opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Bigfoot

    15.07.2016 16:27

    Inne

    Niestety, sprzedawcy nie są grzeczni na Małeckiego 22. Nie polecam tego sklepu (na Małeckiego 22) do odwiedzenia.
    ReviewUserIcon
    Bigfoot

    15.07.2016 16:26

    Inne

    Niestety, sprzedawcy nie są grzeczni na Małeckiego 22. Nie polecam tego sklepu (na Małeckiego 22) do odwiedzenia.
    ReviewUserIcon
    crazy frog

    15.06.2017 19:26

    Inne

    ja bylam w zabce w swarzedzu i chcieli mnie na malej butelce wody oszukac przy kasie o 2 zl wiecej. A gdy zwrocilam uwage na cene to kasjerka odrazu wyciagla cenowke tlumaczac ze klienci tak mieszaja. Na koncu odlozylam wode a kasjerka wyleciala ze sklepu i krzyczala na caly glos na ulicy ze jak pani niechce stac w kolejce to pania wiecej nie w puszcze do zabki
    ReviewUserIcon
    TERESKA

    12.07.2016 15:04

    Inne

    MIKS JEST NIE DO WIARY ,DZIS NA KTORA ZNOW NA 18:00 CZY MOZE 20:00 ? TO JEST JAKAS KPINA . DZWONIE PO UKRAINCOW
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2016 09:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hanna

    03.07.2016 00:27

    Inne

    Może od razu aplikować na kierownika sieci? Ten pewnie ma jeszcze lepszą pensję :P
    ReviewUserIcon
    hanna

    03.07.2016 00:27

    Inne

    Może od razu aplikować na kierownika sieci? Ten pewnie ma jeszcze lepszą pensję :P
    ReviewUserIcon
    ciekawość

    01.07.2016 21:40

    Inne

    Napiszcie co się tam działo ? :) Naprawdę oddaliście skanery? Faktycznie Wam jeszcze stawkę obcięli?
    ReviewUserIcon
    tomaszek

    30.06.2016 19:11

    Inne

    Witam.Pracowałem z Żabce w Poznaniu u p.S.Bieczyńskiej na ul.Wyłom 14 d Poznań i Ona okazała się nie uczciwym pracodawcą bo oszukała mnie na wynagrodzeniu za pracę,czy w Poznaniu padł ktoś ofiarą wykorzystywania przez P.S.Bieczyńską,nadmieniam iż już sprawą zajęła sie Państwowa Inspekcja Pracy w Poznaniu.Jeżeli ktoś czuje się oszukany przez tą Panią proszę o kontakt mailowy [email protected]
    ReviewUserIcon
    były miks3r

    28.06.2016 11:37

    Inne

    ja robilem w biedronce 3 lata odszedłem na szczescie nie palac za soba mostów bo koles który pracowal na miksie zaproponował mi wlasnie prace w żabce ,robilem na miksie 8miesiecy i powiem szczerze ze to chyba najgorsza moja decyzja w zyciu byla ,musialem spowrotem wocic do biedronki ,oczywiscie nie jest dobrze ale nie jest tak zle jak w żabce !!! to byl istny kołchoz !!! do pacy raz szłem na 17 raz na 20 ,wracalem do chaty raz o 4 a nieraz o 8:00 !!!!!!!!! ogolnie mikerzy traktowani byli jak przysłowiowe bydło ! takze kolego nie mow ze w biedronce jest zle,bo wporownaniu z miksem w żabce to jest istny "luksus" . pzynajmniej umowe mam teraz a na miksie bez ubezpieczenia bez umowy bez niczego. KPINA TO JEST MAŁO POWIEDZIANE. SZCZERZE PODZIWIAM MIKEROW JESZCZE TAM PRACUJACYCH . NIECHCE NIKOMU UBLIZAC ,ALE NIE WIEM JAK BARDZO TRZEBA POTRZEBOWAC PIENIEDZY ZEBY TAM JESZCZE PRACOWAC .
    ReviewUserIcon
    Lolek

    28.06.2016 00:24

    Inne

    Skoro tak wszystkim źle w żabce to po co tam pracujecie jak Wam nie pasuje to proponuje do Biedry na kasę za 1800. Prawda jest taka, ze większość ludzi która pracuje na magazynie nigdzie indziej nie dostanie taki pieniędzy, bo nikt ich nie zatrudni na żadne stanowisko dające jakiś większy zarobek.
    ReviewUserIcon
    Nickname

    02.07.2016 00:23

    Inne

    Uwierz mi, praca w Biedronce za 1800 to luksus w porównaniu z Żabką, bo tam może tyle masz, ale zapieprzasz jak dziki bawół w temperaturze bliskiej zeru. I te wspaniałe dojazdy.
    ReviewUserIcon
    rysiu

