opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    SŁAWEK

    08.10.2015 20:44

    Inne

    Czytam te wasze komentarze i zastanawiam się o co Wam chodzi moi drodzy ? Przecież tu jest wspaniale, przez te lata tak się rozwinłem, douczyłem i wreszcie zrozumiałem, że Żabka jest tylko jedna.
    ReviewUserIcon
    sta

    02.11.2016 20:02

    Inne

    dlaczego pip nie interesuje sie niczym co sie dzieje wzabkach,praca po 17 h dziennie, tez w swieta.
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.12.2016 08:29

    Inne

    A gdziekolwiek w Polsce PIP i rząd serio się interesuje pracownikami? Mix w Plewiskach pod Poznaniem: nieuczciwe oferty na portalach (zawyżona pensja - a i tak mała 12zł/h - wychodzi tona za 60zł, przy czym niepłatne jest przebieranie się, niepłatne są przestoje). Nawet na okresie próbnym doliczane kary za błędy. Podsumowując: mizerna pensja, liderzy miksu oszukują, pracują osoby bez badań sanepidu, bez umowy. Na chłodni przy niskich temperaturach nie zapewniony posiłek. Nigdy nie wiadomo na którą przyjdziesz i ile tam będziesz kwitł. Nie przestrzeganie prawa pracy, fikcyjne umowy. Ten kto tam jeszcze pracuje jest głupi - obecnie większość prac w Poznaniu to i lepsza pensja i warunki.
    ReviewUserIcon
    migot

    24.09.2015 16:54

    Inne

    Jak ktos dostanie wykaz błedów za mc, niech sie spyta zeby podano mu numery zlecen "Pa" do błedów, może to byc mały problem dla nich:P
    ReviewUserIcon
    ziomek

    22.09.2015 19:28

    Inne

    Zabka i tak Jest na widelcu po Ksiazce ktora niedawno sie Pojawiła....
    ReviewUserIcon
    koles20

    22.09.2015 18:27

    Inne

    Ratunkiem azeby uniknac rotacji na magazynach zabkowych sa weksle na np 10 000zł. pracownik nie dostawałby za błedy co mc tylko jakby chciał odejsc okazało by sie ze jest winny po roku pracy np 8 tys za błędy. Kadra jak by była szczesliwa z doswiadczonego pracownika ktory musi zostac zeby odpracowac błędy na nastepny rok hahhah
    ReviewUserIcon
    koles20

    22.09.2015 17:44

    Inne

    W firmie panuje na pozor nawet niezła atmosfera ale trzeba uwazac co sie mowi, donoscielstwo na porządku dziennym do liderów oraz kierowników maile. Wynika do ze strachu niektorych mikserów przed liderami i kierownikami zeby na koniec mc nie dostali np duzo błędów i po kasie bo liderowie i kierownicy moga dodawac i odejmowac komus błędy wedle uznania
    ReviewUserIcon
    koles20

    22.09.2015 17:34

    Inne

    I na deser:) Zlecenia sa dobierane losowo, a wiec ma się do czynienia z "loteria" nie ingerują w to kto jakie zlecenie dostanie, choć Maja taka mozliwosc....:) co rowniez budzi wątpliwosci niech kazdy sobie sam oceni Zeby nie było ze pisze tylko zle ogolnie Mozna zarobic powyzej 2 tys jak sie solidnie pracuje, jak biega to powyzej 3 tys o ile nikomu sie nie podpadnie i nie bedzie zbyt ciekawskim
    ReviewUserIcon
    koles20

