne zarobki, a nie minimalne. Jeżeli masz plecy to zarobisz dużo, bo dostaniesz do zrealizowania te lepsze zamówienia, a inni dostają ochłapy i nawet jak będą robić do 2 w nocy to nic nie zarobią. Płacone jest od tony. Więc powiedz kto więcej zarobi ... ten co całą noc będzie układał papier toaletowy czy ten co będzie układał wodę w zgrzewkach lub piwo w puszkach?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    obiektywny

    05.12.2014 21:50

    Inne

    Czytam te opinie i naprawde pisza je chyba osoby ktore nie maja checi do pracy tylko ciagle narzekaja. jak nie rozumiesz co to jest akord to po co sie tam zatrudniasz? jesli robisz spokojnie swoim tempem to w miare sensowne pieniadze spokojnie zarobisz. płaczą tylko ci co stoja na buforze i wyczekuja niewiadomo czego, dostaje 90 z akcyza i drze ryja ze jaka to mu sie krzywda zrobila. ja nie wyczekuje, robie jedna za druga, z przerwa na sniadanie, robie swoje i do domu. jak chce wolne to szef mi je daje bez problemu, jak chce zaliczke to tez ja dostane. ciekawe ktory z was ma przynajmniej mature, bo gdybyscie sie uczyli to moze byscie mieli lepsze posady, choc prawda jest taka ze w banku zarobisz 1700 a na mixie wiecej. zalezy kto jakie ma potrzeby, jedni maja rodziny, kredyty, rachunki, a inni mysla tylko skad miec na dzoja po pracy, bo cala wyplate wala w automaty i na drugi dzien po wyplacie placz. zacznijcie myslec a nie zyc z dnia na dzien, to zaraz robota wam sie spodoba. bez powazania, jeden z was.
    ReviewUserIcon
    next to to

    03.12.2014 23:03

    Inne

    co Was czeka w Żabce: - super atmosfera - luzik - totalny, własny kontroling nad czasem - dobra wypłata - przerwa na sen w czasie pracy - czułe kierownictwo - ciepła woda - równa podłoga - wizyta u psychologa
    ReviewUserIcon
    000

    16.12.2014 18:10

    Inne

    CO Was czeka w Żabce (KOREKTA): - super atmosfera - LUZIK ATMOSFERA - każdy robi kiedy i co chce - luzik - patrz wyżej - totalny, własny kontroling nad czasem - HR tylko z nazwy (sam jesteś sobie HR owcem. tz. czuwasz nas swoim czasem, zanosisz urlop kiedy chcesz, idziesz kiedy chcesz czasem bez wiedzy przełożonego) - dobra wypłata - TYLKO ZARZĄD - przerwa na sen w czasie pracy - PEŁEN LUZIK NAWET BIUROWI MOGĄ SOBIE OD CZASU DO CZASU POSPAĆ - czułe kierownictwo - NA SWOIM PUNKCIE KIEROWNICTWO TYLKO Z NAZWY ZERO KOMPETENCJI - ciepła woda - hahaah - równa podłoga - w nowym biurowcu napewno - wizyta u psychologa - WYMAGANA JUŻ PRZED PODJĘCIEM PRACY
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2014 15:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ***