    27.06.2016 07:44

    Inne

    Brawo panowie za oddanie skanerow i wyjscie z tego cyrku narescie sie sprzeciwiliscie traktowania was jak smieci ile mozna bylo pracowac w takich nieludzkich warunkach praca od niedzieli do soboty rana.Obcieli wam stawke odebrali piatki i zycie prywatne i kazali zapieprzac do ostatniego zlecenia nie wazne ile godzin by to trwalo a oni po 8 godzinach maja (usunięte przez administratora) na nas.Kierowniku wiem ze to czytasz nie zwalaj winy na mixerow bo za te szambo odpowiadacie wy,wasze decyzje doprowadzily do takiego (usunięte przez administratora) Jakie jest na magazynie.Dla wszystkich zainteresowanych omijajcie zabke w plewiskach jak najdalej szkoda waszego zycia
    ReviewUserIcon
    BiYonce 100py

    27.06.2016 20:38

    Inne

    To aż taka kaszana tam jest teraz? LOL
    ReviewUserIcon
    szpaczek

    21.06.2016 20:32

    Inne

    Nie polecam pracy w ZABCE poniewaz jest wyzysk czlowieka przez czlowieka,ajenci wykorzystuja i oszukuja co do wynagrodzenia,harujesz nawet 15 godz a i tak cie oszukaja.Ostrzegam przed praca w Poznaniu ul.Szyperska 1 ajentka oszukuje i wykorzystuje pracownikow
    ReviewUserIcon
    Żabka ach Żabka

    15.06.2016 00:41

    Inne

    Miks wygląda tak, że zarobki mają być do 4500 netto, a realnie jest 60 zł za tonę. Bezpłatne dni próbne, umowa zlecenie, nie opłacony czas stracony w kolejce do alkomatu, w szatni, w czasie przestojów. Osobom pracującym w chłodni w temperaturze 5,6 stopni Celsjusza przysługuje posiłek regeneracyjny. Wiecie o tym? Nie tylko pracownicy mroźni mają prawo go otrzymać. Ktoś dostał go kiedyś? ;-)
    ReviewUserIcon
    No rączek raczek norbi

    29.05.2016 21:38

    Inne

    Norbi norbi polecam profil na Fcb zdjecia jak by był wielce wykształconym i mega inteligentem a jest zwykłym dupkiem i kapusiem Poznań jest piękny dla pięknych ludzi a ty na wieś bo twarzą tam przy drodze Norbercie Raczku sraczku pasujesz
    ReviewUserIcon
    warjat

    21.05.2016 22:18

    Inne

    Mowisz o reczku?? Spokojnie. Juz dyro wie ze siedzi nacwynikach sportowych i allegro zamiast pracowac. Juz niebawem zablokuja. Pozdro klepa
    ReviewUserIcon
    wyksztalcony

    06.05.2016 21:53

    Inne

    Panowie i Panie uwazajcie na najwiekszego dupowlaza i zaganiare w zabce plewiska (usunięte przez administratora)nie mowila ze tak nie ladnie …masz twarz nie skajana mysla u siebie na wiosce wiesniaku ucho ucho ucho
    ReviewUserIcon
    Michał

    05.05.2016 21:30

    Inne

    Pracowałem kilka lat temu w centrali. Serdecznie odradzam pracę. Chaos, niskie zarobki.
    ReviewUserIcon
    Były lideros

    12.04.2016 13:31

    Inne

    Prawdo jest tako ,ze sami liderzy na miksie rowniez nie sa zbyt rozgarnieci i ze szkoła ponadpodstawową tez u nich cienko . Uwazaja sie za wielkich szefów a jako jest prawdo ,wszyscy wiedza ,potrzebni sa do czarnej roboty,zeby zatrudniac na dziwnych warunkach swoich mikserow ,bo przeciez żabko sama nie może w "taki" sposob zatrudniac bo wplynelo by to negatywnie na opinie firmy ,a tak na klate bierą to liderzy (i tak kolko sie zamyka...) Żabko jest czysta a cała odpowiedzialnosc spoczywa na liderze !No i tero pytanie , czy ktos w miare poukladany i po studiach sie tego podejmię ? raczej nie! Ale wyjatki sie zdarzają albo jest zdrowo myslący a brakuje mu szkoly ,albo ma studia i myslenie za poziomie zerowym ;)
    ReviewUserIcon
    Szef