    21.09.2015 19:17

    Inne

    Mogę się wypowiedzieć na temat pracy w Zabce jako mikser, poniewaz przepracowałem około roku :) Bardzo mała jawność firmy, nie zawsze podaja lub tez nie chca kto ile zrobił Ton np w danym dniu, co budzi watpliwosci i brak zaufania Zadajac pytnia swoim przełozonym mozna spotkac sie z brakiem odpowiedzi zreszta chyba zbytnio nie lubia pytan a ciekawosc to pierwszy stopien do utraty pracy(słabej pracy) sytem błedów to jakies nieporozumienie na koniec mc dostaje sie kartke ze swoimi błedami i moga napisac tam cokolwiek chca bo w zaden sposob pracownik nie ma mozliwosci ich zweryfikowania podobno na kamerach widac i koniec kropka to daje zabce mozliwosc manipulowania owymi błedami system wypłat rowniez dostaje sie kartke z tabelka wydrukowana w excel i nie jest to zaden dokument daje to liderowi grupy mozliwosc wpisywania liczb takich jakie bedzie chciał Tagze ktos kto pracuje tam nie wie do konca ile zarobi bo to bardziej zalezy od kogos zupełnie innego. Sa tez ludzie ktorzy tam pracuja i siedza w kieszeni u włąsnych liderów bo maja wobec nich długi
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2015 17:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    qwerty

    05.12.2015 00:35

    Inne

    stary, sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Jeżeli przerzucisz 10 ton to zgarniesz 200zł, jeżeli 100 to 2000zł. Wyobraź sobie jakie mogą być na takie sklepy zamówienia? 2 palety/dzień. I po ile pakujesz dla jednego sklepu? 1 paczke takich parówek, dwie takich. Jebania sie jak ja (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ??:)

    29.08.2015 15:27

    Inne

    Powiedzcie mi cos o pracy na magazynie, idzie zarobić czy nie? Praca na akord 20 od tony.
    ReviewUserIcon
    cysiu

    04.08.2015 12:20

    Inne

    Dzimi jak i reszta liderów nie ma jaj co im podsuną w biurze do podpisania podpisują pewnie gdyby kazali zjeść im (usunięte przez administratora) to by zjedli byle mieć spokuj i działalność sadzę że tak za 3 -4 lata na magazynie 80% to będą ukraincy chyba że żaba da mikserom umowy o pracę i dobrą płacę
    ReviewUserIcon
    pppp

    31.07.2015 21:50

    Inne

    zabka to zlodzieje i oszusty
    ReviewUserIcon
    dzimi

    26.07.2015 21:33

    Inne

    co nic nie piszecie tak tu cicho
    ReviewUserIcon
    dzimi

    02.08.2015 22:21

    Inne

    napiszcie cos o mnie proszę DZIMI
    ReviewUserIcon
    Broker

    17.07.2015 23:29

    Inne

    Witam jakieś opinie o centrum dystrybucji w pruszczu gdańskim
    ReviewUserIcon
    abradab

    06.01.2016 18:31

    Inne

    Oprócz brudnych uchodźców z ukrainy którzy tam miksują to jest całkiem spoko.
    ReviewUserIcon
    francol

    15.07.2015 16:56

    Inne

    Jak tam w żabie mikserzy nadal zapierda.. lacie jak murzyni
    ReviewUserIcon
    miko

    18.07.2015 20:09

    Inne

    no murzynów juzż bedaą zatrudniac bo połowa mikserów to ukraini bo już polacy nie tacy głupi zeby na czarno zapierdalac
    ReviewUserIcon
    nikt

    15.07.2015 16:25

    Inne

    ŻABKA jedno wielkie nieporozumienie firma może dobra ale ajenci w rakietę i na kosmos w jedną stronę na pensje trzeba czekać nawet i 3 miesiące albo i dłużej umowa nawet nie śmieciowa śmiechu warte stawka godzinowa 5 zł na sznurek wystarczy żeby się powiesić i dlaczego partnerzy albo ogólnie firma nie zainteresuje się takimi rzeczami przecież to uderza w logo firmy i każdy myśli praca w "żabce" nigdy w życiu okres niewolnictwa minął
    ReviewUserIcon
    KOLO

    02.07.2015 21:53

    Inne

    SKOŃCZĄ SIĘ UMOWY ŚMIECIOWE NO I W ŻABCE NIE BĘDZIE LIDERÓW I DZIAŁALNOŚCI TYLKO NORMALNIE NA UMOWĘ PRZEZ FIRMĘ A CO NA TO LIDERZY GRUP?
    ReviewUserIcon
    olaf 80

    25.06.2015 14:26

    Inne

    witam procedura tej firmy jest z kosmosu jak wszystkie firmy prowadzom tak działalnośc to pożal sie boże ,oszukujom na wszystkim a przeda wszystki kto widział zeby płacić vat za żabke,niezle musieli dać w łape urzędowi skarbowemu,jerzeli ktoś chce w przyszłości prowadzić sklep żabka odradzam lepiej coś na własnom renke oszuści jeszcze raz oszusci.
    ReviewUserIcon
    wrocek

