opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ****

    30.06.2017 13:34

    Inne

    DRAMAT !!! KIEORWCY czekają na rozładunki po 3 godziny i wszyscy mają ich gdzies nie da się nic załatwić żeby przyśpeszyli rozładunek... I TO MA BYĆ LOGISTYKA ?
    ReviewUserIcon
    pracownikCLPL

    03.07.2017 03:12

    Inne

    Awizacje na którą godzinkę? Jak przyjeżdzasz przed czasem do czekasz, normalne w centrach logistycznych. Spóźnienia do pół godziny się obsługuje, jak spóźnisz się więcej to czekasz aż awizacje innych kierowców się skończą.
    ReviewUserIcon
    Były klient

    29.06.2017 08:16

    Inne

    W Lesznie na Okrzei jest żabka w której nigdy nie wydają groszy! Nawet nie zapyta czy może być dłużny tylko nie wydaje! Myśli że jak zagadka klienta to... oszust .
    ReviewUserIcon
    Kierowca bimbowca

    28.06.2017 12:38

    Inne

    Banda nie robów nie wiem za co pieniądze biorą, 4godziny po rozładunku czekać na dokumenty.
    ReviewUserIcon
    Kierowca bimbowca

    28.06.2017 12:38

    Inne

    Banda nie robów nie wiem za co pieniądze biorą, 4godziny po rozładunku czekać na dokumenty.
    ReviewUserIcon
    Zabuś

    19.06.2017 13:00

    Inne

    Słyszałam sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Mam dość duże doświadczenie w tym zakresie. Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera w Poznaniu? Sytuacja firm handlowych jest trudna bo konkurencji jest bardzo dużo
    ReviewUserIcon
    Paulina

    01.06.2017 09:43

    Inne

    @pip piszesz, że w jednej z placówek Żabka Polska panuje bałagan. Co przez to rozumiesz? O jakim bałaganie wspominasz? Rozumiem, że wypowiadasz się z punktu widzenia klienta?
    ReviewUserIcon
    Władysław

    14.09.2017 10:45

    Inne

    Szanowna Pani. Zgodnie z przyjętymi standardami w handlu, gdzie Klient stanowi podstawę działalności, i gdzie Klient i jego preferencje określa kierunki przyjmowanych zmian, jest przyjęte, że piszemy o nim: "Klient". A nie "klient". Pozwoli Pani, że na tym tylko wyjaśnieniu poprzestanę. Życzę udanego dnia Szanownej Pani.
    ReviewUserIcon
    pip

    01.06.2017 00:32

    Inne

    Takiego bałaganu to świat nie widział trudno wejść do sklepu nie mówiąc o tym żeby dojść do towaru na regale - Pruszków Bolesława Prusa 60. Niestety to źle świadczy nie tylko o franczyzobiorcy ale też o franczyzodawcy który nie panuje nad nadzorem nad placówkami. Towar jak z gardła wyjęty , mrożonki wyglądają jak lekko rozmrożone ogólnie syf
    ReviewUserIcon
    Zabuś

    25.05.2017 10:20

    Inne

    Żabka jedna z wieku firm handlowych, ludzie bez zacięcia handlowego mogą być niezadowoleni.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    18.05.2017 09:58

    Inne

    zdecydowanie odradzam - nie podejmujcie pracy w tej firmie. Niewolniczy system pracy, nieludzkie traktowanie współpracowników. Tu nie działa system partnerstwa.Kadra kierownicza średniego szczebla - to ludzie bez kompetencji i skrupułów.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    18.05.2017 09:58

    Inne

    zdecydowanie odradzam - nie podejmujcie pracy w tej firmie. Niewolniczy system pracy, nieludzkie traktowanie współpracowników. Tu nie działa system partnerstwa.Kadra kierownicza średniego szczebla - to ludzie bez kompetencji i skrupułów.
    ReviewUserIcon
    Ramona