    16.12.2014 18:00

    Inne

    czysta prawda...nic dodać nic ująć
    ReviewUserIcon
    adam operator

    24.11.2014 12:36

    Inne

    pracuje w tym magazynie do 6 grudnia bo wtedy mi się kończy wypowiedzenie które otrzymałem bez powodu,jedyny powód to to ze znam swoje prawa ale komuś widocznie to było nie na rękę.Czytałem wasze wypowiedzi i powiem szczerze ze pracowałem na różnych magazynach na tym panuje haos i brak organizacji pracy,na buforze praca operatora ciężka szczególnie jak jest duży mix nie dosyć ze musi się skupić na wykonywanej pracy czyli operowania wózkiem to jeszcze trzeba myśleć za innych ludzi 'mikserów,operatorów',żeby nie wchodzili pod nadjeżdżający wózek,w tej firmie POJĘCIE DROGI TRANSPORTOWEJ jest obce dla niektórych.Pracowałem także na wysokim składzie w tej firmie ,póki paleta nowemu operatorowi nie spadła to nie trzeba było zakładać łańcuszków żeby zabezpieczyć alejkę gdzie w innych firmach to jest normą na wysokim składzie gdzie pomiędzy alejkami chodzą ludzie z paleciakami(mixery),dobrze ze żadnego mixera ta paleta nie trafiła bo by zabiła może wtedy osoba odpowiedzialna za przepisy BHP by się obudziła bo jak coś się stanie to biedny operator będzie ciągany przez prokuratora. Atmosfera między pracownikami oki,a między kierownictwem a pracownikiem ciężka tylko dać jeszcze bat żeby czym gonnić operatorów.CÓŻ WIDOCZNIE JESTEM ZA DOBRYM OPERATOREM ŻEBY PRACOWAĆ NA TYM MAGAZYNIE ;-),TRZYMAJCIE SIĘ CHŁOPAKI DZIĘKI ZA WSPÓŁPRACĘ.
    ReviewUserIcon
    mikser

    23.11.2014 21:40

    Inne

    tam jeden ma zakaz prowadzenia dzialalnosci wydany przez sad a i tak pracuje,
    ReviewUserIcon
    mikser

    21.11.2014 12:51

    Inne

    Najlepszy jest ten cały Czaja. Głośnik ma chyba tylko w głowie, bo zusu i tak ludziom nie zaplaci bo zbiera na kolejny glosnik do opla
    ReviewUserIcon
    czas

    19.11.2014 23:32

    Inne

    Panowie i Panie czas najwyższy zrobić w Wami tam porządek. Sądny dzień nadchodzi ....
    ReviewUserIcon
    brylant

    14.11.2014 07:22

    Inne

    bizon ci nie da wyplaty bo juz go odwiedzilem:-)
    ReviewUserIcon
    bizon

    12.11.2014 22:26

    Inne

    Nie jestem (usunięte przez administratora) Nie życzę sobie !
    ReviewUserIcon
    MIKSER

    12.11.2014 21:27

    Inne

    najgorszy na magazyniue jest ten wysoki Pamperek, który nic nie robi tylko chodzi po magazynie mam go na oku szkódlarek czy jakoś tak go zwią ma plecy na magazynie bo jego żona jest trenerem powszwy.
    ReviewUserIcon
    ibiz

    07.11.2014 17:22

    Inne

    pracuje jako operator na wysokim i nie chyba nie podpisze kolejnej umowy po oresie próbnym . Ponoć otwiera sie jakis magazyn w Swadzimu w styczniu 2015 z spożywką to oeratorow i magazynierow beda zatrudniać
    ReviewUserIcon
    odbytolog

    04.11.2014 22:01

    Inne

    SZUKASZ POMOCY ? PROBLEMY Z WYPRÓŻNIANIEM ? TWARDY STOLEC ? MAMY NA TO RADĘ
    ReviewUserIcon
    odp mądry

    04.11.2014 21:49

    Inne

    gdzie tyle wiedzy nabrałeś macieju mały studiowałeś będąc na L4 ? W biurze nie byłeś taki mądry tylko prostactwem śmierdziałeś...
    ReviewUserIcon
    mały