    24.06.2015 13:32

    Inne

    Wszyscy co tak marudzą albo szukają super pracy niech się zwolnią Amozon czeka za niecałe 2000 albo do prywaciarza za 1750 brutto zobaczcie w swoje cv jakie macie wykształcenie albo doświadczenie że macie takie wymagania
    ReviewUserIcon
    nie żabka

    05.07.2015 21:26

    Inne

    z tego co wiem Amazon płaci 10 netto za godzine a żabka jakieś 6 netto, a ty jak tak bronisz żabki to sam się w niej zatrudnij i pracuj sobie w niej do końca życia klepiąc biedę
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    22.06.2015 19:28

    Inne

    Ludzie opamiętajcie się . Uciekać od pomysłu pracy w Żabce w Tychach.Szok,praca jako mixer kompletnie na czarno bez umowy a jeżeli chodzi o magazyn to zatrudniają przez agencje pracy Micros która nie płaci a Żabka ma to gdzieś.Odsyłam do informacji o mocrosie na internecie huczy o tej agencji!!!
    ReviewUserIcon
    wlkp

    20.06.2015 22:19

    Inne

    Jaka emerutura jak sobie do skarpety nie schowasz to dostaniesz 600 pln powodzenia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    tiktak

    19.06.2015 16:18

    Inne

    Poczytaj sobie forum ogólnie idzie zarobić ale trzeba się narobić zarobki od 1500 ale tyle zarabiają nowi lub leniwi przez 3000 do 4500 praca dla sprawnych fizycznie warto spróbować i tyle
    ReviewUserIcon
    skonieczny

    20.06.2015 20:55

    Inne

    400 umowa reszta koperta czy to jest uczciwe a gdzie bedziesz szukał lat do emerytury
    ReviewUserIcon
    Ożeh

    17.06.2015 15:52

    Inne

    Słuchaj ziomków..
    ReviewUserIcon
    Janusz

    17.06.2015 12:38

    Inne

    Witam. chciałem przyjsc na miks pracowac lecz naczytalem sie tych komentarzy i nie wiem co myslec o tym ? ile sie zarabia czy umowe dostane normalna czy na czarno ? 8h dzienie czy dluzej jakis sojcal ,szkolenia ? generalnie jak pytalem dwóch znajomków to odradzają ,mowia zeby omijac żabke szerokim łukiem ... jak jest prawda . dzieki i pozdro
    ReviewUserIcon
    oszukany

    30.05.2015 15:26

    Inne

    Nawet ukraincy uciekają z magazynu w Plewiskach.Co miesiąc nowe zarządzenia na lepsze,ale nie dla przeciętnego pracownika tylko dla firmy. Coraz więcej obowiązków za które i tak się nie dostaje wynagrodzenia.Biuro traktuje pracowników jak śmieci ,przypisywanie lepszych zleceń po znajomości na porządku dziennym.Niby mixer zatrudniony przez pod wykonawce,ale i tak magazynie przydziela im obowiązki za które nie otrzymuje zapłaty między innymi prace porządkowe
    ReviewUserIcon
    bolo

    01.06.2015 23:12

    Inne

    teraz beda chinczycy i murzyni
    ReviewUserIcon
    dzimi

    05.06.2015 19:50

    Inne

    skonczą sie umowy smieciowe stachu otworzy oczy
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.05.2015 13:31

    Inne

    Co ja mogę powiedzieć o Firmie Żabka Polska Sp. Z O.O. Firma która wykorzystuje ludzi czy to pracowników których zatrudnia bezpośrednio do Siebie, czy to Firmy zewnętrzne (MIKS. Osoby które prowadzą działalności współpracują z żabką do przygotowania towaru to te osoby żerują na tonażu pracowników którzy u nich pracują. A tonaże które wam wywieszają tez nie zgadzają się dokładnie bo program magazynowy nie liczy aż tak dokładnie i też nie wszystkie produkty mają wpisaną wagę w opis), Czy to ajenci sklepów (Bardzo Często Ajenci zostają z długami bo sklep jest nie rentowny a tego nie powiedzą przy przyjmowaniu na ajenta). Bardzo często do Żabki zatrudnia się ludzi po znajomości (Znam Kilka takich przypadków z Centrum Logistycznego w Nadarzynie). System premiowy kwartalny ale żeby dostać premie to musiał by ktoś tam pracować 24/7.
    ReviewUserIcon
    Śpiący