    25.04.2017 18:40

    Inne

    Myślałam, że firma nie poradzi sobie przy takiej dużej konkurencji ale to błąd.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    24.04.2017 15:35

    Inne

    Jak jesteś z Poznania, to może spróbuj iść do Bieguna. Słyszałam, że szukają sprzedawców. To jest chyba firma mięsna i z tego co słyszałam godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    Tralalala

    23.04.2017 09:37

    Inne

    Wychodzi na to, że pracowałem na czarno bo do tej pory nie dostałem z Żabki rozliczenia PIT- u :D
    ReviewUserIcon
    Żabka

    18.04.2017 11:25

    Inne

    Prowadzę sklep pod szyldem Żabka Polska i to mnie uratowało!!!!
    ReviewUserIcon
    ModliszkaKatarzyna.P.

    16.04.2017 02:10

    Inne

    K.P. partner /trener teraz uwaga na tą wyrafinowaną osobę. Jeszcze się dziwię że żabką takiego przekręta zrobiła i niszczy ludzi którzy są lepsi od niej . ogólnie nie KP to patoloszka kto robi takie osoby jak ona na trenera. Dyrekcjo ząbki czy wy nie widzicie co to zo za osoba patologiczna.
    ReviewUserIcon
    Szukający Prawdy

    08.04.2017 13:46

    Inne

    W Małpce podstawą dla ajenta to od kwietnia 7500 i dla sklepów z obrotem powyżej 80 tysięcy dodatkowe premie refundujące zatrudnienie dodatkowych pracowników w miarę wzrostu obrotu. Nie ma żadnych opłat za wejście do sieci, koncesja jest na Małpkę, nie ma kombinacji z VAT bo cały towar jest Małpki a na koniec miesiąca wiadomo na jaką kwotę wystawić fakturę. Zagrożenie to tylko kradzieże pracowników więc ajent musi dobrze dobrać sobie załogę i kontrolować stan towaru w czym pomaga mu KOS.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    09.03.2017 15:53

    Inne

    Jesteś studentem? Koniecznie odwiedź stronę internetową Żabki - http://www.zabkapolska.pl/pl/home/kariera/oferta-dla-studentow ;)
    ReviewUserIcon
    Łagier XXI w

    09.03.2017 17:12

    Inne

    O tak. Zniszcz sobie zycie z Żabką już na starcie.
    ReviewUserIcon
    RADIO REGAL MIXTAPE

    07.03.2017 02:17

    Inne

    POZDRAWIAMY MIXEROW Z CALEGO SWIATA LYSY NORBI I ALIBA PRZESYLAMY POZDROWIENIA DLA KAZDEJ SKRZYNKI ZYCZY POWODZENIA WAM GANG Z ALBANI....... PRAWDZIWA GALA TO TWOJA ........ MIXERSKI NOS NOS ZAJEBIE DZIS SZTOS MIXERSKI NOS BEDZIE WALCZYL CALA NOC........ BUDZE SIE RANO W MIXERSKIM RAJU I WOZE PRAZYNKI ZAMIAST BROWAROW W KACIE STOI BABA Z OCHRONY I DWIE UKRAINKI CO SIE NAWZAJEM...... ITP ITD LAJKUJCIE TO W HUUUUUUUUUUJ CO SIE STALO Z PANEM WITCZAKIEM BONUS OTWIERAJ RYJ TEJ LECIMY KURWA TUTAJ TUTAJ TUTAJ JUZ NIE DLUGO KOLEJNE UTWORY Z MIXTEPU O JAKZE PRAWDZIWEJ NAZWIE CZEKAJAC NA SOBOTE
    ReviewUserIcon
    Żaba

    15.02.2017 19:45

    Inne

    Współpracuję z Żabką kilka lat i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Piszę to specjalnie żeby nieszczęśliwym ludziom pokazać , że jak się chce to można!!
    ReviewUserIcon
    Korki