    11.04.2016 22:00

    Inne

    Tak czytam wszelkie opinie na temat wszelkich pracodawców i wiecie co , wszędzie piszą tak samo : syf , bród , wyzysk it jednym słowem zawsze źle :) ..Uczyć wam się nie chciało lub głowę macie dla samej ozdoby i jej nie wykorzystujecie tak jak należy więc co się dziwicie ,że wasze szefostwo zarabia lepiej od was ...jesteście tacy mądrzy to dlaczego sami nie szefujecie i nie stoicie wyżej od innych ? :) ..Powiem wam : Ponieważ się nie nadajecie !! :) więc nie narzekajcie ..Jak na wstępnie wspomniałem nie mam tutaj na myśli tylko Żabki a wszelkich pracodawców .
    ReviewUserIcon
    Szef

    11.04.2016 21:58

    Inne

    Tak czytam wszelkie opinie na temat wszelkich pracodawców i wiecie co , wszędzie piszą tak samo : syf , bród , wyzysk it jednym słowem zawsze źle :) ..Uczyć wam się nie chciało lub głowę macie dla samej ozdoby i jej nie wykorzystujecie tak jak należy więc co się dziwicie ,że wasze szefostwo zarabia lepiej od was ...jesteście tacy mądrzy to dlaczego sami nie szefujecie i nie stoicie wyżej od innych ? :) ..Powiem wam : Ponieważ się nie nadajecie !! :) więc nie narzekajcie ..Jak na wstępnie wspomniałem nie mam tutaj na myśli tylko Żabki a wszelkich pracodawców .
    ReviewUserIcon
    misio

    24.03.2016 23:19

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie.Pracowalem na wozku wysokiego skladowania jakies dwa lata temu w tej firmie.Cos strasznego :(
    ReviewUserIcon
    Kukin

    22.03.2016 13:54

    Inne

    I jak tam ,czy dyrekcja w koncu może przyjrzec sie pracy mikserow na czarnucha ? czy my jako mikserzy jestesmy takim odpadem , ze nie moze za nas lider normalnie placic zusu i innych skladek ??? Hallo -dyrekcjo !!! Do kogo trzeba sie zwrocic zeby w koncu było normalnie ???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marszałęk

    25.02.2016 20:47

    Inne

    dość matactwa , chcemy pełne zusy !!! wszystko liderzy do swojej sakwy ładują zamiast normalnie opłacac pracownika !!!!!!!!!!!!!!! czy ktoś może zwrócić na to uwagę w końcu ?????????????
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2016 11:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kopect

    09.02.2016 21:17

    Inne

    nastepny burok co pisze i nawet nie wie co pisze i na jaki temat pisze . Kore pisze o miksie a ty ajencie sklepu ,co za bufon!
    ReviewUserIcon
    Kore

    07.02.2016 04:54

    Inne

    w rzabie nie jest tak źle, ja mam ciongle przypiski od szefa i dam rade zrobic z 16 na miksie w tygodniu a to jest prawie 200zł.na miesionc z 3 tysiace wychodze teraz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2016 20:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    grzesiek dresiek

    25.01.2016 10:36

    Inne

    czytaj uwaznie forum ,nie bedziesz miał wątpliwości !
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2016 21:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kolejorz

    23.01.2016 00:09

    Inne

    O czym ty piszesz? w jakim temacie ? Ktos sie pytał ile moze zarobić lider mixu a ty piszesz o osobie odpowiedzialnej za sklep ? Czytaj ze zrozumieniem pytanie i odpowiedz,pozniej komentuj burku.
    ReviewUserIcon
    Aloper

    21.01.2016 01:43

    Inne

    Prawda to ze liderzy mixu zarabiają po 10 tys na głowę? Coś mi się wierzyć nie chce
    ReviewUserIcon
    zniewolony robol

    21.01.2016 16:51

    Inne

    No tak ,łatwo to policzyć :) . Gdyby Liderzy płacili pełne zusy i za przepracowane godziny swoim robolom , to taki lider zarobiłby na nas tylko 3,5tyś max . A tak 10tyś wpada liderowi naszym kosztem,jesteśmy zwyklymi murzynami którzy dają się rolować na własną prośbę !!!! Ale co tam , ważne ze szef ma dobrze . Wiem nawet że maja cichą umowę aby przed swoimi pracownikami wiecznie narzekać ,ze niby mało zarabiają ,ze nie ma z tego pieniędzy itp . Jaka jest prawda wszyscy dobrze wiedzą ,prawie żaden sam sie nigdy nie zwolnił ,a jak został zwolniony to płakał u dyra i prosił o przywrócenie ! Czyż nie ? :-)
    ReviewUserIcon
    muler