    23.04.2015 12:44

    Inne

    Ponoć każdy pracownik na Wielkanoc dostał po jajku... metalowym prętem :)
    ReviewUserIcon
    PRACA

    20.04.2015 11:29

    Inne

    Zatrudnienie w magazynie w Nadarzynie: [email protected].
    ReviewUserIcon
    czech

    17.04.2015 10:44

    Inne

    to przecież 2tygodnie przed 30 :)
    ReviewUserIcon
    kolo

    22.04.2015 20:29

    Inne

    jakiego 14 normalnie mają byc wypłaty tak jak były
    ReviewUserIcon
    999OK

    12.04.2015 10:47

    Inne

    jaz tego co wiem to straszne kradzieże są magazynach chodzi o dystrybucje w Tychach -pomiędzy osobami przyjmującymi protokoły rozbieżności od kierowców i ajentów a osobami przyjmującymi to- a konkretnie chodzi o kierowcę P.W i ajentów żabki żywiec i te strony.
    ReviewUserIcon
    lech

    01.04.2015 15:24

    Inne

    Armia roboli z Ukrainy już czeka w pogotowiu
    ReviewUserIcon
    BRRRR

    12.04.2015 12:54

    Inne

    NO I TE WYPŁATY 14 KAŻDEGO MIESIĄCA
    ReviewUserIcon
    nitro

    24.03.2015 13:18

    Inne

    Zgadza się przy testowaniu "od pozycji" gybym miał płacone od pozycji, a nie od tony to w 2 dni byłem stratny 70 pln a takich osób było pełno czyli przy 20 dniach pracy zamiast 3000pln jestem wplecy tzn oszukano mnie na 700 pln ZŁOTE CZASY W ŻABCE DOBIEGŁY KOŃCA
    ReviewUserIcon
    kamil

    21.03.2015 20:30

    Inne

    oczywiscie ze sammy ma racje !! wielopaki sie oplacaja a wy tylko potraficie narzekac
    ReviewUserIcon
    waluś

    21.03.2015 16:35

    Inne

    No mikserzy teraz to dopiero będziecie dym..a.ni bez wazeliny jak wam wprowadzą za pozycję u góry w biurze już zacierają ręce jak to wejdzie zyski będą spore bo jak wiadomo na poprzedniej próbie "od pozycji" zdecydowana większość mikserów była w plecy i to sporo, no ale czego nie robi się dla ŻABCI
    ReviewUserIcon
    rekrutacja

    17.03.2015 12:24

    Inne

    Zatrudnimy w oparciu o umowę o pracę - Magazyn okolice Nadarzyna. Praca w magazynie. Stała pensja+system premiowy. Zapraszam do przesłania aplikacji: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lari

    13.03.2015 15:14

    Inne

    ZABKA TO OSZUŚCI, ZŁODZIEJ I....OSZUKUJA SWOIMI 2 ZA 6, 3 ZA 15....! W REALNOSCI TO JEST DO ZAPŁATY WIĘCEJ NIZ KUPOWALIS GDZIE INDZIEJ!!! OBSLUGA SA CWANA, UDAWAJA DURNIA!
    ReviewUserIcon
    telefunken

    10.03.2015 11:38

    Inne

    a m sie tam podoba duzo pracy codziennie przynajmniej nie musze z dzieciakami i kobietom w domu siedziec i na nich patrzać ! Fajnie bo niedziela i świeta tez pracujace to tez nie musze z rodzina przy jednym stole caly dzien siedziec i gadać . Dodatkowo moj szef mikserow powiedzial mi ze jak dalaje bede tak pracowal to w kwietniu mi da swoja nokie bo chce zmienic tel na nowy i te stary mi da i jeszcze powiedzial ze kupi mi startera do niego ,wtedy bede bardziej osiagalny i zawsze na czas do pracy przyjade jak mi wysle sms na ktora do pracy.Zarobki rożne,ja wyciagam ze spokojem co miesiac 1400-1700 ,podobnie jak na budowie kiedys z tym ze na glowe nie pada i nie wieje wiater. dla mnie super .Umowa tylko by sie przydala normalna bo juz 3 rok jade na zlecenie :/
    ReviewUserIcon
    gosciu malinowy