    03.11.2014 10:31

    Inne

    § 1. W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 2. Jeżeli powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia, o którym mowa w § 1, pracownik ma prawo oddalić się z miejsca zagrożenia, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 3. Za czas powstrzymania się od wykonywania pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, o których mowa w § 1 i 2, pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia. § 4. Pracownik ma prawo, po uprzednim zawiadomieniu przełożonego, powstrzymać się od wykonywania pracy wymagającej szczególnej sprawności psychofizycznej w przypadku, gdy jego stan psychofizyczny nie zapewnia bezpiecznego wykonywania pracy i stwarza zagrożenie dla innych osób. § 5. Przepisy § 1, 2 i 4 nie dotyczą pracownika, którego obowiązkiem pracowniczym jest ratowanie życia ludzkiego lub mienia. § 6. Minister pracy i polityki socjalnej w porozumieniu z ministrem zdrowia i opieki społecznej określi, w drodze rozporządzenia, rodzaje prac wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. Art. 211. Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest podstawowym obowiązkiem pracownika. W szczególności pracownik jest obowiązany: 1) znać przepisy i zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, brać udział w szkoleniu i instruktażu z tego zakresu oraz poddawać się wymaganym egzaminom sprawdzającym, 2) wykonywać pracę w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosować się do wydawanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych, 3) dbać o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy, 4) stosować środki ochrony zbiorowej, a także używać przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego, zgodnie z ich przeznaczeniem, 5) poddawać się wstępnym, okresowym i kontrolnym oraz innym zaleconym badaniom lekarskim i stosować się do wskazań lekarskich, 6) niezwłocznie zawiadomić przełożonego o zauważonym w zakładzie pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego oraz ostrzec współpracowników, a także inne osoby znajdujące się w rejonie zagrożenia, o grożącym im niebezpieczeństwie, 7) współdziałać z pracodawcą i przełożonymi w wypełnianiu obowiązków dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Art. 212. Osoba kierująca pracownikami jest obowiązana: 1) organizować stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, 2) dbać o sprawność środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem, 3) organizować, przygotowywać i prowadzić prace, uwzględniając zabezpieczenie pracowników przed wypadkami przy pracy, chorobami zawodowymi i innymi chorobami związanymi z warunkami środowiska pracy, 4) dbać o bezpieczny i higieniczny stan pomieszczeń pracy i wyposażenia technicznego, a także o sprawność środków ochrony zbiorowej i ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem, 5) egzekwować przestrzeganie przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, 6) zapewniać wykonanie zaleceń lekarza sprawującego opiekę zdrowotną nad pracownikami.
    ReviewUserIcon
    maciek

    31.10.2014 18:59

    Inne

    1.Zaw­sze mam rację. 2.Na­wet jeśli nie mam rac­ji, pat­rz pun­kt pier­wszy. 3.Jeśli ar­gu­men­ty prze­ciw­ni­ka są moc­niej­sze, zarzu­cam mu brak lo­giki. 4.Jeśli ar­gu­men­ty prze­ciw­ni­ka są lo­giczne, w prze­ciwieństwie do moich, uciekam w ab­surd. 5.Jeśli orien­tuję się, że zawędro­wałem w ślepą uliczkę, ob­rażam ad­wersarza. 6.Jeśli ad­wersarz nie chce się ob­ra­zić, mie­szam z błotem je­go blis­kich. 7.Każdy, kto ma in­ne zda­nie niż ja, jest głup­cem. 8.Każdy, kto podziela moją opi­nię, godzien jest za­wiązać rze­mienie u moich san­dałów. 9.Jes­tem je­dyną i niepod­ważalną wykład­nią prawd opar­tych na nauko­wych do­wodach. 10.Jeśli ktoś uważa inaczej, pat­rz pun­kt pier­wszy maciek
    ReviewUserIcon
    pamietamy

    31.10.2014 18:29

    Inne

    Zapalam znicz bo P A M I Ę T A M Y co nam wyczynił ! Ale tamto piekło będzie dla Nas niebem a dla Ciebie teraz nadchodzi okrutny czas ! CIĘŻKICH CZASÓW MACIEJU ŻYCZYMY !
    ReviewUserIcon
    ole

    30.10.2014 19:07

    Inne

    A my na magazynie mamy dzisiaj gościa zgadnijcie kto to ?
    ReviewUserIcon
    ajent

    24.10.2014 14:23

    Inne

    Sobkowiak & Garbus
    ReviewUserIcon
    Wróbel odam jutro

    02.10.2014 02:24

    Inne

    A co myslicie o wrobelkach wszym ulubionym kolega chciałem zaznaczać ze nie warto im pozyczac czego kolwiek bo nieodyskacie bo to zakaly a kto to zrobil to zapraszamy do Skórzewa ps worobel mam zamiar wyjechac za granice wiec nie dajcie mu ani jednego dnia więcej na odanie siana
    ReviewUserIcon
    sławomir

    05.09.2014 14:10

    Inne

    a gdzie jest takk źle ? na miksie ? a czemu nie ma ludzi

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.