    08.02.2017 01:23

    Inne

    Jeżeli już kogoś wyzywasz od dziwolągów to podpisz się pod tym swoim nazwiskiem lub ksywą, co odwagi zabrakło
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    dawny mikser

    05.02.2017 19:32

    Inne

    witam.pracowałem tam przez nie całe 4 lata i powiem jedno.za nic bym tam nie wrócił biuro,magazyn itp itd jedno wielkie dno,biuro,łysa (usunięte przez administratora) za biurkiem która uwaza sie za choj wie kogo a jest zwykłym debilem,nastepny Norbi,który awansował z zwykłego wózkowego na "biurowca" .po paru miesiącach siedzenia w biurze bał sie wychodzic na magazyn,jesli chodzi o sam miks to godziny tragiczne nie raz jechało sie na 12-15 godzin a nie raz na 2-3 godziny, fakt faktem ze była tam grupa ludzi która sie dogadywała i sie z nimi naprawde spoko pracowało (fiołas,Adaś itp.itd.) a tak poza tym to takie tragedie ludzkie jak burek,korki,grzechu,seba, i wiele innych dziwolągów tam pracują bądź pracowali,wiec beka nie samowita z nich była zawsze. ogólnie nie polecam nawet na krótki okres pzdr
    ReviewUserIcon
    Agent

    24.01.2017 09:32

    Inne

    Jak wyglada proces zostania agentem ? Jakie warunki są wymagane od kandydata? Czy warunki finansowe są jednakowe dla wszystkich?
    ReviewUserIcon
    Były Ajent Żabki

    09.08.2017 16:13

    Inne

    Jeśli ktoś chce mieć dużo długów(wszyscy byli ajenci Żabki),bo taki jest system mafijno-żabkowy ,od stresów zejść na zawał(znam przypadki)lub ze stresu się powiesić w sklepie ( znam przypadki),to powinien podpisać kontrakt lub ajencję a Żabką.Jeśli chcesz kontraktu z chciwym Lucyferem,to ajencja z Żabką do podpisania. Pozdrawiam Były Ajent Żabki
    ReviewUserIcon
    byly ajent zabki

    11.08.2017 17:23

    Inne

    Gdyby prawdą było,że ciężką harówą i wielkim wysiłkiem fizycznym tak jak w Żabkolandii ,można byłoby się dorobić dobrych pieniędzy,to najbogatsi na świecie byliby galernicy i niewolnicy.
    ReviewUserIcon
    Samuraj

    23.01.2017 22:34

    Inne

    Napiszcie kto jest kierownikiem ochrony na Plewiskach
    ReviewUserIcon
    LYSA KURWA

    19.01.2017 02:59

    Inne

    Panowie przeciez teraz zeby robic na mixie(plewiska) to trzeba miec z glowa albo byc ukraincem przeciez tam jest taka sama stawka od nie wiem ile lat,pare lat temu sie oplacalo jak w zwyklej robocie miales 1600/1700 max a na mixie robiac spokojnie 2500 a teraz to jest jakis hardcore z tego co slysze. W dzisiejszych czasach wystarczy papier na wozek zrobic i w byle jakiej firmie ma sie 3000 bez narobienia sie i to na umowie.Pozdrawiam stara gwardie MIX MUSI WYJECHAC
    ReviewUserIcon
    Zabuś

    13.01.2017 17:38

    Inne

    Czy ktoś ma wiedzę o rekrutacji w Warszawie na Pradze? Jak wygada rozmowa , czy zadają trudne pytania i jakie? Czy są jeszcze jakieś warunki do spełnienia?
    ReviewUserIcon
    obsługa klienta

    08.01.2017 17:11

    Inne

    Witam, bylem na rozmowie o pracę w centrali. Nie odezwali się odnośnie wyniku rekrutacji. Rozmowa była normalna za co duży plus. Szukali widocznie kogoś innego.
    ReviewUserIcon
    misiek