    10.03.2015 13:39

    Inne

    Lubisz narzekac co? Wez napisz listy z zalami do ,,przyjacioki" albo do pani domu, jak nie dajesz rady zrobic 5ton dziennie. A jak nie jestes w stanie normy (kyora jest smiesznie niska i zeby sie nie wyrobic to bys musial chyba caly miks w kiblu przespac Trzeba bylo sie uczyc, a nie narzekac teraz !!
    ReviewUserIcon
    telefunken

    11.03.2015 13:31

    Inne

    ale mnie sie tam podoba przeciez napisalem,nie lubie siedziec z rodzina w swieta i w niedziele wiec ta praca jest stworzona dla mnie!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.03.2015 12:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Koleś

    09.03.2015 11:53

    Inne

    Zależy o jakiej Żabce masz na myśli. Ja piszę o MIX (kompletowanie zamówień w magazynie), a nie o sklepie. Jeżeli chodzi o magazyn to masz umowę zlecenie z podwykonawcą, a nie z Żabką i to podwykonawca Ci płaci, a nie Żabka. Pracownicy Żabki chodzą i kontrolują Cię przez kamery i sprawdzają jak robisz i sprawdzają Twoje zamówienie. Jeżeli się pomylisz to płacisz 10 zł. kary za jeden błąd. Praca na akord ale musisz wyrobić normę, bo jak nie zrobisz normy to płacisz 100 zł. kary. Jedna paleta euro to jedno zamówienie i jak nie sięgasz na górę to Twój problem, a nie Żabki. Przykładowo musisz na zmianie zrobić 10 palet (+/- 5 ton) i jeżeli np. pomylisz się w czymś to płacisz 10zł. kary za każdy błąd. Jeżeli zrobisz 9 palet, a nie 10 to płacisz 100zł. kary. A do pracy przychodzisz wtedy, kiedy dostaniesz SMS, a SMS dostajesz na godzinę przed pracą. Jednego dnia możesz pójść do pracy na 17-tą, a innego dnia na 19-tą lub na 21-ą, i nie możesz pójść do domu jak kiedy chcesz tylko wtedy jak Ci pozwolą. Na przerwie jak chcesz pójść do szatni to musisz iść po przepustkę. Oczywiście stołówka czyli miejsce do jedzenia jest na hali ale przykładowo jeżeli czegoś zapomnisz np. śniadania i zostawisz w szatni to aby wrócić do szatni to już nie możesz, bo musisz mieć przepustkę. Obóz pracy i tyle. Praca tylko na przeczekanie. Nikt nie wyrabia aby 5 do 10 ton dźwigać codziennie.
    ReviewUserIcon
    Koleś

    03.03.2015 18:28

    Inne

    Nie ma nic gorszego jak MIX w Żabce. Umowa zlecenie z firmą zewnętrzną, a Ty jesteś zwykłym chłopcem na posyłki. Masz być w pracy wtedy kiedy dostaniesz sms, i robisz tak długo jak pozwolą Ci pójść do domu. Płacone masz za tony i nigdy nie wiesz ile ton zrobiłeś. Praca tylko na przeczekanie.
    ReviewUserIcon
    pit i pat

    27.02.2015 20:23

    Inne

    Praca na (miksie) tylko na przeczekanie jeśli masz trochę "oleju w głowie" poszukaj sobie czegoś innego aczkolwiek są tacy co by się dali "pociąć" za miks w żabce
    ReviewUserIcon
    nowajestemtu

    10.02.2015 08:32

    Inne

    Mam propozycję pracy w centrali w Poznaniu stanowisko ds umów. Naczytałam się dużo złych opinii. Proszę pomóżcie mi podjąć decyzję, czy mam ją przyjąć. Mam dzień na podjecie decyzji

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.