    17.01.2016 13:44

    Inne

    Nie polecam !!!!!!! nie prawdziwe oferty zarobku !!!
    ReviewUserIcon
    mark

    15.01.2016 12:35

    Inne

    Generalnie jestem jakoś uprzedzony do żabki po jednej rekrutacji. Wyglądało to mniej więcej tak- rekruter spóźnił się z 15 minut, zadawał mi pytania, podczas kiedy odpowiadałem na jedno, odebrał sobie telefon i zaczął rozmawiać. Potem dostałem testy na komputerze, na które dostałem 45 min, po 15 minutach rekruter wrócił i spytał czy skończyłem, powiedziałem że nie, on popatrzył (nie wiem za bardzo nawet na co) i powiedział że to starczy. Okazało się że czeka kolejna osoba i musieli zagęścić. Za bardzo nie wiem o co chodziło z tą rekrutacją ale było to dla mnie dużym szokiem że firma na bądź co bądź poważne stanowisko rekrutuje w ten sposób.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2015 01:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ojczyzna-polszczyzna

    30.12.2015 09:36

    Inne

    Naucz się najpierw , poprawnie składać zdania !!! Tępak /tępaczka
    ReviewUserIcon
    lucjan

    29.12.2015 21:14

    Inne

    Magazyn żabki to jeden wielki syf dyrektor który ma wszystko w d-u-pie (miks ma wyjechać) liderzy banda cieci i mikserzy którzy zapierda-l-a-j-ą jak murzyni
    ReviewUserIcon
    kapeć&investments

    28.12.2015 14:29

    Inne

    Jak szkoda ze SKOTAS juz nie robi ,a Sopel i Jakowić dwie zaganiary łapy zacierają . Czy naprawdę nikt nie widzi co tam sie dzieje ???? Kamila dalej działa pod przykryciem ?! Chyba dyrekcja powinna okulary przeczyścić !!!
    ReviewUserIcon
    e zabka pl

    01.12.2015 19:35

    Inne

    Uwaga jest praca lepsza lepiej płatna poza zielonym potworem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.11.2015 15:36

    Inne

    Ajenci to ludzie brani z ulicy. Patologia zwykla. Dawaja ci podpisac oswiadczenie majatkowe, jak juz podpiszesz - gwozdz do trumny. Czyhaja na blad pracownika i potem oskarza cie o dlug 5 tys ze niby narobilas na sklepie. A tym samym zreperujesz im wlasny budzet.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2015 11:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kasia

    16.12.2015 22:47

    Inne

    To fakt pracownicy traktowani są okropnie -wyzyskiwani i nie ma co się dziwić odwdzięczają im się tym samym -bo ajenci tak samo są traktowani przez Żabkę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.11.2015 03:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dominika

    15.12.2015 10:55

    Inne

    Jeżeli masz ochotę zostać ajentem żabci to coś Ci opowiem. Jestem byłym ajentem. Na początku jest wszystko pięknie ładnie. Później zaczynają się schody. Traktują Cię jak białego murzyna. Masz zapierdalac i siedzieć cicho, a jak zaczniesz się wychylac i za dużo wiedzieć to cię tak zgnoja że odechciewa Ci się wszystkiego. Zostaniesz z długami, które będziesz spłacać kolejne 10 lat i pamiętaj trzeba podpisać weksel in blanco razem z dwoma żyrantami wiec możesz pociągnąć na dno jeszcze kogoś. Przemysl to bardzo mocno. Ja po 2 latach współpracy odradzam z całego serca wszystkim, którzy chcą się wepchnac w to (usunięte przez administratora) Znajdź sobie lepiej prace normalna i żyj spokojnie. Pozdrawiam Dominika
    ReviewUserIcon
    Durszlak

    17.11.2015 14:15

    Inne

    Wieżysz w to? Tam w biórze nawet cienko przędą..
    ReviewUserIcon
    sławe

    15.11.2015 17:13

    Inne

    PRZYSZEDŁ CZAS ABY SIĘ POŻEGNAĆ TO TYLU LATACH... DZIĘKUJE WAM MOI PRZYJACIELE ZA WSPARCIE I POMOC PODCZAS NASZEJ WSPÓLNEJ PRACY NA MAGAZYNIE. BĘDĘ TESKNIŁ ZA WAMI. SPECJALNE POZDROWIENIA DLA ARTURA. p.s. kocham. buziaczki ...
    ReviewUserIcon
    ?

    20.10.2015 22:58

    Inne

    jaki jest numer gg dla mikserów?
    ReviewUserIcon
    kolo

    13.10.2015 21:13

    Inne

    Ile można zarobić w żabce jako kontroler jakości? i jakie są warunki? Pilne
    ReviewUserIcon
    seku

    20.10.2015 12:00

    Inne

    To zależy z jakim liderem się dogadasz ,to nie żadna tajemnica :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.10.2015 12:49

    Inne

    Polskie Młyny

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.