    26.10.2016 10:29

    Inne

    każdy na pewno wie co to jest sekta i to jest właśnie jest Żabka, złapać w sieć i pozostawić na pastwę losu. Za każdego "złapanego" pieniądze zgarnia tzw. "partner" - to człowiek / w zasadzie nawet ciężko go nazwać człowiekiem/, który rozkazuje "złapanemu" i włazi bez wazeliny wszystkim którym podlega. Ogólnie jest to pionek w całej hierarchii rządzących, ale ma WŁADZE nad "złapanym". Taki "partner" nie dba o "złapanego" tylko o własny tyłeczek / ujmę to kulturalnie - hahahahaha/. Kolej na utargi i zarobki - DOBRZE! prosperująca Żabka miesięcznie zrobi np. 200 000tys obrotu, obliczając z tego 5%, które oferuje "Sekto-Żabka" powinno zostać dla "złapanego" 10 000zł - NIE MA TAKIEJ OPCJI!!! Zawsze coś ukradną i zostaje 8 000zł, z tego należy odjąć utrzymanie 2 pracowników, podatek dochodowy, obrotowy, podatek za pracowników i okazuje się, że "złapany" pracuje gratis. A co się dzieje, kiedy Żabka zrobi miesięcznie mniej jak 100 000zł????? - to już sami sobie obliczycie. Można książkę napisać o prowadzeniu i oszustwach, przypuszczam, że nie ma nawet prawnika, który mógłby wybronić "złapanego" od krzywd wyrządzonych przez Firmę Żabka... dlaczego???, bo "złapanemu" nikt w firmie nie uwierzy i "złapany" nie może nic udowodnić, ponieważ nawet w sklepowym programie komputerowym firma robi swoje jak "złapany" śpi. "Złapany" to ajent.
    ReviewUserIcon
    rysio

    25.10.2016 18:03

    Inne

    nie polecam w zadnym wypadku pracy jako ajent, obecnie wieszaja plakaty obiecujac 6500zl zarobku, a za dwa miesiace od podjecia pracy, utna 2 i trzeba brac kredyty na wyplaty, ubezpieczenie. Zabka - to jedna wielka klika klamcow!!!!, poczawszy od "ajentoww trenerow" a skonczywszy na prezesie, jeden wielki stek bzdur, wyryte na pamiec teksty i obiecywanki..... mozna by pisac w nieskonczonosc, ale po co? wyjasnie slowo "Ajent": robot nakrecany odgornie, nie ma prawa glosu, to podmiot, nie slucha - won! gdybym jeszcze raz miala podjac decyzje o pracy w Zabce, zdecydowanie wolalabym pojsc zebrac
    ReviewUserIcon
    stanely

    24.10.2016 22:33

    Inne

    witam! Lubin przy ulicy Sikorskiego 58 jest to sklep żabka nr. Z0269 PHU Julia. chciałbym zwrócić uwagę klientom którzy robią tam zakupy , ponieważ notorycznie w tym sklepie oszukują klientów na cenach pod produktem inna, a na kasie wyższa stały paten, a kiedy zwrócisz uwagę to uważaj bo w z magazynu wychodzi body gard który potrafi nie grzecznie się zachować . wielki minus dla sklepu ..
    ReviewUserIcon
    szok

    29.09.2016 22:43

    Inne

    Hej, ale wiecie jak to teraz wygląda u nich zatrudninienie? Widziałem teraz oferty tylko na farnczyzobiorców ale pewnie są jeszcze szansę na sprzedawców. Dobrze by się teraz załapać. Dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    KAJA

    29.09.2016 22:38

    Inne

    Wszystko zależy od ajenta! A ajentem może zostać każdy! Pracowałam już w kilku żabkach i w jednej była ostra ajentka która wiele wymagała, sprawdzała itd a pracowałam znów w innej gdzie mój szef był bardzo spoko, można było pogadać jak z kumplem. Atmosfera bardzo spoko. Trzeba było wylonać to co do obowiązków należało ale kiedy nie było co robić można było posiedzieć, poczytać gazetę itd. Naprawde, to wszystko zależy na jakiego ajenta (pracodawcę) trafisz. ;)
    ReviewUserIcon
    no i co

    20.09.2016 08:41

    Inne

    A dlaczego nie szukają już ajentów tylko franczyzobiorców? Czas na zamiany Eurocash nadciąga.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.08.2016 14:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Konus

    06.09.2016 23:55

    Inne

    Nie idz na wozek do Zabki.Lepiej kopac rowy.Nie stracisz tyle nerwow.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2016 09:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    30.08.2016 14:41

    Inne

    A maja sie przeniesc? Sa takie plany? Podobno na jakims magazynie w sadach jakas firma stawiala regaly wlasnie dla zabki. Dlatego pytam
    ReviewUserIcon
    Piotr

    29.08.2016 01:50

    Inne

    Witam, magazyn zabki ktory jest w Plewiskach podobno przenosi sie do sadow/tarnowa podgornego. Slyszal ktos o tym? Czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Damian

    23.08.2016 10:32

    Inne

    Centrum prowadzi chyba jakiś kretyn awizują większość dostaw na 8 rano a towar z auta jest ściągany po 2'óch i pół godziny oczekiwania pod rampą. Jeżdżę dużo po DC tesco, biedronka, rosmann i wiele innych i na żadnym DC nie czekałem nigdy na tak długo pod rampą. Rozmawiałem z jednym z kierowców to od 3 godzin czeka na dokumenty z dostawy. Żal mi takich ludzi co to wszystko utrudniają kierowcom a w szczególności tym którzy jeżdżą większymi autami i mają ograniczony czas pracy a spedytor non stop wydawania i pogania.
    ReviewUserIcon
    Suwałki

    09.08.2016 19:06

    Inne

    A ja nie polecam pracy w Żabie w Suwałkach. Pracowałam tam 4 miesiące, już tradycyjnie wyzysk - miesięcznie zarabiałam w granicach 1000 - 1200 zł (wtedy obowiązywała stawka 6zł/h), 3 miesiące bez umowy, potem umowa - zlecenie (na pierwszej rozmowie obiecywał umowę o pracę, ponieważ "ZUS tego wymaga" - żadna z pracujących umowy o pracę nie miała). Ajent co miesiąc przed wypłatą latał na*ebany po całych Suwałkach, dla nas wypłaty były zawsze po terminie, rozłożone w co najmniej 3 ratach, trzeba było wręcz się tłumaczyć na co nam są pieniądze potrzebne. Jedno wielkie kumoterstwo, nepotyzm, najlepiej miały znajome z dawnych lat i dziewczyny, z którymi wspólnie oglądał pornogazetki. Do tego kierownik regionalny jeżdżący do Suwałk na kontrole bardziej niż sklepem był zainteresowany młodymi ekspedientkami - stary gruby oblech. Ale cóż powiedzieć - młoda, pierwsza praca itp. Długo wytrzymałam.
    ReviewUserIcon
    Marcin lesniak zlodziej

    05.08.2016 14:53

    Inne

    Uwaga ludzie zabka doprowadzi was do bankructwa!!! Marcin lesniak z Krakowa karze załadować półki towarem przed wizytacja dyrektorki a później zamykają sklep!!!!! Utarg na sklepie podwoiłem i mnie wycyckali nie dajcie się oszukac i wy....
    ReviewUserIcon
    nico

    27.07.2016 20:56

    Inne

    Witam wszystkich serdecznie poszukuję pilnie poszkodowanych ajentów sieci Żabka do zbiorowego pozwu do prokuratury proszę o pilny kontakt (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gosiak M

    24.05.2017 18:30

    Inne

    @nico a witam czy złożyliście już pozew?
    ReviewUserIcon
    Ag

    20.07.2016 09:06

    Inne

    Czy ktoś pracował w Centrali Żabki w Poznaniu ? Chodzi mi o stanowiska biurowe. Proszę o kontakt e-mai [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.